انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 12:34pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
خیلی باحاله
یه زمانی سکه تقلبی دیدیم ولی عکسای تقلبی دیگه نوبرشه :))
بابا یه کم واقع بین باشید دیگه دروغ تا چه حد؟ X_X
حیف از ما که این فایلها رو دانلودکردیم. :((

جناب تهم این سایت یه جمع دوستانه وصمیمی هست که ما مدتهاست داریم در مورد دستگاههای و علوم مختلف با ستان شناسی تبا دل نظر می کنیم
توی دنیا هزاران دستگاههای مختلف فلزیابی ساخته شده که شاید من یا شما نهایت با 50 یا 100 دستگاه اشنا شده باشیم دستگاههای سفارشی و منحصر به فردی هم ساخته شده با مبالغی بیشتر که تو نت هم ردپایی ازش نمی زارن این دلیل نمی شه که شما این دستگاهو ندیدی با کسی که از نزدیک دیده تهمت دروغ گویی بزنید من دلیلی نمی بینم جناب for youبیاد اطلاعات دروغ بزاره با توجه به سابفه ای که داره لطفا بی دلیل و مدرک کسی رو محکوم نکنید . با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 16 تیر1392 - 10:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
من اين دستگاه تو گوگل با فيلتر شكون پيگيري كردم تو يه سايت ناقص اسمش زده بود اما مشخصات فني نزده بود!! ما هم دنبال يه دستگاه مطمئن هستيم چون تو اين زمينه خيلي دويديم و بي نتيجه مونديم :(

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:03am
استاد
استاد

تهم نوشته است:
only for you نوشته است:
سلام بر همه دوستان فلزجو
همان طور که قول داده بودم اسکن هایی را که از چند جای مختلف گرفتیم را براتون میزارم و توضیحاتش را هم میذارم
دوستان علاقمند به این دستگاه میتونن نظراتشون را بذارند
به امید سوسوی زرد ;)

جاوید خان
من ندیدم این دوستمون بگه این عکسها رو از کسی گرفته
خودش داره میگه ما اسکن کردیم :^o
بعدش هم بااین عکسای خنده دار
خودتون به عکسها دقت کنید به فلشهای روی عکس دقت کنید که چقدر ناشیانه کشیده شدن
دیگه این حرفا از شما ها که اسم استاد رو یدک میکشید بعیده.
کسیکه بخواد بادروغ توی این سایت مطلب بزنه من یکی تازمانیکه اکانتم مسدود نشده توی روش وایمیسم :-w

پیوست:
untitled.JPG

دوست عزیز من که چیزی را در این مورد رد یا تایید نکردم .شما میگی عکس خنده دار هست خواستیم بدونیم کجای اون خنده داره اگه عکس به نظر شما قلابی هست یا فتوشابه می ایید و نظر مثبت و منفی خودتون را بیان میکنید دیگه استفاده از کلمه دروغ و حنده دار لازم نیست توی پستهاتون استفاده کنید یکی اومده با دستگاهش یک نقطه را اسکن کرده و این عکسها را تحویل این اقا و دوستانش که همراه او بوده داده بنده خدا که خودش نه دستگاه را میشناخته و نه طرز کار را با اون میدونسته مثل خیلی از ماها که گول همچنین افرادی را خوردیم شاید این اقا هم کلاه سرش گذاشته باشند و یک عکس فتوشاب به جای عکس واقعی به اونها داده باشه . در ضمن این چه ربطی به استادی ما داره ما که ادعایی نکردیم که حالا باید ثابتش کنیم من خودم به هیچ عنوان دستگاه تصویری را تایید نمیکنم چه برسه به یه عکس که سر و ته اون مشخص نیست و در ضمن اینجا ازادی نظر هست اما نه تا اونجایی که به کسی توحین بشه . در ضمن دلیلی نداره که این اقا با این عکس بخواد دروغ بده در ضمن فقط شما میدونید که دروغ و راست گفتن چی هست دیگه اینهایی که توی سایت هستند فکر میکنید همه ساده هستند و دست چپ و راستشون را نمیدونند دوست عزیز با اینجور لحن پست زدن توی سایت فقط باعث دلسردی افرادی دیگه میشید که شاید بخواهند یک عکسی را اینحا بزاره تا دوستانی که میدونند کارسناسی کنند . در ضمن این اقا اولین بار عکس را برای من فرسناد و نظر من را خواست که من تایید نکردم و گفتم عکس فتوشاپی هست تا اصلی با این حساب گفتم اگه توی سایت بزاری دیگه مطمعن تر میشی که این واقعی هست یا فتوشاپ هست چون توی سایت بچه های کارشناس پیدا میشه که تشخیص بدهند که این عکس وقعی هست یا کاذب

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:24am

با نظر کاربر only for you کاملا موافقم اینطور دستگاها وجود دارند و من شبیه به اینو از نزدیک دیدم کارکردش فوقالعاده هست ولی برای انسان بسیار ضرر داره.

یکشنبه 16 تیر1392 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان عزیز فلزجو و علی الخصوص دوستان منتقد این دستگاه
به نظر دوستان دلیلی داره که من بخوام دروغ بگم و وقت دوستان را بگیرم
من یکی از عکس ها را تو تایپک اپراتوری ردیاب گذاشتم و گفتم اگر میخواهید پیام خصوصی بدید تو نیم ساعت بیش از 30 پیام خصوصی برای توضیحات دستگاه برام آمد که همه را با حوصله جواب دادم
از دوستان اگر کسی هست که عسلویه کار میکرده میدونه شب ها قبل از راه اندازی شرکت پرتو نگاری می کردند با اشعه ایکس لاین ها را چک میکنند که ببینند آیا ترکی چیزی داره یا نه ؟
تو گوگل سرچ کنید تا عکس های پرتو نگاری از بدن انسان و غیره را ببینید
چون دوستان علاقه نشون دادند سرسختانه دنبال اطلاعات دستگاه و ابراتور هستم یه سر نخ هایی هم پیدا کردم که به وقتش بهتون میگم
دوستان چند شب پیش مشغول سرچ بودم که در یک سایت حدود 1000 نمونه فلزیاب بود که من تا حالا اسمش را هم نفهمیده بودم
ولی باور کنید دستگاه های پیشرفته خیلی وجود داره که یا سفارشی هستند یا غیر
فرض کنید ردیاب خودمون را که آقا مجتبی و حمید جون زحمتش را کشیدند نمیذاشتند تو نت و فقط به چند دوست میدادند و بعد یکی از دوستان تعریف میکرد که همچین دستگاهی هست اونوقت چون تو اینترنت نبود دلیل میشد که وجود نداشته باشه
تو گوگل سرچ کنید که غیر از سایت خودمون ببینم اسم این ردیاب هست یا نه اگر نبود پس وجود نداره :D
فقط صبر داشته باشید اول اینکه دروغ هیچ وقت پایدار نیست هر وقت تجربتون رفت بالا دستگاه زیاد دیدید اونوقت میدونید من چی میگم
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام با احترام به نظرات اساتید باید بگم به وجود همچین سیستماتی اعتقاد دارم البته چون دیگه کلاهبرداری در سالهای پیشین به حد خود رسیده و انقدر بچه ها با تصویریهای گوناگون کار کرده و نتیجه ندیده اند وقتی صجبی از تصویری و طلا و عمق بالا میاد وسط یسری خندشون میگیره و یسری حالشون بهم میخوره.مثل همین او کا ام کلاهبردار که در سالهای اخیر مث خوره فتاده بود به جون ملت ایران که در اخر کسی هم نبود که ازش راضی باشه.
only for you عزیز چون جنبه انتقاد رو داشتی و باز ادامه هم دادی باز ازت ممنونم/اگر لطف کنی اطلاعات روشنتر و همین چیزایی که پیدا کردی در نت و غیره رو برای ما قرار بدی ممنون میشم
در اخر بگم دوستان پیار سال زمستون یکجایی رفته بودم یک روستایی بغل قبرستون و در زمین زراعی که اول با لودر خاک برداری کرده بودن تا 3 متر و بعد اون هم حدود 5-6متری کنده بودن و وقتی من رفتم برای دیدن ته چاه پر از سوسوی زرد بود البته گرده زرد :D ;)
وقتی از اون محلی پرسیدم که اینو کی اینطور کرده و عجب لودر اورده و نفهمیدین و فلان گفت که اینجا رو دو سال پیش وقتی ما کار میکردیم سر زمین دیدیم عوامل میراث اومد و دم و تشکیلات خودشو ریخت اینجا و دو سه ساعت این منطقه رو بررسی کردن اخر سر کنار این قبر قدیمی رو لودر اومد و برداشت و شروع به کندن کردن و یکسری سفالها یی در اوردن و تو کیسه گذاشتن و بردن :)) ..به هر حال اینهم بیانات یک روستایی ساده بود ممکنه یکمی هم روش گذاشته باشه و گفته باشه/
اما من در حیرت بودم اخه به چه طریقی و ایا دستگاه چی بود که اونجا رو نقطه کرده بود و جمعآ یه 8-9 متری کنده و دقیقا به بار زده بودن...البته ممکنه هم نسخه بوده باشه و از روی اون کنده باشن اما چون گفت که با تشکیلاتی اومده بودن منهم فک کردم که با یکسری دم و دستگاه پیچیده و حرفه ای اینکارو کرده باشن چون تا این روز که فعلا چیزی وجود نداره ادمو واقعا مطمعن به کند و کاو همچین متراژی کنه /:) :-?

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 16 تیر1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
امکان داره از فردا به مدت دو هفته به اینترنت دسترسی نداشته باشم و سوالات این تایپک بدون جواب بمونه ولی مطمئن باشید به محض اینکه برگشتم با قدرت سوالات دوستان را جواب میدم
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

چهارشنبه 18 تیر1392 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز من هیچی نمیگم فقط شما خودتون عکسهارو زوم کنید و اشکالات عکس رو ببینید...من خروجی عکس اصلی رو هن نگاه کردم از فتوشاپ بود..نمودار خیلی بد کشیده شده و اصلا بگم معلومه که با فتوشاپ کار شده..
تصویر

تصویر

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 21 تیر1392 - 12:34pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون علی جان. بنده که عرض کرده بودم این عکس رو دقیق بررسی کردم خروجی فتوشاپ هست! حالا ممکنه با فتوشاپ دستکاری شده باشه ولی بهرحال خروجی اصلی دستگاه نمیتونه باشه.

جمعه 21 تیر1392 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته اقا حمید :D واسه تشخیص بهتر گذاشتم
یه چیز دیگه که باز شک برانگیز بود،البته اگر اشتباه نکرده باشم توی اون عکسی که زرد بود..اون چاه اخرش یکی به سمت راست و یکی هم به سمت هدف میره ولی در عکس قبلی که گذاشتم هر دو به سمت هدف میره نمیدون جرا اینجوری شده :D

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 21 تیر1392 - 12:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure