انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:15am

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 GPR 
نویسنده پیغام

پست GPR
سلام دوستان
اخیرا با کسی آشنا شدم که ادعای داشتن دستگاهی میکنه بر اساس تکنولوژی GPR میتونه از زیر زمین اسکن برداری کرده و تمامی جزئیات مربوطه اعم از خلاها کانالها اتاقعای ساروجی نوع و شکل بار و غیره را نشان میدهد.آیا اکنون چنین دستگاهی وجود دارد؟لطفا راهنمایی کنید.

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سیاوش نوشته است:
سلام دوستان
اخیرا با کسی آشنا شدم که ادعای داشتن دستگاهی میکنه بر اساس تکنولوژی GPR میتونه از زیر زمین اسکن برداری کرده و تمامی جزئیات مربوطه اعم از خلاها کانالها اتاقعای ساروجی نوع و شکل بار و غیره را نشان میدهد.آیا اکنون چنین دستگاهی وجود دارد؟لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
بله هست اینجوری دستگاهی که قیمتش هم بالای 200 میلیون هست...اگر مطمئن هستی از دست نده همچین دستگاهی رو البته اپراتور باشه چون واقعا خیلی سخته کار کردن با این دستگاه ها
موفق باشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 7:57pm

سلام بردوستان کسی میدونه قیمت کبری جی پی آر تو خود کشور سازندش چنده؟

یکشنبه 24 فروردین1393 - 2:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Reza2014 نوشته است:
سلام بردوستان کسی میدونه قیمت کبری جی پی آر تو خود کشور سازندش چنده؟

سلام
فکر کنم حول و حوش 36 هزار یورو باشه..شرکت رادارتیم سوئد..

یکشنبه 24 فروردین1393 - 7:11pm

سلام من پسر داییم مقیم سوئد ی فلزیاب هست ب نام ایسی لوکاتروس میگه قیمتش 200هزار کرون میشه میخواستم بدونم چ جور دستگاهیه ارزشش رو داره ک بخرم؟

یکشنبه 24 فروردین1393 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Reza2014 نوشته است:
سلام من پسر داییم مقیم سوئد ی فلزیاب هست ب نام ایسی لوکاتروس میگه قیمتش 200هزار کرون میشه میخواستم بدونم چ جور دستگاهیه ارزشش رو داره ک بخرم؟

والا من یه بار این دستگاه رو دیدم...این دستگاه ها اپراتوریش حتما باید کلاس بری...این طرفی که من دیدم اصلا بلد نبود و منم کلا خوشم نیمد از دستگاه...عزیز من چرا میخوای اینقدر هزینه کنی؟؟ :D

یکشنبه 24 فروردین1393 - 9:19pm

ب نظرت چ دستگاهی بخرم ک واقعا جواب بده با اکزاماینر و فول فایندر و ایمیجر دوستام داشتند کار کردم فایده نداره ی دستگاهی میخوام ک خطاش کم باشه و تفکیک خوبی داشته باشه؟ :-\

دوشنبه 25 فروردین1393 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Reza2014 نوشته است:
ب نظرت چ دستگاهی بخرم ک واقعا جواب بده با اکزاماینر و فول فایندر و ایمیجر دوستام داشتند کار کردم فایده نداره ی دستگاهی میخوام ک خطاش کم باشه و تفکیک خوبی داشته باشه؟ :-\

اگر میخوای که خطا کم باشه و تفکیک هم داشته باشه فقط برو توی خط دستگاه های معدن یاب بالای 100 تومن...که بتونی همینجا اموزش هم ببینی...چون خیلی کار باهاشون سخته...همون جی پی ار هم خوبه در صورتی که اموزش خوب ببینی..

دوشنبه 25 فروردین1393 - 7:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Reza2014 نوشته است:

بادرود. دوست گرامی این ایمیجر ک گفتی دوستات داشتن منظورت ایمیجر 1600 هستش یا سونی ایمیجر ژاپنی?? و لطفا بگو ک چطوره ک ناراضین ازش?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 25 فروردین1393 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایمیجرباهاش کارکردم اشغاله اشغال...استاده ذرات گیریه وکوچکترین ذراتولکه میندازه روتبلت وچرته...

دوشنبه 25 فروردین1393 - 10:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure