انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 3:42am

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 PFl کلاه برداری است 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای پگان شما لطف کنید بگید که از چه ردیابی استفاده می کنید؟
تا هممون بیام از شما تبعیت کنیم؟
.
.
.
.
.
اقا راضی میشی؟

فکر کنم ایشون همچین قصدی دارند.لابد خودشون هم می فروشنش .

تهمت زدن بدون شناخت خیلی بده.اینجا میشه به شما هر تهمتی زد.
شما دارین بدون شناخت ردیاب انجمن و بدون حتی یک هفته کار باهاش اومدی میگید بچه ها اگاه باشید ،هوشیار باشید و از این حرفا

تو اول شکست بخور بعدا بیا بگو تجربه دارم.

جمعه 12 مهر1392 - 4:34pm

دوستان گرامی ، من پیشنهاد میدم این بحث فعلا مختوم بشه تا دوستانی که سری اول ردیاب جدید رو گرفتند نظراتشون رو اعلام کنند. بعدش همه چیز روشن میشه .
پس خواهشا یکی دو هفته صبر کنید .

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

جمعه 12 مهر1392 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست Re:
pagan نوشته است:
قصد روده درازی نداشتم اما مثل اینکه نمیشه جواب نداد، حمید جان من قصد و غرضم رو یکبار عرض کردم بطور واضح شما هم این فکر رو از سرت بیرون کن که یکی از این فروشنده های کلاهبردار باشم و به قصد تخریب اومدم اینجا، اونقدر هم بی اخلاق نیستم که کوچکترین اشتباه شما رو بشینم توی بوق و کرنا کنم از همین الآن هم خیلی روشن اعلام کردم ردیاب خطا داره، قبول این واقعیت برای شما سختِ وگرنه من این قاعده رو پذیرفتم و گفتم خواهان ردیاب هم هستم اما فعلا به دلایلی توانش رو ندارم و با این تفاسیر وجودش رو می پسندم و قرار نیست من مانع خرید کسی باشم هر کس خودش مقایسه می کنه با بازار و قیمتها و توانائی بالقوه دستگاه رو در نظر می گیره و بعد تصمیم می گیره، با این حال شما که پیشتر عنوان کردید به هر کسی دستگاه نخواهید فروخت برای همین فکر نمی کنم وجود این همه نگرانی ضروری باشه
در بحث کردن هم یادتون باشه هیچ وقت قرار نیست کسی طرف مقابلش رو حتما قانع کنه بلکه شما مواضع و عقایدت رو عنوان می کنی، در ضمن شخصیت پردازی در مباحثه رو باید به حساب مغلطه گذاشت و دور از اخلاق، همینطور میزان منطق در مباحثه رو شما تعئین نمی کنی

دوستان من به هیچ کس هیچ توصیه ای نمی کنم در رابطه با خریدن یا نخریدن هیچ نوع دستگاهی، ورود به این حرفه را تنها به عنوان یک تفریح ماهانه می پسندم همین
گنج در ذهن شماست
موفق باشید

شما دقیقاچند چندی؟؟ اگه خودتون نمیدونین لطفا کاربرای دیگه اگه نتیجه رو میدونن اطلاع رسانی کنن!!!

جناب مهندس حمید خودشون چندباری متذکر شدن که ردیاب خطا داره نه تنها ردیاب، بهترین دستگاهای دنیا هم خطا دارن؟؟ شما یا دیدتون ضعیفه که مطالب

رو نمیخونین یا صرف نمیکنه؟؟یا اگه دوست دارین حضوری خدمت برسم واستون بخونم؟؟ هان ؟؟؟

شما نه ردیاب اول رو لمس کردین نه ردیاب دوم رو ؟؟؟ اونوقت نقادی هم میکنین؟؟؟ بابا شما هنرمندین؟؟؟ الان هم نقش اول این داستان رو خودتون دارین

بازی میکنین؟؟؟مردم برنج میخورن کیلویی8 تومن؟؟؟نمیدونن چه چیزی درست هستش ،چه چیزی غلط؟؟؟نقش رابین هود رو میخواین؟؟؟

باید واستون کف بزنم :ymapplause: خوشحال شدین عزیز من

بنده از جناب مهندس حمید تقاضا دارم دیگه به این بحث غیر منطقی ادامه ندن

دوستان گلم و سروران گرامی خدا رو خوش نمیاد که مهندس حمید هم به سوالات ما درخصوص ساخت فلزیاب وقت و انرژی بزاره هم واسه کل کل با چنین

افرادی ،همون آقایی که کاربر pagan معرفی کردن من خودم یه سوالی ازشون پرسیدم در جواب به بنده گفتن باید هزینه ای رو بپردازین؟؟؟

حالا مهندس حمید ما خالصانه بدون چشم داشتی بچه ها رو راهنمایی میکنه شما رو ارجاع میدم به تایپیک توباکس؟؟؟ ببینین خوده مهندس حمید

چند پست ایجاد کردن؟؟؟ تازه جواب تمامی کاربرا رو با دقت اگر هم تکراری باشه پاسخ میدن؟؟؟یه سری از دوستان واقعا نمک نشناسن؟؟

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 12 مهر1392 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش کروش اینم لایک داره :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 13 مهر1392 - 6:39am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران

kooroshxfx(:
همون آقایی که کاربر pagan معرفی کردن من خودم یه سوالی ازشون پرسیدم در جواب به بنده گفتن باید هزینه ای رو بپردازین)؟؟؟

:-O [-( :YMSIGH:

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 13 مهر1392 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به همگی
اولا موضوعی که تحت عنوان PFI ایجاد شده، میخوام از آقا Arsho بپرسم : این ردیاب محصول کدوم شرکته و ویژگیهاش چیه؟ دوم: چرا این موضوع را اینجا مطرح کردن و سایت رابا این ردیاب زیر سوال بردن؟ سوم: چرا ویژگیهای این ردیاب را از تولید کنندش نمیپرسن و از این سایت شاکی شدن؟ :-\
با سپاس

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 26 مهر1392 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین1 نوشته است:
با سلام به همگی
اولا موضوعی که تحت عنوان PFI ایجاد شده، میخوام از آقا Arsho بپرسم : این ردیاب محصول کدوم شرکته و ویژگیهاش چیه؟ دوم: چرا این موضوع را اینجا مطرح کردن و سایت رابا این ردیاب زیر سوال بردن؟ سوم: چرا ویژگیهای این ردیاب را از تولید کنندش نمیپرسن و از این سایت شاکی شدن؟ :-\
با سپاس

افشین جان منظور ایشون ردیاب انجمنها

شنبه 27 مهر1392 - 8:42am
استاد
استاد
آواتار کاربر

پاگان عزیز ردیابی یه علم ناشناخته هستش ولی عده ای به اون دست پیدا کردن!!!!!من زیاد سایت های خارجی میرم و تو این سایت ها با یه امریکای دوست شدم که ایشون ادعا می کرد با یه ردیاب فوق پیشرفته هر چی اون زیر باشه رو مشخص میکنه حتی لونه موش و استخوان.ایشون اومدن و بهم ثابت کردن که این موضوع درسته و الان دارن از این ردیا بصورت محرمانه برای پیدا کرد معدن ازش استفاده میکنن.این دستگاه کاملا سری هستش و من هر کاری کردم ایشون حاضر نشدن بهم حتی یه فرکانس بدن.بگذریم من اومدم و تو قسمت اپراتوری و تو فایل اموزشی گفتم که با ردیاب چه چیزهای زدم و از زمین خارج کردم.دوست من خودم هم از مشکلات و خطا های اون گلایه کردم ولی ناامید نشدم چون هر مشکلی یه راهی داره.من شب های بود که تا 4 ساعت تمرین می کردم و بالاخره قلق دستگاهو فهمیدم تا جای که با این ردیاب یه کاسه سفالی رو هم سنس و خارج کردم.ازت می خوام یکم انصافو رعایت کنی.این همه به دستگاههای خارج پول دادم و سوختم ولی یه بار به این سایت و مدیراش اعتماد کردن و یه ردیاب ایرانی گرفتم که یه ایرانی با مرام و وجدان اونو ساخته بود.الانم به این ردیاب اول و دومم و این سایت افتخار می کنم.برات ارزوی موفقیت میکنم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 27 مهر1392 - 12:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.
تمام کامنت ها رو به دقت خواندم.سوال اینجا است که چرا همدیگر را با الفاظ زشت مورد خطاب قرار می دیم.ایرانی ها انسان های شریفی هستند و از الفاظ رکیک استفاده نمی کنند.بیایید حرمت هم دیگر رو رعایت کنیم بعد نظر بدیم و به بپریم. من خودم هم رای فایندر دارم هم بایونیک ایکس 4.
دوستی در مورد ردیاب okm نظری داده بود فکر کنم کم لطفی کردن.مشکل ما در ایران فروشنده گان بی سواد ند که همه ما رو به خاک سیاه نشوندن. هر جای برم اول با رای فایندر چک می کنم بعد با x4. دوستانی که زحمت کشیده اند و این سایت راه انداری کرده اند دست شون درد نکند. بیاید تجارب مون رو هم بذاریم و به یه نتیجه برسیم.هیچ نظری هم در مورد fpl ندارم چون اولین باری است که می دونم هم چی ردیابی هست. این قدر با این آنتنی ها چاله کندم پدرم در اومد آخر سر هم دست از پا دراز تر.خدا کنه این یکی برا عزیزان کار بده.
پیروز باشید.

چهارشنبه 27 آذر1392 - 2:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure