انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 3:53am

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 دستگاههای تصویری 
نویسنده پیغام
استاد - مدیر
استاد - مدیر

در این قسمت در مورد انواع دستگاههای تصویری واپراتوری ان پرداخته میشه

mantera

سه شنبه 22 اسفند1391 - 11:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

یکی از دوستان دستگاه تصویری اسکن پین پوینتر پرو داره که از شرکت kxs خریده ولی میگه بدرد نمیخوره چند میلیون هم پولش رو داده ! کسی اطلاعی در مورد این دستگاه داره ؟ که بتونیم کمکی به این دوستمون بکنیم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 23 اسفند1391 - 9:05am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

این دستگاه من باهاش کار نکردم اما میگن سرعت کارکرد خوبی داره ولی همون مدل اصلیش هم خطاش زیاده جه برسه به کپی ان

mantera

چهارشنبه 23 اسفند1391 - 10:46pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دستگاهای تصویری که به اسم جی پی ار فروخته میشه تا جایی که من تحقیق کردم نمیشه گفت جی پی ار هستند اما برای کار کردن با این نوع دستگاهها یک سری قلق داره که باید اپراتور در اطلاع باشه نمیدونم تا حالا کسی لوپهای این دستگاههای تصویری رو باز کرده یا نه اما سنسورهایی که توی این لوپها نصب میشه جند درجه بصورت اریب رو به جلو هستندبه خاطر اینکه امواج بتونند برد بیشتری رو بزنند وممکنه یک مکان رو درحال زنده کار بکنیدو دستگاه بگیره اما توی اسکن نشون نده این میتونه به این علت باشه که اون هدف در عمق بالاتری قرار دارشته باشه وفاصله اون تا محل اسکن که شما فکر میکنید محل هدف باشه دورتره البته هدف در عمقهای کم توی اسکن که حداقل دودر دو یا سه در سه هستش مطمینا نشون داده میشه ولی هر جه هدف عمق بیشتری داشته باشه هدف هم میتونه دورتر قرار بگیره ما خودمون با یک ای اکس پی 4000 لو پشو طوری میگرفتم که جند درجه رو به داخل باشه تا بتونه مستقیم خوده نقطه رو نشون بده جون لوپ جی پی ار همیشه یک مقدار جلوتر رومیزنه ومگنتها هم که میدان یاب هستند یک مقدار یا جلو رو میزنه یا عقب رو اما فکر میکنم لوپهایی که اویزن ومربع هستند مثل پین پوینتراین خاصیت رو نداشته باشه ومستقیم عمل میکنه البته اینم باید لوپش باز بشه تا سنسورهای این مدلی هم دیده بشه که به جه صورت نسب میشن

mantera

چهارشنبه 23 اسفند1391 - 11:23pm

مهدی نوشته است:
یکی از دوستان دستگاه تصویری اسکن پین پوینتر پرو داره که از شرکت kxs خریده ولی میگه بدرد نمیخوره چند میلیون هم پولش رو داده ! کسی اطلاعی در مورد این دستگاه داره ؟ که بتونیم کمکی به این دوستمون بکنیم

بله من اطلاع دارم
داداش پوینتر پرو مگنتومتره که ما قبلنا سنسورش رو هم باز کردیم از انواع فلوکس گیته که سنسور حساسیه ولی دیگه حساسیت بی موردم داره .
به دوستت بگو بیاد اینجا سوالی داره بپرسه ببینم مشکلش جیه جوابشو بزارم کف دستش بره حال کنه
انجمن هم مبارکه

پنج شنبه 23 اسفند1391 - 12:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

فری نوشته است:
مهدی نوشته است:

بله من اطلاع دارم
داداش پوینتر پرو مگنتومتره که ما قبلنا سنسورش رو هم باز کردیم از انواع فلوکس گیته که سنسور حساسیه ولی دیگه حساسیت بی موردم داره .
به دوستت بگو بیاد اینجا سوالی داره بپرسه ببینم مشکلش جیه جوابشو بزارم کف دستش بره حال کنه
انجمن هم مبارکه

آقا فری دوست خوبم خیلی خوشحال شدم که یکی پیدا شد تا میتونه به این دوستمون کمک کنه ، چون بنده خدا پول کارگری رو جمع کرده و رفته دبی جنس رو دیده و اومدن تهران تحویلش دادن !
میگه نیم متر رو هم فلزات رو نشون نمیده ، ولی میشه حفره رو تا یک متر متوجه شد ، بنده فعلا دسترسی با ایشون ندارم اگر شما اطلاعاتی درمورد این دستگاه دارید بیان بفرمائید بنده متن شمارو پرینت گرفته و به ایشون میرسونم تا کمکی کرده باشیم . سپاسگذارم
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 24 اسفند1391 - 11:11am

کلا تو سیستم های تصویری و مگنت ها خیلی کار کردیم و به سلامتی شما چنتا طراحی هم داشتیم
عزیز جسارت نشه ولی کارگر با پول کارگری که میره از دبی اینهمه پول پای دستگا میده کارش اشتباهه دیگه!
حالا باز بپرس ازش سوالی داشت دقیق بپرسه جوابشو بدم

پنج شنبه 24 اسفند1391 - 12:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
فلزیابهایی که شرکت kxs میفروشه هیچکدام ارزش خرید نداره دوستی لورنز دیپ مکس گرفته بود 2متر هم نمیزد مواظب باشید کلاه سرتان نرود

چهارشنبه 7 فروردین1392 - 6:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از اقا اریا که واقعا زحمت میکشن و در اکثر تابیک ها حضور دارن.با تجربه ای که بنده از انواع سیستمهای تصویری دارم به نظر من اکثرا کارایی لازم رو ندارن و ابراتوری سختی دارن و خطای ناشی از انها به مراتب بیشتر از دیگر سیستمهاست و به علت دارا بودن یک لب تاب و وسایل جانبی تبلیغاتشون وسیعتر از عملکردشون هست.این سیستمها بیشتر مگنتومترند و به درد حفره یابی و کشف فلزات اهنی میخورند و حتی چند اسکن گرفته شده از یک نقطه شبیه هم نیستند.و یک دستگاه بالسی خوب به مراتب خیلی بهتر و سریعتر از انواع اینگونه سیستمها چه المانی وچه امریکایی است.

سه شنبه 14 خرداد1392 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
دوستان این دستگاه های kxs مثل دیپ مستر مثلا هم اصلش بدربخور هست؟ نهایت عمقی که برای یک هدف بزرگ میزنه چنده؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 14 خرداد1392 - 11:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure