انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 7:28am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
اينكه زمستون فصل حفاري باشه حرفي نيس مازمستونم حفاري كرديم ولي ديدن و اطمينان داشتن از وجود كوزه اونم درعمق و فاصله نزديك واقدام به دراوردن ان نكردن بنظر بنده ايراد داره گيرم مشكلات امنيتي هم باشه.

یکشنبه 23 تیر1392 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جند بار كفتم بازم ميكم من ذينفع نيستم و واسه شركتي هم تبليغ نميكنم در مورد غلط املايي حق با حميدجونه ولي من خودم منوي نرم افزار را باز كردم و با جفت جشام دستكاه را ديدم حالا شايد اين عكس ها خروجي مستقيم دستكاه نباشه قبلا كفتم كه با يك نرم افزار ديكه كار ميكرد شايد هم طرف قبلا با فوتوشاب عكس ها را آماده كرده باشه ولي ما با همين عكس ها راه بر بيج و خم اتاقك ساروجي را بيدا كرديم

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 23 تیر1392 - 1:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظر شما اين روزها كه اذان مغرب ساعت 9 و ساعت 5 صبح هم هوا روشنه ميشه يك اتاقك ساروجي را شكست و بارش را 9 متر از تو جاله بر بيج و خم بيرون كشيد تازه كاز هم وجود داره

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 23 تیر1392 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جون با موبايل دارم وصل ميشم و هي قطع ميشه مجبورم جند تا بست بزنم اكر از بالاي سر جاله 9 متري داخل را نكاه كني وحشت ميكني جه برسه به اينكه بخواي بري 9 متر بايين و با وجود كاز ساروج بشكني تازه مشكل امنيتيش هم هست

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 23 تیر1392 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد 2 كوزه هم بايد بكم كه خونه صاحب زمين با نقطه هدف حدود 100 متره و صاحب زمينم فهميده حتي رفته كنده ولي مثل ما به سنك خورده بار هم كه بشت سنكه بايد تو يك ساعت ضربتي كارش را انجام داد رييس كروه اجازه نميده و ميكه حداقلش بايد يه شب باروني باشه وكرنه سرو صدا صاحب زمين را خبر ميكنه تازه مشكل آب كرفتكيش هم هست طرف هم به هيج صراطي مستقيم نيست كه بشه باهاش كنار آمد

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 23 تیر1392 - 1:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی

صرفنظر از اینکه عکسها فتوشاپی باشن یا غیره باید بگم که این دستگاه ها وجود دارند و من خودم هم از نزدیک دیدمشون.
امکان خطای کمتر از 1% دارند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 23 تیر1392 - 3:33pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
دوست عزیز لااقل در مورد این تصاویری که شما گذاشتین فکر میکنم الان حتی 1 نفر نیست که قبول نداشته باشه این عکسها کار دست انسان و توسط فتوشاپ هست! حالا اینکه شما چند بار فرمودین کسی بیاد یه عکس درست کنه حرف مضحکیه! یعنی شما دنبال یک فتوشاپ کار هستین؟ خیلی واضح بود که اون تصاویر خروجی یک نرم افزار اتوماتیک نیست. فراتر از اون شما برای غلط املایی هم هیچ دلیلی نمیتونین بیارین!
حالا از 2 حال خارج نیست. یا شما در این قضیه ذینفع هستین ؛ که هیچ بنده حرفی ندارم! یا اینکه واقعا چنین چیزی رو به چشم خودتون دیدین. در این صورت چند مساله هست. یکی اینکه اگرم همچین چیزی بوده باشه خب این عکسهای فتوشاپی رو میشه خیلی راحت در دستگاهی ذخیره کرد و بصورت خروجی الکی نشون داد! مساله دیگه اینکه یادمه شما در قسمت اپراتوری ردیاب هم گفتین که ما اینو پیدا کردیم و کوزه هست و الان فصلش نیست و باید زمستون بریم حفاری! من فکر نمیکنم وقتی شما تا این حد مطمئن باشین معقول باشه تا زمستون صبر کنین. اصلا از کی تا حالا زمستون شده فصل حفاری؟ این اصلا با عقل هم جور در نمیاد.

سلام اقا حمید
ممکنه برای شما با عقل جور در نیاد در زمستون کسی کار کنه ولی باور کن بچه های جنوب همشون فقط زمستون کار میکنند و تابستون کلا کار تعطیل هست بچه های جنوب با سرما هیچ مشکلی ندارند چون زمستان یه سرمای خشک و خشن دارند حتی بچه های که از تبریز برای کار به جنوب میایند از این سرما ناله سر میدهند برای همین وقتی یه جنوبی میاد توی هوای سرد از اون لذت میبره و چون زمستون خلوت هست و همه کشاورزها و چوپانها و هر چی ادمی زاد هستند رفتند توی خونه هاشون و به قول معروف دیگه گنجشک پر نمیزنه کار ما ایمنتر و راحت تر هست در ضمن اگه یه وقت جای شما لو رفت میبزنی کوه و کمر کسی هم توی سرما دنبالت نمیاد در ضمن هوای سرد باعث میشه بشه کاربیل کرد و کلنگ زد در کل بچه های جنوب از لحاظ فیزیکی خیلی مقاوم هستند در برابر شرایط اب و هوایی. باور کن با دوتا سگ ساعت 12 شب در تاریکی مطلق در کوه و کمربدون چراغ دستی میروند به شکار یه نوع جانور که بهش میگن چوله یا یک نوع جوجه تیغی بزرگ جهت تفریح
خلاصه تا نبینی هیچوقت باور نمکنی این کارها را

یکشنبه 23 تیر1392 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
به نظر شما اين روزها كه اذان مغرب ساعت 9 و ساعت 5 صبح هم هوا روشنه ميشه يك اتاقك ساروجي را شكست و بارش را 9 متر از تو جاله بر بيج و خم بيرون كشيد تازه كاز هم وجود داره

کمی عجیب بنظر میاد
دوست من خونه طرف که 100 متر با نقطه حفاری شما فاصله داره..چاه شما 9 متذه به اندازه یه خونه 3 طبقه که تهش همیه تونل با پیچ و خمه...امکان نداره صدای انچنانی به گوش طرف برسه اگر هم تو خونش باشه که صدایی نمیفهمه!

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 23 تیر1392 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
only for you نوشته است:

کمی عجیب بنظر میاد
دوست من خونه طرف که 100 متر با نقطه حفاری شما فاصله داره..چاه شما 9 متذه به اندازه یه خونه 3 طبقه که تهش همیه تونل با پیچ و خمه...امکان نداره صدای انچنانی به گوش طرف برسه اگر هم تو خونش باشه که صدایی نمیفهمه!

ززنرال جان ایشون دو تا جای مختلفو توضیح دادند

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:21pm
استاد
استاد

ژنرال نوشته است:
only for you نوشته است:

کمی عجیب بنظر میاد

سلام زنرال
توی شب صدای بیل و کلنگ خیلی دورترمی رود تا توی روز در ضمن خاک بیرون ریختن توی شب اونهم با احتیاط توی یک چاه 9 متری بدون روشنایی و یا شکوندن ساروج خیلی سخته

یکشنبه 23 تیر1392 - 8:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure