انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:15pm

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 آشنايي با فلزياب zalot 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
کاش این زالوت نباشه! وقتی پنهان بمونه و ما کنجکاو ک این چ سیستمیه، این جالبه! اگ همه چیز واضح و روشن باشه تکراری میشه جریان زندگی! دوستان من اسم دقیق انگلیسیشو بلدم اما نمیگم :D

سورنا خان این کارتون هم شد مثل سیستم ماهواره ای...داداش من نمیخوای بگی هم اینجا بیان نکن که میدونی...ممنونت میشم..با بچه یک ساله که طرف نیستی اینجوری حرف میزنی..من میدونم ولی نمیگم :-w

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 23 فروردین1393 - 11:16am

بابا تو"بزرگ "ریش سفید"کوله بار تجربه" وای چقدر کف کردم الان سر میرم خواهش میکنم نجاتم بده تا نرفتم از دست اصا چند شبه خواب ندارم. خخخخخخخخخخخخخ :)) :p :-BD

شنبه 23 فروردین1393 - 11:25am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا محمد23 به فلزجو خوش اومدی .
دوستان لطفا مسائل حاشیه رو بذارین کنار و از اصل موضوع دور نشین.
محمد23 عزیز لطفا اگه تونستی حتما اطلاعاتی از این سیستم با عکس و قیمت و ... هم بذارین.
همگی موفق باشین
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 23 فروردین1393 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمد23 نوشته است:
بابا تو"بزرگ "ریش سفید"کولهبار تجربه" وای چقدر کف کردم الان سر میرم خواهش میکنم نجاتم بده تا نرفتم از دست اصا چند شبه خواب ندارم. خخخخخخخخخخخخخ :)) :p :-BD

چشم علی آقا هرچی شما بگی.. محض تنوع گفتم ک یکم قولنجمون در بره :D

آقای ممد23 عزیزدلم آخه تو ب زالوت چ! یکم این پستتو بخون ببین اصلا سرهم میشه! گوگولی مگولی بامن شوخی نکن خواهشا. اگ عکس گرفتی بیا بزار تا بچه ها ببینن منم خوشحال میشم ک اینکارو بکنی..اگ اونیکه من دیدم باشه میگم آره اینه. ولی فکر نکنم زالوت باشه اونیکه شما دیدی.. خیلی کمیابن.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 23 فروردین1393 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درضمن علی آقا چندباره ب ما میپاشی مام هیچی نمیگیم.. برادر من بدهکارت ک نیستم ی عکسم از ماهواره ای برات فرستادم عکس جدیدم گرفتم خواستم واست بفرستم اما بعداز اون پستت توی تاپیک ماهواره ای پشیمون شدم.. با کاربرا (ک مشخصا خودم باشم) خوب صحبت کنید شما مدیر هستید ازتون انتظار میره. همین بد حرف زدنا بود ک استاد آریای عزیز و استاد دستان دیگه نمیان فلزجو.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 23 فروردین1393 - 11:02pm

سلام.کسی از دوستان میدونه ک این زالوت شعاع زنه یا نقطه زن؟

دوشنبه 25 فروردین1393 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Reza2014 نوشته است:
سلام.کسی از دوستان میدونه ک این زالوت شعاع زنه یا نقطه زن؟

نه شعاع زنه نه نقطه زن. اصلا فلزیاب نیس این سیستم. توی تاپیک واقعیت یا دروغ ی سری توضیح راجبش هست ببین بهتر دستت میاد دوست عزیز.

دوشنبه 25 فروردین1393 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان عزیز واعضای محترم انجمن، خواهش میکنم اگه راجع به موضوعی نظر منفی دارید خیلی محترمانه ابراز کنید و دوستانی هم که نظر میدن ،نظرات مستند و مستدل باشه ،چرا که یه نظر غیر مستند ممکنه ذهن خیلیا رو مشغول کنه و بعضی از عزیزان اونقد طی این سالها عذاب کشیدن که واقعا دیگه کمحوصله شدن و باید بهشون حق داد.پس خواهش میکنم هر دو طرف ،این مهم رو مد نظر داشته باشن.واقعا ما همه به طور رایگان از نظرات و اطلاعات همدیگه استفاده میکنیم هر چند بعضی از دوستان واقعا بیشتر انرژی میذارن.به عنوان مثال، خود من یک سال و اندی تو انجمن نبودم ،خداییش گفتم وقتی به نتایجی رسیدم دوباره برمیگردم و اطلاعاتمو در اختیار گروه میذارم.حیف این تاپیک در مورد موضوعی که من دنبالش میکردم نیست.انشالله نظرات بیشتر منو توی ردیابی خواهید دید .یا حق.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

یکشنبه 22 تیر1393 - 2:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بدون شرح
پیوست:
Untitled.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 3 مرداد1393 - 2:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure