انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:23am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 نظرتون درباره دستگاه jeosonar چیست ؟ 
نویسنده پیغام

سلام. من اگردستگاه jeosonar در اختیار داشته باشم تا چند درصد و تا چه عمقی امکان نتیجه گیری دارم؟

چهارشنبه 6 شهریور1392 - 7:23am

rahyab نوشته است:
سلام. من اگردستگاه jeosonar در اختیار داشته باشم تا چند درصد و تا چه عمقی امکان نتیجه گیری دارم؟

باسلام
دوست عزيز من خودم رفتم تركيه و توي شركت ماكرو اونجا يك دستگاه ديپ هانتر تست زدم با كويل ٣٦-٤٤ يك فلز مسي ٣٠-٤٠ راحت با حساسيت ٩٠ ميزد ولي تو ايران يكي از دوستانم توي كوهدشت خرم اباد جئوهانترش داره تا يك ونيم متر قبر كبري خوب در مياره البته تا دومترم ميزنه با كويل ٣٦-٤٤ اينارو ديدم و خودم زدم نه اينكه مثلا ٩٩٪ بچه هاي فقط نقل قول باشه، من اگر جاي مدير محترم اين سايت بودم ميگفتم هركس ميخواد راجب هردستگاهي به دوستان نظر بده عكس دستگاهش با روزنامه روز بگيره بزاره كه معلوم بشه واقعا اين دستگاه داره يا فقط ميخواد يك حرفي زده باشه كه مثلا يعني ماهم اره الان دنيا دنياي رقابت هست همه شركت ها سعي ميكنن براي اينكه فروش خوبي داشته باشن از بهترين كيفيت و تكنولوژي استفاده كنند سيستم پالسي لورنز كه همه ميگن خوبه غول پالسي پادشاه پالسه بيشتر از ٢/٥ متر با كويل ١/٥ دبلش نميزنه تشريف ببريد جدول عمقش ببينيد اگر هم بيشتر بزنه غيره قابل تشخيصه دوستان بيايين با هم روراست باشيم اگر كسي مال در بياره نمياد بگه من پيدا كردم كه براش مشكل پيش بياد بخدا هركي يك بار كوچيكم در بياره ديگه اينجا و تو اين سايت و اون سايت نمياد نظر بده ميره دنبال زندگيش اخه عزيزاي من لورنز با كويل ١-١ سه متر ميزنه اون وقت جي پي ايكس چطوري با كويل ٥٠ سانتي ٣ متر ميزنه؟؟؟ همه دنبال سود خودشون هستن اقايوني كه فروشنده هستين اگر دستگاههاي لورنز و جي پي خوب مال در مياره چرا خودتون نميرين در بيارين؟ چرا فقط فكر فروش دستگاه و سود كم هستين؟؟ من ادم سراغ دارم بخدا به اون مكه اي كه رفتم هنوز داره قسط وام ميده زندگيش نابود شده من تو همين سايت ادم هاي ميشناسم كه ميگه موفقيتتون با جي پي ايكس ١٠٠٪ هست اما تو يك سايت ديگه دستگاه جي پي ايكس خودش گذاشته براي فروش حرف اخر شنونده عزيز عاقل باش اوناي كه شب صحرا رفتن ميدونن من چي ميگم بخدا زيره پاتم نميبيني چه برسه بخواي كويل ١-١ صاف ببري كه بالانسش بهم نخوره اونم وسط اون همه خارو خاشاك و گونهاي كوه!!!! شما الان راجب لورنز بحث كن همه ميگن ما داشتيم كار كرديم خوبه راجب چي پي ايكس بگو ميگن ما داشتيم راجب اوكاام بگو ميگن ما داشتيم خوب داداش تو كه انقدر داري كه سالي سه تا دستگاه كمه كم سي ميليوني عوض كردي به قول خودتم موفق بودي گنجم پيدا كردي اينجا چيكار ميكني؟ انگار گنج گوجه فرنگيه همه جا پيدا ميشه
حسبي الله و نعم الوكيل خدا جواب دروغگويان را خواهد داد

پنج شنبه 20 آذر1393 - 3:13pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر شما جناب Sir3000
شما کدوم استان تشریف دارید؟
لطفا جاهای که میتونید کار کنید رو به من بگید تا بتونم محلهای با ارزش اونجا رو بهتون معرفی کنم
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

آخرین بار توسط باستانشناس در پنج شنبه 20 آذر1393 - 4:26pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 20 آذر1393 - 4:19pm

باستانشناس نوشته است:
درود بر شما
لطفا جاهای که میتونید کار کنید رو به من بگید تا بتونم محلهای با ارزش اونجا رو بهتون معرفی کنم
@};-

من همدان هستم البته ما يك تيم هستيم هم لورنز داريم هم جي پي داريم هم سيستم تصويري دستگاههاي كه گفتم داريم عكساشون ميزارم كه نگيد بلوف ميزنن هركسي هم هر راهنمايي خواست با كمال ميل و رايگان اگر همدان باشه هم بياد دستگاهها از نزديك ببينه

پنج شنبه 20 آذر1393 - 4:26pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
Sir3000 نوشته است:
باستانشناس نوشته است:
درود بر شما
@};-

من همدان هستم البته ما يك تيم هستيم هم لورنز داريم هم جي پي داريم هم سيستم تصويري دستگاههاي كه گفتم داريم عكساشون ميزارم كه نگيد بلوف ميزنن هركسي هم هر راهنمايي خواست با كمال ميل و رايگان اگر همدان باشه هم بياد دستگاهها از نزديك ببينه

ایمیلتون رو برام ارسال کنید

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

پنج شنبه 20 آذر1393 - 4:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure