انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 8:29pm

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 PFl کلاه برداری است 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرشوی عزیز هرچند نظر هرکسی برای خودش محترمه ولی این موضوع تا زمانیه که به حریم دیگران خللی وارد نکنه.
شما سعی کنین به دور از هر حرف و حدیث و تعصب و قضاوت عجولانه ، واقعبینانه به موضوع نگاه کنین.
همیشه اعتقاد من اینه که واقع بینی بهترین حالت برای قضاوته . شما هم بهتره تجدید نظری کلی داشته باشین.
امیدوارم همه دوستان همیشه در همه ابعاد زندگی سربلند و پیروز باشن.
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 9 مهر1392 - 9:23am
استاد
استاد

Arsho نوشته است:
آقایان این همه تکنولوژی در اروپا هست اونا نمی تونن یه رد یاب بهتر از این آشغال شما بسازند.نه عزیز جان این رد یاب نیست.این PFL شما پول یابه.تا زمانی که پول داشته باشین اینا می تونن کار بدن.kxs بس نبود شما هم اضافه شدین.

درود بر دوسنان
اقای محترم کسی از ردیای انتظار تضمینی نداره حال اونکه نقطه زنها هم چنین قدرتی ندارن . اگه شما ردیابی سراغ دارید و بهتر جواب میده و شما اون را تضمین میکنید و ارزانتر از این ردیاب انجمن هست یه فروشگاه بزنید و شما هم در کمک کردن به مالباختگان و شکست خوردگان این حرفه سهمی به خود اختصاص بدهید. با ا ین کار شما. هم خدا هم بنده اون از شما راضی هست اگه هم سراغ ندارید بدون مدرک و پشتوانه اظهار تظر نکنید و جو منفی در سایت ایجاد نکنید

سه شنبه 9 مهر1392 - 12:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
Arsho نوشته است:
آقایان این همه تکنولوژی در اروپا هست اونا نمی تونن یه رد یاب بهتر از این آشغال شما بسازند.نه عزیز جان این رد یاب نیست.این PFL شما پول یابه.تا زمانی که پول داشته باشین اینا می تونن کار بدن.kxs بس نبود شما هم اضافه شدین.

درود بر دوسنان
اقای محترم کسی از ردیای انتظار تضمینی نداره حال اونکه نقطه زنها هم چنین قدرتی ندارن . اگه شما ردیابی سراغ دارید و بهتر جواب میده و شما اون را تضمین میکنید و ارزانتر از این ردیاب انجمن هست یه فروشگاه بزنید و شما هم در کمک کردن به مالباختگان و شکست خوردگان این حرفه سهمی به خود اختصاص بدهید. با ا ین کار شما. هم خدا هم بنده اون از شما راضی هست اگه هم سراغ ندارید بدون مدرک و پشتوانه اظهار تظر نکنید و جو منفی در سایت ایجاد نکنید

با درودبه همه دوستان
پیرو سخنان جاوید عزیز و دیگر دوستان، بطور قطع یقین اشخاصی که وارد این سایت بسیار خوب و آموزنده و پر محتوا شده و یا میشوند، با مطالعه وسیع مطالب و راهنماییهای بسیار متنوع و آموزنده ای که چه از طرف مسولین و چه از طرف کاربران و اعضای فهیم و زحمتکش انجمن نگارش شده است ،خود به خود به خلوص نیت بانیان و مسولین انجمن پی خواهند برد و مطمعنا با سخنان اشخاصی همانند آرشو و از این دست جو منفی و بی اطمینانی ایجاد نخواهد گردید.
دوستان پاینده باشید :-BD

سه شنبه 9 مهر1392 - 2:08pm

حمید نوشته است:
جناب Arsho خوب بود شما اول اسم مدلش رو یاد میگرفتی! :D نمیدونم منظور شما از این جور پستها که چند وقته توی انجمن میذارین چیه. اما باید دید اصلا کلاهبرداری یعنی چی؟ ایا ردیابی که با توجه به قیمت تقریبا از همه مدلهای مشابه بازاری و بسیار گران تر بهتر هست میشه کلاهبرداری؟ یا مثلا ما ادعای کذب یا دروغی کردیم که بخاطرش کسی این ردیابها رو بخره که اسمش کلاهبرداری بشه؟ کجای دنیا میان انجمن اینجوری درست میکنن و حتی به امثال شما اجازه داده میشه بیان یهو همه چی رو ببرن زیر سوال؟ شما بر اساس چه تحلیل یا مقایسه فنی و عملی میای یه حرف میپرونی و میری؟ توی دنیای مجازی آزادی زیاد هست. هر کسی میتونه بیاد هر چیزی دلش میخواد بگه و بره! این رو همه میدونن. اما شخصیت واقعی آدمها از همین رفتارهای مجازیشون مشخص میشه.
بهرحال ما جز یک ردیاب چیزی بعنوان محصول برای عرضه نداریم! جالبه که خیلی ها همین یک ردیاب رو هم بر نمیتابن. شمایی که چندین ردیابی رو مطرح میکنی و میگی عالی هستن ؛ درصورتیکه خود من بررسی کردم و کاملا مقایسه کردم و ردیاب جدید ما از همه اینها بهتر داره جواب میده ؛ حالا بر اساس چی مثلا میگی ردیاب ما کلاهبرداریه؟! :D
در اینکه یک عده از افراد کلا ردیابی رو قبول ندارن یا نمیتونن باهاش کار کنن یا چون خطاهای خاصی داره قبولش ندارن شکی نیست. همه اینها بطور شفاف بار ها توی انجمن مورد بحث قرار گرفته. ولی واکنش های اینجوری بنظر میاد به قصد تخریب و دشمنی و رقابت ناسالم و حتی کلاهبرداری خود شخصی که اتهام میزنه باشه!
در مورد ردیاب جدید هم حتی من ادعا نمیکنم بدون خطا باشه. خیلی واضح و مشخص میگم. خطاها در ردیابی فراتر از اون مسائلی هست که بعضی دوستان تا الان بهش رسیدن. اما میتونم ادعا کنم ردیاب جدید انجمن نه تنها نسبت به ردیاب قبلی بلکه در برابر هر ردیاب دیگری دارای امکانات بیشتر و دقت بهتر و خطای کمتری هست. در ساخت ردیاب هم همینها خیلی مهمه! وگرنه ساخت هر نوع دستگاهی برای کاوش که بدون خطا باشه بصورت ایده آل غیر ممکنه و چیزی جز خوش خیالی نیست که باعث میشه بعضی دوستان ادعای فریبهای کلاهبردارانی رو بخورن که محصولات بمراتب کم ارزش تر از این رو با قیمتهای بسیار بیشتر ارائه میکنن.
در مورد تکنولوژی خارجیها هم به ذکر همین نکته بسنده کنم که ردیاب جدید ما با تقریب بسیار خوبی وزن تمام اهداف رو میتونه مشخص بکنه! این مساله هم به محض اینکه دوستان ردیاب رو دریافت کردن میتونن تست کنن و بگن. شما نظیر این رو اول در یک دستگاه شناخته شده دیگه پیدا کن و به ما نشون بده تا بعد برسیم به معنی تکنولوژی! ;)

مهندس حمید دارید کم لطفی می کنید زحمت کشیدید به هر طریقی بود ساختید به قیمت نسبتا مناسب برای هر دو طرف فروختید دست شما درد نکنه اما واقعا این همه شعار پشت ردیاب شما چی شد این بچه ها بالآخره پول دادند کسی هم پولش رو از تو جوی آب پیدا نکرده خلاصه کلی هم منت گذاشتید سرشون که آقا چون همه زحمت کشید و قشر کم درآمد ما اینطوری دادیم و فلان و......... کاری نداریم در هر صورت هر دو طرف ابتدا راضی بودند به این قیمت
آیا واقعا ردیاب شما به طور قدرتمند حذف ذرات می کنه خطای کمی داره؟ واقعا بینظیره توی دنیا یعنی دیگه ردیاب MFD نداریم؟ لطفا صداقت داشته باشید
دوستان شاید کم تجربگی شما هم بوده که ردیاب رو باور کردید روی این وسیله هیچ وقت بیشتر از 50 درصد نباید حساب کنید مشکل همه اینها خطای تشابه فرکانس که
از جمله سیلیس، ریشه درختان، استخوان و........ رو به جای طلا و فلز سنس می کنند و بعضی حتی در شرایط آب و هوائی مختلف بازده درشتی ندارند تنها مزیت دستگاه انجمن دیجیتال بودنش نسبت به مدلهای مشابه آنالوگ
اگر واقعا ردیابی کارآئی لازم رو داره و به اون ایمان دارید می تونید جایزه ای مثل جایزه 25 هزار دلاری کارل توی سایت ژئوتک رو پس از تستهائی که تعئین کرده برنده بشید، اگر واقعا اینطور بود کارل لیستی از ردیابهائی که باهاشون کار کرده تهیه نمی کرد، واقعا اینها کارآمد نیستند و بیش از 50 درصد نمی شود به ردیاب اطمینان داشت باقی کار با نشانه ها و تجربه در محل به دست خواهد آمد امیدوارم قبل از توقع معجزه از ردیاب به این نکات توجه کنید و به الفاظ دهن پر کن مثل حذف ذرات و... توجه نکنید مثلا در همین ردیاب جدید شما فکر نکنید کار خاصی شده کمی بگردید با نمونه های حذف کننده بر حسب وزن و .... برخورد می کنید و کار تازه ای نیست
در اکثر فرومهای خارجی ردیاب به هیچ عنوان تائید نشده و بیشتر اعتقاد دارند شما پولتان را دور ریخته و به یک مشت آشغال داده اید

برای تست ردیاب بهتره که یک تیکه آلومینیوم یا مقداری طلا رو در عمق نیم متری یا بیشتر دفن کنید بعد ردیابی کنید پیدا کردن فلز در سطح کار بزرگی نیست
من توصیه می کنم برای اینکه از کسی کینه کدورتی به دل نگیرید در این زمینه حداقل به هیچ کس اعتماد نکنید و قبلا تحقیق کنید پیش از اینکه به تبلیغات قروشنده توجه زیادی کنید، در نهایت همان بحث پول است شما به دنبال پول به سمت دستگاه و سازنده هم به دنبال پول

در آخر هم باید عرض کنم بنده خودم هم بدم نمی آید ردیاب انجمن رو داشته باشم
با تشکر از شما و انجمن خوبتان
چند روز قبل پست یک نفر که اعتراض بجائی کرده بود حذف شد امیدوارم پست بنده توی ذوق کسی نزنه

پنج شنبه 10 مهر1392 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب پاگان عزیز
از اینکه بر خلاف بعضی افراد چنین مودبانه و محترمانه توضیح واضحات فرمودید، بسیار سپاسگزاریم، اما چند نکته است که لازم میدانم اینجانب به عنوان یک عضو و یک کابر حرفه ای (ال ار ال) خدمت جنابعالی و دیگرانی که شاعبه ای برایشان پیش آمده و یا احیانا پیش خواهد آمد عرض کنم:
آری درست است، مهندس حمید از ابتدا فرمودند این ردیاب یکی از بهترین ردیابهای دنیاست، بله واقعا یکی از بهترین ردیابهای دنیاست، میدانید چرا ؟؟؟ :-\ به قول خود شما که فرمودید این رد یاب به جای سیستم انالوگ از دیجیتال استفاده میکند(که برای اولین بار در ایران به اجرا در آمده است :ymapplause:)و یا اینکه شما در چه رد یابی میتوانید بیابید که از این همه طیف فرکانسی وسیعی برای تست هدف استفاده کند و دیجیتال هم باشد و در ضمن مبلغ آن حداکثر یک یا دو میلیون تومان باشد؟؟؟ :-\ همین ترژر ترایل بلیزر آمریکایی که حتما آشنایی دارید و تقریبا همین کارها را انجام میدهد نزدیک به بیست هزار دلار قیمت دارد!!! :(( و آیا کسی به سازندگان آن اعتراض و یا بی حرمتی میکند؟؟؟ :-H خیر چون کسانی بوده اند که با استفاده از همان دستگاههای گران قیمت به نتیجه رسیده اند و کسانی هم نرسیده اند :YMPRAY: همه کاربرانی که با ردیاب کار میکنند، میدانند و یا باید بدانند و اگر هم نمیدانند از غفلت و اشتباه خودشان است که مطالعه نمیکنند، که استفاده از دستگاه ردیاب فقط شاید تا 30 و یا در خوشبینانه ترین حالت تا 50 درصد کار هدفیابی میباشد، و الباقی کار بستگی به تجربه اوپراتور، استفاده از دستگاههای دیگر، شرایط هدف و بسیاری فاکتورهای دیگر دارد :-? و لذا اینکه میفرمایید به غلط گفته شده 22 بکلی تمامی این خطاهای ذرات و غیره را حذف میکند درست میفرمایید :-BD ولی به نظر بنده با اینکه شاید در اوایل در تواناییهای این رد یاب کمی اغراق شده ولی نباید به هیچ وجه از کار بزرگی که آقایان مهندس حمید و مجتبی با تلاش فراوان شبانه روزی خود برای افراد کم بضاعت انجام داده اند به اسانی گذشت و قدر ناشناسی کرد زیرا که همین افراد و یا حتی آنانی که توان مالیشان خوب است باید برای خرید مشابه خارجی همین دستگاه میلیونها تومان خرج کرده و تازه شاید بازهم در نهایت به نتیجه دلخواه نرسند!!! ~X(
به هر حال من و امثال من که تا حدودی در رشته ال ار ال تجربه ای داریم بسیار از ایشان سپاسگذاریم که شرایطی فراهم آورده اند تا ما هم بتوانیم با هزینه بسیار ناچیز در قبال زحمات ایشان، از چنین دستگاه پر کاربرد و کم نظیری استفاده کنیم. :ymapplause:
امیدوارم همه دوستان پیروز و سربلند باشید

پنج شنبه 11 مهر1392 - 3:48am
مدیر کل
مدیر کل

من نمیدونم توی این انجمن واقعا چرا باید بعضی حرفها رو دهها بار تکرار کرد؟ دوستان یا سواد فارسی درست ندارن یا حافظه و دقت کافی ندارن که در هر 2 صورت مقصر بنده نیستم! نکته مهمی که حتی کوروش عزیز هم توجه نکردن این بود که شخص بنده بعنوان طراح این ردیابها تا الان دقیقا در کدوم پست به بدون خطا بودن ردیاب قبلی اشاره کردم؟! تنها ادعای بزرگ من در توانایی نقطه زنی دقیق اون ردیاب بود که ثابت هم شد و خیلی از دوستان بسیار ساده و بصورت بیرحمانه ای از کنار مهمترین قابلیت اون ردیاب که نیاز به نقطه زن مجزا رو تقریبا مرتفع میکرد عبور کردن! خب درجه انصاف و واقع بینی افراد از همینجا مشخص میشه. حتی کسانی که به اصطلاح دوست ما هستن اما یک روز در میان یا غر میزنن یا خواسته های بی جا دارن. به همین دلیل هم من دیگه واقعا خسته شدم و دیگه قصد ندارم بعد از این ردیاب جدید کاری صورت بدم. چون احساس میکنم انرژی خودم رو دارم برای کسانی تلف میکنم که اغلب قدر رو نمیدونن. در تمام زمینه هایی که توی انجمن کار کردیم تقریبا همین بوده.
جناب pagan شما هم ابتدا تکلیف خودتون رو با کلیت ردیابی مشخص کنین تا بعد بریم سراغ اینکه ردیاب 22 تا چه حد خوب بوده و 35 چی میتونه باشه! شما از یک طرف صحبت از چلنج 25 هزار دلاری کارل مورلند میکنی که بنده دقیقا الان میدونم ایشون چه شرایط پیچیده ای رو در نظر گرفته که هیچ کس حتی حاضر نمیشه بره اونجا! جالب اینه ایشون از عوامل اصلی شرکت وایتز هست و اصلا هم در این قضایا اونجور که فکر میکنین بدون ضرر و منفعت نیست! بهرحال کسی که ردیاب میخره به ردیاب اعتقاد داره مثل خیلی کسانی که اینجا هم حضور دارن. شما و امثال شما هم نظرتون محترم. میتونین تشریف ببرین نزد کسانی مثل کارل ببینین برای شعاعزنی چی میتونن به شما توصیه کنن؟ همین فصل رو شما در کتاب جدید کارل دنبال کنی فقط به یک پی دی به اسم تاتم میرسی که اونو به عنوان شعاعزن مطرح کرده! در صورتیکه میدونیم اون نوع دستگاه نه نقطه زن میشه و نه شعاع زن! یا شما میتونی با ایشون تماس بگیری و طریقه کاوش یک منطقه چند کیلومتر مربعی رو ازش بخوای ببینی چی بهت میگه؟ دوست من کارل مورلند هر کی هم باشه و هر چقدرم سواد و تجربه داشته باشه اما دیگه ایشون که خدای کاوش نیست که ما همه چیزهایی که مدتها زحمت کشیدیم تا به نتیجه رسیدیم بذاریم کنار بخاطر اینکه ایشون یا امثال ایشون قبول ندارن. خب نداشته باشن. چیزی که اپراتور ردیابی اینجا داره با چشم خودش میبینه بذاره کنار بگه حق با شما یا فلانیه؟! یعنی ما به چشمهای خودمون هم اعتماد نکنیم و تجربه این همه آدم مجرب که عمری در ردیابی بودن رو بریزیم دور؟ نمیدونم واقعا امثال شما چی فکر میکنین!
از یک طرف کلا قبول ندارین از یک طرف میگی 50 درصد و از طرفی حرف از سنس در سطح زمین و نه در عمق میزنین و اخرش تشابه فرکانسی و ذرات! شما اصلا تکلیفت مشخص نیست در مورد ردیابی و من چند پست قبلی شما رو هم دقت کردم واقعا منظور دار صحبت میکنین که اینجوری اصلا نمیشه با انصاف پیش رفت. در هر صورت دوست عزیز ؛ خطاها در ردیابی مبحث گسترده ای هستن و توی این انجمن اگر حوصله کنین مبحث اپراتوری ردیاب 22 رو بخونین واقعا همه تجربیات دوستان و حتی گله هاشون مشخص هست. حرف شما یا اون دوستی که این تاپیک رو شروع کرده کمکی به کسی نمیکنه. شما هم فکر نکن شخصی مثل من نیاز به مختصر پولی داره که از بابت این ردیاب بخواد بدست بیاره. چون داریم میبینیم اگر کسی هدفش سودجویی باشه الان داره مدار ردیاب با آیسی 555 یا نهایت 2206 رو چند میلیون به مرد بیچاره میده با کلی تبلیغ و بدون اینکه اصلا اون دستگاه در برابر ردیاب ما حرفی داشته باشه. حالا شما تا نرفتی و ایراد کار امثال اونها رو نگرفتی بنظر خودت منصفانست که از امکانات انجمن خود ما به منظور زیر سوال بردن خودمون که خیلی تلاش کردیم سالم ترین راه رو بریم ؛ استفاده میکنین؟!
شما فرمودین ردیاب در سطح جواب میده! یعنی شما واقعا فکر نمیکنی بنده یا بقیه تا حالا عمق زنی این ردیاب یا هر ردیابی رو مورد آزمایش قرار داده باشیم؟ اصلا این همه خورده ریزی که خود دوستان اومدن گفتن با ردیاب 22 پیدا کردن به نظر شما به چه صورت یافت شدن؟ شانسی بود؟ خواب نما شدن؟! یا واقعا ردیاب کمکشون کرد؟!
شما میگی در ردیاب جدید کاری نشده. دوست من ؛ بنده در الکترونیک هیچ ادعایی نکردم با اینکه همه من رو در الکترونیک میشناسن. اما در برنامه نویسی به شما اطمینان میدم تواناییم صد برابر الکترونیک هست! پروژه های بزرگی هم که کار کردم لااقل اینو به خودم ثابت کرده. به همین دلیل با قطعات موجودی که در بازار بود ردیابی طراحی کردم که دقتش از همه ردیابهایی که با چیپ های پیشرفته تر ساخته شدن بسیار بالاتره. این هم فقط هنر نرم افزار نویسی بوده که بصورت متمرکز 6 ماه روش کار کردم! حالا شما راحت بیای بگی کاری نشده! صبر کن برادر شب دراز است! شاید شما به هر دلیل دوست نداری موفقیت امثال ما رو ببینی. ولی من حق دارم نتیجه زحمتم رو ببینم!
در مورد قضیه وزن هدف هم خب شما اون دستگاهی که میگی وجود داره معرفی کن. هیچ دستگاهی وزن رو به شما اعلام نمیکنه! این واقعیته. کما اینکه هنوز ردیابی نمیشناسم دقت نقطه زنیش هم در این حد باشه. بارها هم گفتم هر کسی انتقادی به ردیاب ما داره بصورت مشخص و فنی بیاد در عمل مقایسه کنه.
شما میگی ما دنبال پول بودیم و راضی از معامله! نه دوست من. با این همه ریسک و دردسر و حرف و حدیث امثال شما اتفاقا هیچ ارزشی هم نداشته! شما برو ببین یه وبلاگ معمولی میزنن اصلا نمیشینن این حرفا رو هم بشنون و راحت هم یه چیز بی ارزش رو چندین برابر اینها دارن میفروشن. شما خیلی ناراحتی یا دلت میسوزه چرا جلو اونها رو نمیگیری؟ ما اگر ریگی به کفش داشتیم که انجمن اینجوری نمیزدیم! فقط یک دستگاه رو نمیذاشتیم! میدونین چرا؟ چون چه بنده چه مجتبی اگر خودمون برای کاوش بریم این ردیاب تنها دستگاهی هست که همراهمون میبریم! توی این چند ماه اخیر لااقل اینجور بوده و من روی این قضیه قسم میخورم. حالا بنظر شما ما اشتباه کردیم یا گناه کردیم تنها دستگاهی که بین این همه دستگاه تونسته اعتماد ما رو جلب کنه برای فروش گذاشتیم؟!

پنج شنبه 11 مهر1392 - 6:11am
استاد
استاد

درود بر شما
دوست عزیز با ردیاب قرار نیست هر چی فلز مخفی شده زیر زمین را شناسایی کرد خطا داره ذرات میگیره گاهی وقت هم اصلا نمیزنه. هیچ ردیابی اون توانایی را نداره که تضمینی جواب بده اما خوب و بد داره . قیمتهای نجومی برای ردیاب هم گذاشته میشه که کارایی خیلی کمی دارند. اگه قرار بر تضمین بودن ردیاب باشه فکر نکنم شرکتی ردیابش را کمتر از 100 ملیون به بازار بده .حالا بین سازندهای ردیاب توی ایران فکر نکنم بهتر از این ردیاب سایت ساخته شده باشه هر جند که ردیاب اولی حالت نقطه زنی اون ثابت شد .حالا در ردیاب دومی سعی شده که تا اونجا که ممکنه این ردیاب بر مبتای تست عملی ساخته بشه تا از دقت بیشتری برخوردار گردد از اون جایی که دنیای فلزیابی علم نوی هست و محدودیتهای فیزیکی برای فرکانس وجود داره به خاطر همین هم ویراز روی دستگاههای فلزیابی به کندی صورت میگیره پس مشکل مهندس حمید یا مهندسان شرکتهای دیگه ناتوانی نیست بلکه علم فیزیک هست که باعث ایجاد محدودیت برای همه شده

پنج شنبه 11 مهر1392 - 6:19am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
دوستان توجه داشته باشن بحث ردیابی ی چیز ثابت شده وشناخته شدس...نمیشه که ی ردیاب و با مثلا فلزیاب نقطه زن مقایسه کرد...دوستان باید بعد از تهیه ردیاب و شناخت قابلیتها ....و در صورت مشاهده ایرادی انتقاد کنن.همین جوری که نمیشه ی شخصی رو زیر سوال برد و از کارش ایراد گرفت...به نظر من اگه این ردیاب و ی شرکت خارجی بزنه اولین خریدارش ما ایرانیانیم متاسفانه ما چشم دیدن پیشرفت دوستانمون و نداریم ...شما اگه به توانایی این ردیاب نگاه کنید ی چیزای براش تعریف شده که من به جرات میگم تو هیچ ردیابی ندیدیم...طراح این ردیاب چندین ماه براش وقت گذاشته مگه میشه اینو دو دستی به امثال ما تقدیم کنه...اره داداش تنها ایراد این ردیاب اینه که قابل کپی نیستش وگرنه اولین کسی که اینو کپی میکرد ماها بودیم.....

پنج شنبه 11 مهر1392 - 7:59am

حمید جان چرا تند میری برادر، من گفتم ردیاب شما نقطه نمی کنه؟ آقا چند بار بخون متوجه میشی گفتم این حذف ذرات چی شد! این توصیفی بود که شما زمان ساخت ردیاب مطرح کردید، آیا واقعا اینطوری بوده؟ اگر اینطوره چرا شماره 2 رو ساختید؟
تکلیف من با ردیاب مشخص بوده، ده بارم که بخونی گفتم 50 درصد، شما می تونی بری بخونی ردیاب رو نوعی کلاهبرداری معرفی کردند نمونش سرچ کنید Long Range Locators تا به نتیجه برسید حتی سایت ویکی پدیا هم کاربرا اون رو نوعی کلاهبرداری می دونند، از همین بچه های سایت سئوال کنید اونهائی که تجربه دارند به این موضوع واقف شدند که ردیاب بیشتر شبیه به یک گمانه زن، (حداقل طی همین مدتی که با ردیاب انجمن کار کردند)
مهندس چرا شخصیت پردازی می کنی ظرفیت انتقاد داشته باش من علم و دانش شما رو در الکترونیک و برنامه نویسی زیر سئوال نبردم و چنین جسارتی نکردم، لطف کنید این توهم توطئه رو کنار بگذارید و فکر نکنید هر کس انتقاد کرد هدف شومی داره، نه من هم مثل بقیه واقعا شیفته تبلیغات ردیاب انجمن شده بودم واقعا برام جالب بود اما بعد از خوندن 120 صفحه انجمن آموزش ردیاب و با دیدن تجربیات بچه های سایت نظرم عوض شد و متوجه شدم اینها تبلیغات بوده و همونجا هم ذکر کردم این ردیاب واقعا نقطه می زنه اما مشکل تشابه فرکانسی داره که به هیچ عنوان با این علم ناچیز ما فعلا قابل حل نیست
شما میگی بحث پول نیست اتفاقا من میگم هست از سر بیکاری و دلخوشی 6 ماه زحمت نکشیدی، اینجا هم اکثرا برای کاهش مشکلات مالی و در رویای گنج جمع شدند دنبال دستگاه خوب می گردند، تبلیغات نادرست فقط ایجاد جو بی اعتمادی می کنه، به قول دوست شما 70 دستگاه تا به حال فروش رفته، خوب حالا قضاوت با شما

در مورد حذف کننده هم دوستان می تونید باز هم توی نت بگردید و چند مدل المینیتور رو پیدا کنید نمونش همین حذف کننده E-120
http://www.golddetectors.gr/eliminator_e_120_en.htm
برای آشنائی با روش کارش هم به لینک زیر مراجعه کنید تا متوجه بشید وزن و سایز چیز تازه ای نیست
http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=18775

مطمئنا قبلا در موردش مطالعه داشتید
امیدوارم تعاریفی که از دستگاه جدید شده درست باشه و همیشه رو سفید و سربلند باشید و باعث افتخار همه

باز هم تشکر می کنم از زحمات شما و همه بچه های انجمن واقعا خسته نباشید

پنج شنبه 11 مهر1392 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از جناب مهندس عزیز به لحاظ عدم توجه عذر خواهی میکنم ^:)^

پنج شنبه 11 مهر1392 - 2:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure