انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:59pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 نقطه زن مکمل ردیاب انجمن 
نویسنده پیغام

فک کنم از بین مدارات موجود در انجمن یکی فلزیاب 12 رگولاتوره و یکی گلد اسکن دیجیتال قابل ساخت و ارتقاء باشه ,بقیه مدارات بدرد نخور هستند

شنبه 15 تیر1392 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

Ringo نوشته است:
فک کنم از بین مدارات موجود در انجمن یکی فلزیاب 12 رگولاتوره و یکی گلد اسکن دیجیتال قابل ساخت و ارتقاء باشه ,بقیه مدارات بدرد نخور هستند

دوست من مگه شما بقیه رو ساختین که میگین بدرد نخور میباشند . بعضی از مدارات رو دوستان لطف کردند جمع اوری کردند و گذاشتند تو انجمن بیشتر برای تحقیق و اموزش اون البته مداراتی هم هستند جمع اوری شده از سایتهای معتبر که خیلیها درست کردند و جواب گرفتند و معمولا دوستان سعی میکنن اونها رو بذارند . مثلا همین مدار توباکس که اقا حمید زحمت کشیدند و خیلیها جواب گرفتند مگه مشکل داره ؟ لطفا قبل از اینکه پستی بزنین خوب روش فکر کنین و افکار دیگران رو منحرف نکنین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 15 تیر1392 - 2:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقای رینگو
همه منجمله شما باید زحمت بکشیم تا به یک سیستم خوب دست پیدا کنیم و با حرف زدن نمیشه به این مقصود رسید ، طبق فرمایشات مهندس مجتبی مداراتی در انجمن موجوده که باید بصورت اصولی ساخته و تست بشن تا متوجه بشید که ارزشمند هستن یا نه ، درضمن شما اگر مدار بهتری داری میتونی مثل دیگر دوستان خوب و وفادار انجمن به اشتراک بذارید تا روش کار بشه ، سعی کنید انتقادات سازنده داشته باشید نه مخرب ارزشهایی باشه که دوستان شبانه روز دارن زحمت میکشن ، سپاسگذارم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
جناب ههوشي بفرماييد اون آنتن خارق العاده شما چه شكليه و چه جوري كار ميكنه يا ميكرد؟ ميتونيد براي ارتقائ سطح كفي ردياب انجمن كمكي يا پيشنهادي بفرماييد! اين انجمن واسه اين ساخته شده كه همه با هم همفكري كنند اينجا بقول مهندس حميد نقطه زني كه بخواد پا به پاي ردياب جلو بره واقعا مشكله من رو اين قضيه خيلي فكر كردم به نتيجه اي نرسيدم شايد هم نقطه زنهايي هم باشند كه ما ازونا خبر نداريم و بصورت سفارشي و محرمانه ساخته ميشن كه بعضا به گوشمون ميرسه و كلي تعجب ميكنيم

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:59am

سلام به اساتید گرانقدر،اگه واقعا امکان ساخت فلزیاب واسه فروش برای اعضاباشه خیلی عالیه،چونکه ماکه سررشته ای ازالکترونیک نداریم اگه هزارتامدارهم داشته باشیم نمیتونیم اونو مونتاژکنیم،اگه اساتید گرانقدریه چیزی مثا همون توباکس ساشو بسازند خیلی عالیه،متاسفانه بیرون پرازشرکتهایی هست که فلزیاب بیخودباقیمت کلان به مردم بیچاره میدند.

یکشنبه 16 تیر1392 - 8:05pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان همونطور که عرض کردم اگر به مدارات فعلی باشه که ازش مطمئن باشیم دو نقطه زن توباکس ساشو و پالسی بی آر ان رو بنده پیشنهاد دادم که در کنار هم بعلاوه ردیاب استفاده بشن. در واقع این ارزانترین راهی هست که بنظر من جواب هم میده. هر دو مدار هم در انجمن موجود هستن و دوستان خودشون میتونن کار کنن.
در مورد فروش هم فعلا که برنامه ای نیست. چون ساخت مسئولیت آقا مجتبی هست و ایشون هم که در ساخت ردیاب غرق شدن و راه نجاتی هم ظاهرا نیست! :D

یکشنبه 16 تیر1392 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان همونطور که عرض کردم اگر به مدارات فعلی باشه که ازش مطمئن باشیم دو نقطه زن توباکس ساشو و پالسی بی آر ان رو بنده پیشنهاد دادم که در کنار هم بعلاوه ردیاب استفاده بشن. در واقع این ارزانترین راهی هست که بنظر من جواب هم میده. هر دو مدار هم در انجمن موجود هستن و دوستان خودشون میتونن کار کنن.
در مورد فروش هم فعلا که برنامه ای نیست. چون ساخت مسئولیت آقا مجتبی هست و ایشون هم که در ساخت ردیاب غرق شدن و راه نجاتی هم ظاهرا نیست! :D

اقا حمید فکر نمیکنید حمل وبردن این همه دستگاه به محل کاوش دردسر ساز بشه؟ :-\

یکشنبه 16 تیر1392 - 8:35pm
مدیر کل
مدیر کل

این چه حرفیه تهم جان! کلش روی هم اندازه چند تا بیل و کلنگ نمیشه! منم برای اهداف درست حسابی پیشنهاد دادم. اینجوری خیلی بهتره تا مثل بعضی دوستان 4 متر بکنین خطا بوده باشه! ضمن اینکه وجود نقطه زن مراحل نهایی ردیابی رو هم سریعتر میکنه.
البته بین اینها فقط توباکس ساشو عریض و طویل هست که اگر بشه بصورت چند تکه یا تاشو ساخت که دیگه مشکلی نداره. بی آر ان هم کلا فلزیاب کوچکی هست.

یکشنبه 16 تیر1392 - 8:47pm

سلام به نظرم اولین نکته برای کاوش این هست که اول منطقه را باید دید ، بعد رد یاب یا نقطه زن را برد و هدف مورد نظر را بررسی کرد بعد مرحله آخر ، بیل و کلنگ را برای حفاری برد مگر در مورد خاص مثلا منطقه امن باشد یا مسیر دور باشد یا علی

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:01pm

سلام به اساتید،حداقل یه نفروارد وسررشته دارازالکترونیک روانتخاب کنیدکه برای کسانی که توانایی ساخت فلزیاب روندارندزحمت مونتاژاونو به عهده بگیره،تازه اقای زیگسل(اگه اشتباه نکنم)مشغول مونتاژتوباکس شده بود که متاسفانه مادرشون فوت کردند،اساتید گرانقدرفکرماهم باشید که نمیتونیم،چون درغیراین صورت بایدازشرکتها وکسانی تهیه کنیم که ادعاشون توعمل خوب ازکارنمیاد.

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 91 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure