انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:45pm

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 مدار طلایاب 
نویسنده پیغام

سلام دوستان عزیز

یه درخواست از دوستای گلم دارم که اگه کمکم کنید تا آخر عمر دعاتون میکنم(خیلی ضروریه)
تو دانشگاه خواستیم خودی نشون بدیم واسه درس پروژه ی ساخت مدار فلزیاب(طلایاب)باLCDبرداشتم که الان تقریبا1ماه پدرم در اومده از بس گشتم خواهشم از دوستان اینکه کسی همیچین مداری داره که کار کنه و در حدود1.5متری عمق زنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PCBشو هم اگه داشتید ممنون میشم
تورو خدا کمکم کنید-وقتش داره تموم میشه

سه شنبه 22 مرداد1392 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

aliganjkhani نوشته است:
سلام دوستان عزیز

یه درخواست از دوستای گلم دارم که اگه کمکم کنید تا آخر عمر دعاتون میکنم(خیلی ضروریه)
تو دانشگاه خواستیم خودی نشون بدیم واسه درس پروژه ی ساخت مدار فلزیاب(طلایاب)باLCDبرداشتم که الان تقریبا1ماه پدرم در اومده از بس گشتم خواهشم از دوستان اینکه کسی همیچین مداری داره که کار کنه و در حدود1.5متری عمق زنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PCBشو هم اگه داشتید ممنون میشم
تورو خدا کمکم کنید-وقتش داره تموم میشه

دوست عزیز پیدا کردی سلام برسون =)) =)) =))
مرد حسابی طلایاب اونم توی 1.5 متری . اگه بود که خودمون درست می کردیم :p :p
مشخصه که خیلی خیلی تازه کاری . نرسیده می خوای بری . صبر کن عرقت خشک بشه بعد :-BD :-BD

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 6:30pm

دوست عزیز آقای mrmr16 خیلی بیخودی نوشتی مرد حسابی گفتم اگه دارید ممنون میشم،نگفتم که بیای اینجا از تازه کار بودن من بنویسی

واقعا که...

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز

مدار بی ار ان رو میتونی بسازی یک ونیم متر هم جواب میده تو قسمت فلزیاب پالسی همه فایل هاش موجوده.

بهتر از اون توباکس ساشو که تا 6 متر هم راحت جواب میده (مخصوصا برای طلا)ساختش سخته اما اگه روش کار کنی حتما جواب میده تمام فایل هاش هم موجوده.

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:53pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز جناب aliganjkhani از نظر سیستم آکادمیک وقتی شما یک پروژه ای رو انتخاب میکنین باید قبلش یک تحقیقی هم در مورد این قضیه داشته باشین که ببینین اصلا عملی هست یا نه! چیزی که شما مطرح کردین تحت عنوان طلایاب در واقع یک دستگاه بسیار پیشرفته میشه که از حد پروژه دانشگاهی بسیار فراتره و حتی میشه گفت آرزوی هر کسی داشتنش هست!
ولی اگر بقول معروف بشه کلکی زد ؛ شما میتونین از یکی از همین فلزیاب های متعارف استفاده کنین! بهرحال خب طلا هم فلز هست و میزنه! :D بعنوان یک فلزیاب ساده دیجیتال بی آر ان واقعا گزینه خوبیه و برای اهداف بزرگ حتما حداقل 1.5 متر رو جواب میده.

پنج شنبه 23 مرداد1392 - 1:05am

آقا حمید دمت گرم

همین بی آر ان رو میسازم

خیلیییییییییییییی ممنون

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 9:05am

از اساتید معذرت میخوام ولی اینو بگم که خودتی برادر دانشجوی الکترونیک سال اخر باشی نتونی فلزیاب درست کنی من که الکترونیک نخودم مدار مگنومتر یا پالسی خوبی رو درست می کنم.پیداکردن طلا اونم تو عمق 1.5متر جوک میگی یا افسانه.فقط یه دستگاه میزنه اونم اس اچ اس آلمانه 50میلیونم قیمتشه.

سه شنبه 7 مهر1394 - 11:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajad4410 و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure