انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:28am

پاسخ به موضوع  [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 فلزیابهای شرکت لورنز 
نویسنده پیغام

سلام دوستان.
خاک تو سر کسای که دنبال جواب شون در این فروما می گردن.باور کنید کسای که اینجا نظر می دن حتی لرنز رو نه دیده اند.چه به رسه به اظهار نظر در رابطه به آن.

شنبه 5 مهر1392 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Arsho نوشته است:
سلام دوستان.
خاک تو سر کسای که دنبال جواب شون در این فروما می گردن.باور کنید کسای که اینجا نظر می دن حتی لرنز رو نه دیده اند.چه به رسه به اظهار نظر در رابطه به آن.

جناب Arsho این چه حرفیه که میزنید لطفا"اداب سخن گفتن رو رعایت کنید شما ظاهرا" تازه وارد این انجمن شدید و از چیزی خبر ندارین اینجا اکثر اساتید حرفه ای هستند و راهنمایهاشون کاملا" درسته

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 6 مهر1392 - 10:23am

Arsho نوشته است:
سلام دوستان.

جناب Arshoشما که اطلاعات خوبی راجع به لورنز دارید لطفا بنده را راهنمایی فرمایید بنده خواهان خرید لورنز ایکس 6از انطرف هستم ولی فقط از سایت مربوطه شرکت لورنز تحقیق کردم نمی دانم انجا دستگاه را به چه صورت تحویل می دهند سئوال اینجاست که عنوان میشه لوپ با اندازه 35 یا فلان اندازه این را می خوام بدونم ایا ایکس 6 فقط یک سایز لوپ داره یا نمایندگی میگه شما چه اندازه لوپی می خواهید دمت گرم

شنبه 6 مهر1392 - 11:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران نوشته است:
Arsho نوشته است:
سلام دوستان.

جناب Arshoشما که اطلاعات خوبی راجع به لورنز دارید لطفا بنده را راهنمایی فرمایید بنده خواهان خرید لورنز ایکس 6از انطرف هستم ولی فقط از سایت مربوطه شرکت لورنز تحقیق کردم نمی دانم انجا دستگاه را به چه صورت تحویل می دهند سئوال اینجاست که عنوان میشه لوپ با اندازه 35 یا فلان اندازه این را می خوام بدونم ایا ایکس 6 فقط یک سایز لوپ داره یا نمایندگی میگه شما چه اندازه لوپی می خواهید دمت گرم

اقا مهران عزیز x5 ,x6 هر دو شون فقط یک لوپ 35 دابل و یک فرم 1در1 به صورت فابریک همراه با دستگاه میدن لوازم جانبی برای x5 , x6 لوپ 25 و 45 و کابل 8متری ویه کابل 12 متری هستش که اگه بخواین جدا گانه باید بخرید . من چون با لورنز سرو کار داشتم خدمت شما عرض کردم توصیه می کنم ایکس 5 بخرید
چون روی تصویری بودن ایکس 6 نمی شه حساب کرد . موفق باشید

شنبه 6 مهر1392 - 12:00pm

بنيامين1 نوشته است:
مهران نوشته است:
Arsho نوشته است:
سلام دوستان.

اقا مهران عزیز x5 ,x6 هر دو شون فقط یک لوپ 35 دابل و یک فرم 1در1 به صورت فابریک همراه با دستگاه میدن لوازم جانبی برای x5 , x6 لوپ 25 و 45 و کابل 8متری ویه کابل 12 متری هستش که اگه بخواین جدا گانه باید بخرید . من چون با لورنز سرو کار داشتم خدمت شما عرض کردم توصیه می کنم ایکس 5 بخرید
چون روی تصویری بودن ایکس 6 نمی شه حساب کرد . موفق باشید

اقا بتیامین 1 عزیز شرمند تم 2تا سوال داشتم اول اینکه بنظرشما x6بهتره یاx5 بنده به نوع کیفت وکارکرد آن اشاره دارم نه تصویری بودنش دوم اینکه به لوپ های که اشاره کردید بهتره خریداری بشه یا نه اگه فقط قیمت لوپ های جانبی رو بفرمایید منت برسرمان گذاشتید همیشه سربلند باشید

شنبه 6 مهر1392 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به اقا مهران
ایکس 5 وایکس 6 از لحاظ کارایی عمق زنی..... هیچ فرقی با هم ندارند .فقط به خاطر تصویری بودنش که در فلزیابهای پالسی معنی نداره باید یک یا دو ملیون بیشتر پرداخت کنید .اگه نظر حقیر رو بخواهید من ایکس 5 رو پیشنهاد می کنم
در مورد لوپ باید بگم لوپ 45 به نسبت لوپ 35 حدود 10 تا 15 سانت بیشتر می زنه قیمت جدید ندارم احتمالا بین 1 تا 1.5 باشه
اگه حد اکثر عمق لورنز رو بخواهید باید کابل 12متری یونورسال رو بخرید که قیمتش دقیق نمی دونم حداقل 1 تا 1.5میلیون باید باشه
البته باید به عرض برسانم کار کردن با لورنز تمرین و تجربه زیاد لازم داره .با ارزوی موفقیت

شنبه 6 مهر1392 - 5:25pm

بنيامين1 نوشته است:
با سلام به اقا مهران
ایکس 5 وایکس 6 از لحاظ کارایی عمق زنی..... هیچ فرقی با هم ندارند .فقط به خاطر تصویری بودنش که در فلزیابهای پالسی معنی نداره باید یک یا دو ملیون بیشتر پرداخت کنید .اگه نظر حقیر رو بخواهید من ایکس 5 رو پیشنهاد می کنم
در مورد لوپ باید بگم لوپ 45 به نسبت لوپ 35 حدود 10 تا 15 سانت بیشتر می زنه قیمت جدید ندارم احتمالا بین 1 تا 1.5 باشه
اگه حد اکثر عمق لورنز رو بخواهید باید کابل 12متری یونورسال رو بخرید که قیمتش دقیق نمی دونم حداقل 1 تا 1.5میلیون باید باشه
البته باید به عرض برسانم کار کردن با لورنز تمرین و تجربه زیاد لازم داره .با ارزوی موفقیت

دمت گرم اقای بنیامین 1اطلاعات جامع و مفیدی بود همیشه سربلند باشید

شنبه 6 مهر1392 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران نوشته است:
بنيامين1 نوشته است:
با سلام به اقا مهران

دمت گرم اقای بنیامین 1اطلاعات جامع و مفیدی بود همیشه سربلند باشید

خواهش می کنم عزیزم انجام وظیفه کردم :YMPEACE:

شنبه 6 مهر1392 - 6:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
لطفاً اين سوالم را جواب دهيد آيا شده لورنز ايكس5 جاي را سنس كند ولي هيچي نباشد يعني ذرات را بزند مانند ردياب (يعني بعد از حفاري پوچ باشد و اصلاٌ هدفي فلزي و غير فلزي نباشد) با تشكر :ymsmug:

یکشنبه 5 آبان1392 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم جان
اپراتوري با لرنز شرطه
مطمئن باش كسي كه با دستگاه كار ميكنه اگه وارد باشه و تمام قلقاي دستگاه رو بلد باشه براحتي خطا نميزنه
دستگاه داره كارشو انجام ميده اين اپراتوره كه بايد تشخيص بده كه وقتي دستگاه بوق ميزنه چيزي اون زير هست يا نه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure