انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 4:25am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 mineoro super pdc210 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
خواهش میکنم
خب پس کلی مونده تا یه چیز درست و حسابی پیدا بشه
ممنون از اطلاعاتت :YMPEACE:

البته فکر نکنم حالا حالاها همچون چیزیکه در ذهن و مخیّله ما هست ساخته بشه. بالأخره با ترکیب چند دستگاه که هریک در اون کار حرفه ایه خودش خوب باشه میشه موفق شد. این زبون بسته هم وقتی میرسه نزدیک یک بار خوب از حدود 30-40 متری تک سیگنالاش پیدا میشه و وقتی کمی میری جلوتر به تمام معنا قاطی میکنه و ...... همین رفتار رو من با PD هم روی همون محلّ بار سنگین تجربه کردم. با این دستگاهها خوبه که مناطق بزرگیو مونیتورینگ کنید و هر موضع داغی رو بعداً دقیق نقطه زنی کنید. هر چیه دیگه مثل آنتنیا نیست که با ذرات، حفرات ، آب و ..... سیگنال بده.

یکشنبه 3 آذر1392 - 8:33pm

دوستان ممنون میشم در مورد این فلزیاب توضیحاتی رو بدین و اینکه چطوری میشه خریدش!
ازا ینکه میگین این فلزیاب توی شما جواب نمیده منظورتون چیه
3 ماه تابستون که میشه کار کرد باهاش دیگه اون موقع از بارون خبری نیست

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 9:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا mahmood51 ،آیا دستگاه هایسری Fg فقط به وجود بار بوق میزنن و واقعا به مواد و حفره و چیزای دیگه بوق نمیزنن؟ اگه اینطوره خب دستگاه خوبیه با وجود تمام مشکلاتی که داره.البته این محدودیتها تقریبا تو تمام ردیابا هستش. منتظر جوابتیم دوست عزیز.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 3 مرداد1393 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اراده جان خب این چیزایی که گفتی همه یون دارن معمولا باید بزنه وگرنه یون یاب نیست روی طلا هم بهینه نشده که مخصوص اون باشه فقط از یک نوعش زیاد بد نشنیدم fg90

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 3 مرداد1393 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اراده نوشته است:
آقا mahmood51 ،آیا دستگاه هایسری Fg فقط به وجود بار بوق میزنن و واقعا به مواد و حفره و چیزای دیگه بوق نمیزنن؟ اگه اینطوره خب دستگاه خوبیه با وجود تمام مشکلاتی که داره.البته این محدودیتها تقریبا تو تمام ردیابا هستش. منتظر جوابتیم دوست عزیز.

نه عزیزجان، به هیچیک ازونا واکنشی نداره. فقط به دفینه با ارزش + جریانهای الکتریکی. بعضی مواقع تک بوقایی پیدا میشه که ممکنه واکنش به ذرات طلای خاک باشه. ولی مشخصه که نباید بهشون توجه کرد.

جمعه 3 مرداد1393 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز واقعا مطمئنی فقط به طلا واکنش دارن...جریان الکتریکی منظورتون کابل برق هست یا یون موجود در فضا...اخه یک مدلش بود fg89 که به هرچیزی واکنش داشت نمیدونم شما از کدوم مدلش تعریف میکنی میشه بگید کدوم مدلش

جمعه 3 مرداد1393 - 4:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره آقا مطمئنم. البته اگر نکاتش خوب رعلیت بشه. اینا به راحتی و الکی هم بوق نمیزنن. مگر شرایط غیرعادی مثلاً هوای پوشیده از ابرهای پربار یا زیر نور مستقیم خورشید. یا با مبایل روشن یا حتی ریموت ماشین به همراهتون بگردید.
کلاً زمان مناسب جستجو با این سیستما شبهای گرم وخشکه(یعنی همین الآن).
البته نباید خیلی حساسش کنی. باید همواره با حساسیت معمولی بگردی. اگر چه بنده همش با مدل FG80 کار کردم ولی فکر نکنم زیاد فرقی بین مدلای مختلفش باشه. همشون یه قماشن. ولی تا اونجاکه میدونم بعد از FG80 مدل FG90 رو زدن. FG89 نداشته. :-? شاید منظورت FG79 بوده؟؟!!

جمعه 3 مرداد1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دقیق به خاطر ندارم ولی اگه اشتباه نکنم 89 بود به هرحال که من خیلی حال نکردم با سیستمش اما با این مدل 90 هستم خیلی تعریف میشه ازش

شنبه 3 مرداد1393 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
دقیق به خاطر ندارم ولی اگه اشتباه نکنم 89 بود به هرحال که من خیلی حال نکردم با سیستمش اما با این مدل 90 هستم خیلی تعریف میشه ازش

بنده تمام اطلاعات و مدلهای تولیدیشو تو آرشیوم دارم. اثری از 89 نبود. همون 79 بوده که میدونم اشکالاتش زیاد بوده وخود کاربرای برزیلی هم ازش مینالیدن.
در مورد این مدل 90 چیا تجربه کردید یا شنیدید؟ محبت کنید حتی شنیده ها رو هم بگید. ممنوم.

شنبه 4 مرداد1393 - 1:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .دوست من مدل dc2008 رو داره .ساخت برزیل.ولی هرجا باهاش رفتیم و هرچقدر تمرین کردیم نتیجه ای نداشت.یکی از فامیلاش از دوبی واسش اورد(چند سال پیش)

چهارشنبه 7 مرداد1393 - 12:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure