انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:26am

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 PFl کلاه برداری است 
نویسنده پیغام

آقایان این همه تکنولوژی در اروپا هست اونا نمی تونن یه رد یاب بهتر از این آشغال شما بسازند.نه عزیز جان این رد یاب نیست.این PFL شما پول یابه.تا زمانی که پول داشته باشین اینا می تونن کار بدن.kxs بس نبود شما هم اضافه شدین.

دوشنبه 8 مهر1392 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
دوست گرامی pfi رو کدوم شرکت میزنه من که تا حالا چیزی ازش نشندیم احتمالا جدیدا وارد بازار شده ؟ :D

pfi :)) =)) =)) =)) =))

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 8 مهر1392 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا شما یه ردیاب خوب بیار من هم ردیاب انجمن رو با هم یه جا تست کنیم به خدا حاضرم بیام .اگه مشکل داره من همین جا اعلام میکنم و رودربایسی با هیچ اقایی هم ندارم .بسم الله...

دوشنبه 8 مهر1392 - 7:38pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
Arsho نوشته است:
آقایان این همه تکنولوژی در اروپا هست اونا نمی تونن یه رد یاب بهتر از این آشغال شما بسازند.نه عزیز جان این رد یاب نیست.این PFL شما پول یابه.تا زمانی که پول داشته باشین اینا می تونن کار بدن.kxs بس نبود شما هم اضافه شدین.

این Arsho ســــتون پنجم منظورش ردیاب انجمن

تو این انجمن آزادی و صداقت هست و هر کس مشکلی با ردیابش داره میاد مطرح میکنه
بقیه هم کمکش میکنن

ولی شما معلوم از طرف چه کسایی خط می گیری
بایدم اینطوری حرف بزنی
مهندس حمید و مجتبی خان و تمامی بچه های این سایت مثل اعضای بدن هستند که همه برای هم کار می کنند بدون هیچ چشم داشتی
خوشحالم اتحاد و همدلیمون شده خاری در چشم دشمنان

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

دوشنبه 8 مهر1392 - 7:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
Arsho نوشته است:

واقعا که ... نمیدونم چه جوری جوابت رو بدم
کدوم تکنولوژی توکه از دستگاه سر در نمیاری برو 12000یورو به ردیاب شرکت او کا ام بده بعد میفهمی تکنولوژی یعنی چی بیسواد

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

آخرین بار توسط mani1063 در دوشنبه 8 مهر1392 - 9:25pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 8 مهر1392 - 9:23pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب Arsho خوب بود شما اول اسم مدلش رو یاد میگرفتی! :D نمیدونم منظور شما از این جور پستها که چند وقته توی انجمن میذارین چیه. اما باید دید اصلا کلاهبرداری یعنی چی؟ ایا ردیابی که با توجه به قیمت تقریبا از همه مدلهای مشابه بازاری و بسیار گران تر بهتر هست میشه کلاهبرداری؟ یا مثلا ما ادعای کذب یا دروغی کردیم که بخاطرش کسی این ردیابها رو بخره که اسمش کلاهبرداری بشه؟ کجای دنیا میان انجمن اینجوری درست میکنن و حتی به امثال شما اجازه داده میشه بیان یهو همه چی رو ببرن زیر سوال؟ شما بر اساس چه تحلیل یا مقایسه فنی و عملی میای یه حرف میپرونی و میری؟ توی دنیای مجازی آزادی زیاد هست. هر کسی میتونه بیاد هر چیزی دلش میخواد بگه و بره! این رو همه میدونن. اما شخصیت واقعی آدمها از همین رفتارهای مجازیشون مشخص میشه.
بهرحال ما جز یک ردیاب چیزی بعنوان محصول برای عرضه نداریم! جالبه که خیلی ها همین یک ردیاب رو هم بر نمیتابن. شمایی که چندین ردیابی رو مطرح میکنی و میگی عالی هستن ؛ درصورتیکه خود من بررسی کردم و کاملا مقایسه کردم و ردیاب جدید ما از همه اینها بهتر داره جواب میده ؛ حالا بر اساس چی مثلا میگی ردیاب ما کلاهبرداریه؟! :D
در اینکه یک عده از افراد کلا ردیابی رو قبول ندارن یا نمیتونن باهاش کار کنن یا چون خطاهای خاصی داره قبولش ندارن شکی نیست. همه اینها بطور شفاف بار ها توی انجمن مورد بحث قرار گرفته. ولی واکنش های اینجوری بنظر میاد به قصد تخریب و دشمنی و رقابت ناسالم و حتی کلاهبرداری خود شخصی که اتهام میزنه باشه!
در مورد ردیاب جدید هم حتی من ادعا نمیکنم بدون خطا باشه. خیلی واضح و مشخص میگم. خطاها در ردیابی فراتر از اون مسائلی هست که بعضی دوستان تا الان بهش رسیدن. اما میتونم ادعا کنم ردیاب جدید انجمن نه تنها نسبت به ردیاب قبلی بلکه در برابر هر ردیاب دیگری دارای امکانات بیشتر و دقت بهتر و خطای کمتری هست. در ساخت ردیاب هم همینها خیلی مهمه! وگرنه ساخت هر نوع دستگاهی برای کاوش که بدون خطا باشه بصورت ایده آل غیر ممکنه و چیزی جز خوش خیالی نیست که باعث میشه بعضی دوستان ادعای فریبهای کلاهبردارانی رو بخورن که محصولات بمراتب کم ارزش تر از این رو با قیمتهای بسیار بیشتر ارائه میکنن.
در مورد تکنولوژی خارجیها هم به ذکر همین نکته بسنده کنم که ردیاب جدید ما با تقریب بسیار خوبی وزن تمام اهداف رو میتونه مشخص بکنه! این مساله هم به محض اینکه دوستان ردیاب رو دریافت کردن میتونن تست کنن و بگن. شما نظیر این رو اول در یک دستگاه شناخته شده دیگه پیدا کن و به ما نشون بده تا بعد برسیم به معنی تکنولوژی! ;)

دوشنبه 8 مهر1392 - 9:45pm

آدم اول باید در رابطه با مطلبی که میخواد بیان کنه تحقیق کنه و مطمئن بشه حرفش درسته بعد بگه ، نه اینکه از روی غرض ورزی مطالب کذب و پوچ بگه . حداقل ردیاب انجمن را در شرایط یکسان با همون تکنولوژی های آنچنانی که میگی تست کن بعد نظر بده .
فعلا که ارشو میگه مرغ همسایه غازه

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

دوشنبه 8 مهر1392 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با استاد بزرگوارمان حمید آقا خیلی خیلی موافقم
استاد گل گفتی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 8 مهر1392 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز آقای آرش
بهتر بود شما اول ردیاب رو تهیه میکردی و از نزدیک با کارایی و تواناییش آشنا میشدی و اونوقت هم با سایر ردیابهایی که داری تبلیغ میکنی مقایسش میکردی و بعدش اگه خوب نبود میومدی این حرفارو میزدی
در هر صورت اینجور حرف زدن مطمئن باش سناری خریدار نداره شما اگه بخوای حرفت خریدار داشته باشه باید با سند و مدرک حرف بزنی و گرنه این حرفای صدتا یه غز رو هر بچه ای میتونه بزنه
این کار درست نیست که شما بدون هیچ تجربه ای از این ردیاب بیای اینجوری زیر سوال ببریش
این بزرگی مسوولین سایت رو میرسونه که براحتی اجازه میدن هرکسی حتی از روی خصومت هم هر حرفی دوس داره بزنه
ضمنا وقتی کسی اینقدر به مشتری حق انتقاد میده حتما از محصولش مسمئنه برادر ;)
بیشتر در رفتارت تجدید نظر کن :-*

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 8 مهر1392 - 1:50am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا آرش مهندس حمید کارش بی نقصه...ضمنا ردیاب و همینجوری به دست امسال شما نمیدن.باید تو انجمن فعالیت مفید داشته باشی...منم مطمئنم از رو غرض این حرفا رو زدی حالا مرام استاد و ببین چطور جوابت دادن ...

سه شنبه 9 مهر1392 - 7:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure