انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 12:06am

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 دستگاههای تصویری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . من دستگاه پین پوینتر رو از شرکت kxs پارسال خریدم یه چند ماهی باهاش کار کردم دیدم یه قرون هم ارزش نداره ردش کردم رفت . اون یارو که ازش خریدم گفت واسه تست دو تا آهن ربای باند ماشین رو زیر خاک کن تا قلقش دستت بیاد من هم 2 تا رو توعمق 1 متری خاک کردم بعد از 1 هفته رفتم واسه تست دیدم بله دستگاه میگیره و رنگ مانیتورش قرمز شد خوشحال که دیگه ok بریم واسه جستجو . آقا هر جا رفتیم واسه کار جواب نگرفتیم حتی یه آهن هم 2 باره زیر خاک گذاشتم یک ماهه بعد هم رفتم خبری نشد و دستگاه اونو نگرفت . بعدا یکی از دوستان گفت که این دستگاه میدان مغناطیسی اجسام رو میگیره و چون آهن ربا بوده سریع اونو گرفته . یک بدی دیگش اینه که سنسور دستگاه همش باید به سمت پایین باشه و برای دیوار که شاید جنس توش باشه نمیشه استفاده کرد . پارسال 5800000 بود و امسال شده 7100000 . به نظر من اگه بتونیم با ردیاب کار کنیم و نقطه زنی رو انجام بدیم از بقیه دستگاهها بهتره . من خودم تا حالا 5 تا دستگاه از kxs خردیم و جواب نگرفتم و بردم عوض کردم یا به آدم بیچاره تر از خودم به قول دوستم انداختم .

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 12 تیر1392 - 10:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

تجربه خوبی داشتی دوست من.اره همه این دستگاههای به اصطلاح تصویری اسباب بازی و سر کاریند.چه امریکایی و چه المانی.اخه اون کسی که دستگاه تصویری و کارامد داشته باشه که نمیاد بزاره فروش .اونهم فروش تجاری که همه ازش بخرند.

پنج شنبه 12 تیر1392 - 12:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان یه دستگاه تصویری معرفی کنید

جمعه 14 تیر1392 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahditala نوشته است:
دوستان یه دستگاه تصویری معرفی کنید

سلام دوست من. بهترین دستگاه تصویری از نظر من اگزاماینره. من تا 6متر تستشو دیدم کارکردش عالیه. شاید تا 10 متر هم جواب بده. قیمت مدل پرو اگزاماینر توی ایران حدود 35-40 میلیونه. ولی اگه واقعا قصد خرید داری حتما از نمایندگیهایی که مورد تایید شرکت گلدددتکتور هستن بخر. توی ایران هم نمایندگی نداره.

جمعه 14 تیر1392 - 7:39pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهترین تصویری زیر 50 تومن همون اگزا مدل بیسیک هست رفیق ,شرکت دپار ترکیه نمایندگیش هست خواستی بخری از اونجا بگیر ,ولی کار کردن باهاش مشکله اینو مد نظر داشته باش

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 14 تیر1392 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حق با آقا هوشیه بهترین تصویری زیر 50تومان اگزاماینره.خیلی از دوستان او کی ام دارن اما راضی نیستن با اینکه مدل ای اکس پی هاش مثلا بهترینه و قیمتش بالاس

شنبه 2 شهریور1392 - 2:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
بهترین تصویری زیر 50 تومن همون اگزا مدل بیسیک هست رفیق ,شرکت دپار ترکیه نمایندگیش هست خواستی بخری از اونجا بگیر ,ولی کار کردن باهاش مشکله اینو مد نظر داشته باش

:ymapplause:

شنبه 2 شهریور1392 - 3:01pm

چه شرکت خوبیه این شرکتkxsراحت سره همه کلاه میذار کسی هم نیس جلوش بگیر.اینومیگن شرکت.مناز همین جا تشکر میکنم از اقای یوسفی ریس شرکت که خیلی کارش درست از کلاهبرداری

شنبه 9 شهریور1392 - 12:50pm

حق با دوستانه
من شنیدم همین شرکت ksx که تو دبی دفتر مرکزیشه با میراث در ارتباط نزدیکیه و از طریق دفتر اصفهانش دستگاههای سفارش داده شده رو پس از دستکاری تحویل میده

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

شنبه 9 شهریور1392 - 4:46pm

سلام دوستان
میخواستم ببینم شرکت سونی ام مگه دستگاه فلزیاب داره که اینkxsداره میفروشه.مثلافول فایندر4000یاایمیجرش؟؟
ممنون میشم اگه دوستان اطلاعی دارن توضیح بدن

برام هیچ حسی شبیه تونیست،توپایان هرجستوجوی منی
تماشای توعین ارامشه،توزیباترین ارزوی منی...

دوشنبه 15 مهر1392 - 6:14pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 63 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure