انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:26am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان همان طوري كه دوست عزيزمان باسخ دادند عمق 2 كوزه كه تا خونه طرف 100 متره حدودا 3 متره ولي عمق اتاقك ساروجي حدود 9 متره و يك جاي ديكست

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 24 تیر1392 - 6:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد صحبت جاويد خان هم بايد بكم كه بجه هاي جنوب واقعا نترس هستند كي ميتونه تو جله زمستون با يك كيسه 100 كيلويي بوشاك ببره آب و حدود يك كيلومتر شنا كنه و بعدش بياد تو خشكي و يسه را كول كنه و مامورها بالاي سرش تير و تفنك كنند و اون با كيسه از دستشون در بره و مثال هاي خيلي زياد ديكه

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 24 تیر1392 - 6:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد كار در تاريكي هم بايد بكم كه وقتي همه جا تاريكه مردمك جشم باز ميشه تا نور بيشتري به جشم برسه ولي به محض اينكه نور ديكه اي مثل لب تاب و نور دستكاه به جشم رسيد يه حالت كوري جند ثانيه اي به آدم دست ميده يادم مياد شبي كه رفته بوديم عكس دو كوزه را بكيريم بعد از اينكه كارمون تمام شد به خاطر نور لب تاب دستمون را كرفتند و بردند جون هيج جا را تا 2 دقيقه نميديديم

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 24 تیر1392 - 6:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد صدا در شب هم بايد بكم كه مثل نور كه تو شب كاملا مشخصه صدا هم همين طوره بطوري كه از فاصله 200 متري اكر به صورت عادي دو نفر با هم صحبت كنند صداي اونها شنيده ميشه جه برسه به بيل و كلنك زدن

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 24 تیر1392 - 6:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان ديروز با يكي از دوستام صحبت ميكردم كه كفت عكس و فلش ها دو قسمته يك قسمت خود عكس و يك قسمت هم آناليز عكس و كلمه imajer ‎‏ هم احتمالا انكليسي نباشه و لاتين يا رولنس باشه

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 25 تیر1392 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اون دوستتون میشه ازش بپرسید برای اسکن کردن یه محل چقدر دستمزد میگیرن؟
من خیلی مشتاقم ازاین دستگاه باهزینه خودم یه تست بگیرم.

سه شنبه 25 تیر1392 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر تهم جان عزيز
اول اينكه واقعا در جريان دستمزدش نيستم ثانيا همان طور كه قبلا كفتم ديكه اون وسيله را نداره خبر درست و حسابي هم از خودش ندارم

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 25 تیر1392 - 3:10pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من تمام کلماتی که در تصاویر هستن انگلیسی هستن! معنی نداره یک کلمه imajer به زبان دیگه ای باشه! من نمیدونم شما چه اصراری داری که روی این همه اشکالات مشخصی که توی تصاویر هستن سرپوش بذاری و ازشون دفاع کنی! در اینکه تصاویر کاملا کار دست و فتوشاپی هستن هیچ کسی دیگه الان شک نداره! حالا دستگاه کاراییش خوبه و اینقدر عالی جواب داده خب مبارکتون باشه ایشالا چرخش براتون بچرخه! :D ولی در مورد تصاویر دیگه لطف کنین مطلبی نگین. چون این بحث نتیجش مشخص شده و همه متوجه شدن. مطلب دیگه ای در مورد این دستگاه هست خوشحال میشیم بدونیم.

سه شنبه 25 تیر1392 - 5:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با اجازه دوستان من کارم Photoshop هست و روزی 10تا 20 تا عکس رو طراحی میکنم کاملا مشخصه فتو هست تمام دلایلی که مهندس حمید عزیز گفتن تایید میکنم در ضمن من یه جا یه دستگاه دیدم تازه ناظمی بود واسه یه ارگان بود اندازه گوشی بود و اسکن میکرد بعدن زدن تو کامپیوتر به این خوشگلی سه بعدی نشون نمیداد فقط یه متخصص داشتن که تصویر رو انلایز میکرد حالا این خوشگل کوزه رو آبی نشون میده :D دیگه اینجا همه دنبال یه هدف هستیم و میدونیم چی واقعی هست یا نیست

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

چهارشنبه 26 تیر1392 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

;) دوستان عزيز به نظر شما شايد اين عكس ها فوتوشاب باشه من كه تو دستكاه نبودم كه ببينم عكس مال خودشه يا فوتوشابه ولي اين را ميدونم كه دستكاه خوب زياده و دستكاههاي جديد با اشعه ايكس كار ميكنند بكرديد دنبال مهندسان شركت ملي حفاري و ازشون اطلاعات بكيريد
به اميد سوسوي زرد

به امید سوسوی زرد

پنج شنبه 27 تیر1392 - 7:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure