انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:10am

پاسخ به موضوع  [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی
 فلزیابهای شرکت لورنز 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا راستیتش خلی میگن که تقلبیش یا همون چینیش تو بازار اومده
ولی حقیقتا من تا حالا ندیدم
لورنزم حد اقل 14 . 15 تایی دیدم هم دست فروشنده ها و هم دست کسایی که خریده بودن ولی هر چی دقت میکردم همشون یه شکل بودن بعید میدونم به این راحتی بتونن تقلبیشو بزنن چون لورنزه اوکا ام که نیست :D
چیزی هم که هست
قیمتش انصافا تو بازار جهانی خیلی پاینه 5000 یورو برای ما الان خیلی شده
ولی اونجا زیاد بالا نیست
او کا ام نیست که سیستمای معرکشه که خیلی خیلی هم توپن البته تو رویا بالای 10000 تا قیمت داشته باشه
اخه اونیم که میاد کپیشو میزنه برای فروش به فکر خودشم هست مثلا لورنو بسازه با کلی هزینه خودش چند بفروشه که یه چیزی گیرش بیاد
ولی اوکا ام نه
یارو 1000 دلار خرجش میکنه 9000 دلار ازش سود میبره

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 22 تیر1392 - 4:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان یه دوستی که واردکننده این دستگاه هاست ، میگفت کابل یونیورسال که مهمترین قسمت دستگاه برای انتقال دیتا هست توسط فروشنده های داخلی تعویض میشه، به این شکل که با کابل اصلی تست میکنن ، ولی زمان فروش کابل جایگزین میذارن.بهترین راه برای تهیه دستگاه های خارجی فروشندگان مطمعن داخلین و در غیر این صورت ساده ترین راه ورود از طریق مرز سلیمانیه ست که ویزا نمیخواد و با پاسپوزت به تنهایی میشد رفت. هر چند من پیشنهاد میدم از دستگاه های دست ساز خودمون استفاده کنیم که حتی از محصولات لورنز جواب بهتری داده اند. دوستان اگه راهنمایی بیشتری خواستید در خدمتم.بب

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 24 تیر1392 - 8:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اراده نوشته است:
دوستان یه دوستی که واردکننده این دستگاه هاست ، میگفت کابل یونیورسال که مهمترین قسمت دستگاه برای انتقال دیتا هست توسط فروشنده های داخلی تعویض میشه، به این شکل که با کابل اصلی تست میکنن ، ولی زمان فروش کابل جایگزین میذارن.بهترین راه برای تهیه دستگاه های خارجی فروشندگان مطمعن داخلین و در غیر این صورت ساده ترین راه ورود از طریق مرز سلیمانیه ست که ویزا نمیخواد و با پاسپوزت به تنهایی میشد رفت. هر چند من پیشنهاد میدم از دستگاه های دست ساز خودمون استفاده کنیم که حتی از محصولات لورنز جواب بهتری داده اند. دوستان اگه راهنمایی بیشتری خواستید در خدمتم.بب

دوست عزیز اگه دستگاه داخلی بدون شیله پیله ودرست حسابی دیدی سلام منو هم بهش برسون. :ymhug:

دوشنبه 24 تیر1392 - 8:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
با اراده نوشته است:

دوست عزیز اگه دستگاه داخلی بدون شیله پیله ودرست حسابی دیدی سلام منو هم بهش برسون. :ymhug:

بد بین نباش انقدر هم مردمو الکی نترسون
من خیلی دیدم
چون امثال مل شما هم تا چند ماه پیش همش جو منفی میدادن به من و همش تو دل ادمو خالی میکنن
خیلیا هنوز لورنزو ندیدن بعد میان طبق شنیده ها ظهار نظر میکنن که اقا چنینهو چنانه
اقا اگه کسی تقلبیشو تا حالا دیده از نزدیک بیاد اینجا نظر بده ما هم خوشحال میشیم ازش یاد میگیریم
ولی کسی ندیده میاد واسه خودش میشه پرفسور و باعث میشه کسی که قصد خریدشو داره ماهها الکی الاف بشه مثل من بدبخت که واسه همین چرتو پرتا اینقدر طولش دادم که قیمتا رفت بالا
هر چیم گشتیم تقلبیش پیدا نشد همش اصلی بودن ولی قیمت بالا

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

دوشنبه 24 تیر1392 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز انگاری حرفا رو با هم قاطی کردی
منظور من دستگاه ساخت داخلی بود.
اگه نمونه ای دیدی اینجا معرفی کن دوستان نظر بدن.
درضمن مواظب لحن صحبت کردنت باش.

دوشنبه 24 تیر1392 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عزیز جان من مواظبم
ولی مثل اینکه شما تاپیکو اشتباهی دیدی
اینجا همه چی مربوط به لورنزه نه دستگاه دیگه
موفق باشی

دوشنبه 24 تیر1392 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بهتره با هم رفیق باشیم و بحث نکنیم تا انجمن و بحث موردنظر به حاشیه نره هر کسی یه دیده ها و عقایدی داره و هر سری یه عقلی
کسی اگر حرفی میزنه با دلیل حرف بزنه که به دیگران اثبات بشه و هیچ حرفی نمونه :D

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من طرف حرفم اصلا با شما نبود.
شما گویا به پستهای دیگران توجه نمیکنی.
اگه به نقل قولم نگاه کنی منظورم با دوستمون بااراده بود.

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
دوستان بهتره با هم رفیق باشیم و بحث نکنیم تا انجمن و بحث موردنظر به حاشیه نره هر کسی یه دیده ها و عقایدی داره و هر سری یه عقلی
کسی اگر حرفی میزنه با دلیل حرف بزنه که به دیگران اثبات بشه و هیچ حرفی نمونه :D

پارسی عزیز
من توی این انجمن به هرکی احترام میزارم وسعی میکنم یه جوری برای حرفاش سند ومدرک بیاره بیشتر باعث رنجش میشه.
دوستان توجه داشته باشن اینجاهرحرف ویا صحبتی میکنن منتظر به چالش کشیدن وسوال وجواب رو داشته باشن.
من یکی تا به جوابم نرسم کوتاه نمیام. :YMPEACE:

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
من طرف حرفم اصلا با شما نبود.
شما گویا به پستهای دیگران توجه نمیکنی.
اگه به نقل قولم نگاه کنی منظورم با دوستمون بااراده بود.

دوست عزیز منم منظورم به شما نبود
بنده صحبتمو کلی گفتم اینجا مربوط به لورنزه نه سیستم دیگه شما به خودت نگاه نکن که سینه سوخته اینکاری به اون بدبختی نگاه کن که که میاد در مورد چیزی که اطلاعات نداره تازه میخواد اطلاعات کسب کنه پستهای متفاوتو میبینه قاطی میکنه
دقیقا مثل حالتی که چند ماه پیش برای خودم پیش اومد و باعث شد ضربه خوردم
الانم که این حرفو میزنم واسه اینه که کسانی که اطلاعتشون زیاد نیست و اینکاره نیستن گیج نشن
شما هم به خودت نگیر /:) /:)

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure