انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 12:12pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی باحاله
یه زمانی سکه تقلبی دیدیم ولی عکسای تقلبی دیگه نوبرشه :))
بابا یه کم واقع بین باشید دیگه دروغ تا چه حد؟ X_X
حیف از ما که این فایلها رو دانلودکردیم. :((

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:08am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون only for you عزیز.
اگر امکان داره تصاویری از خود دستگاه هم بذارین و نحوه اپراتوری و اسکن کردن زمین رو هم توضیح بدین. :D

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
ممنون only for you عزیز.
اگر امکان داره تصاویری از خود دستگاه هم بذارین و نحوه اپراتوری و اسکن کردن زمین رو هم توضیح بدین. :D

عکس از خود دستگاه ندارم چون دستگاه مال خودم نبود اپراتور دستگاه را چند وقت پیش دستگیر کردند ه هیچ خبری ازش ندارم دیگه
نحوه عملکرد دستگاه هم به این طریق بود که یه چیزی شبیه به موس کامپیوتر داشت که وصل میشد به لب تاب و یک هلدر بزرگ دیگه هم که لامپ های مخصوصی داشت هم وصل بود به دستگاه یه باکس به اندازه نصف لب تاب ولی قطور تر هم داشت برنامه کامپیوتری را باز میکردی که به احتمال زیاد پرتئوس بود ( البته شاید من هم اشتباه کنم ) خلاصه یه محیط بود مثل محیط های شبیه سازی ابتدا فرکانس کار دستگاه را انتخاب میکردی سپس در پنل باز شده چند نقطه را به صورت دایره وار تیک میزدی و بهد از نقطه ای که ایستاده بودی به شعاع دلخواه یه دور 360 درجه میزدی تا به نقطه اولیه بر میگشتی و در تمام این مدت یه چیزی عین رادار تو صفحه نرم افزار باز بود و بعد از فیلتر کردن عکس که بستگی به قدرت رم و سی پی یو لب تاب داشت عکس را بهت تحویل میداد عکس های دیگه هم از شروع این کارها دارم که تو یه فلش بوده حالا پیداش نمیکنم اگر بیداش کردم اونها را هم میذارم تو سایت
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
خیلی باحاله

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم چرا فکر میکنی این عکس ها دروغی یا ساختگیه؟
من خودم از نزدیک با این دستگاه کار کردم منتظر جوابتون هستم تا راهنماییتون کنم که از خواب غفلت بیدار بشید
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دیگه حرفی نمیزنم
ولی امیدوارم مدیرای سایت این تاپیک شمارو پاک کنن ودیگه این بحث ادامه نداشته باشه.
چون بچه ها دارن از خنده میمیرن.

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
من دیگه حرفی نمیزنم
ولی امیدوارم مدیرای سایت این تاپیک شمارو پاک کنن ودیگه این بحث ادامه نداشته باشه.
چون بچه ها دارن از خنده میمیرن.

دوست عزیز مدیران سایت کاملا در جریان هستند و با اجازه ایشان بوده که همچین تایپکی باز شده من منتظر دلایل قانع کننده و علمی شما در مورد نظریتون هستم خوشحال میشم بتونم شما را راهنمایی کنم
ما همه اینجا هستیم که از تجربیات همدیگه استفاده کنیم اگر تازه وارد هستی عیبی نداره ولی تو این سایت از از این حرف ها که تو سایت های دیگه فراونه خبری نیست دلیلی نداره که من بخوام دروغ بگم برگرد و نظرات دوستان را بخون
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:36am
استاد
استاد

تهم نوشته است:
خیلی باحاله

فکر نکنم اینجا کسی قصد دروغ دادن را داشته باشه و یا بخواد کسی را بخندونه این دوست عزیزمون هم مثل دیگران هستند که یکی اومده و دستگاه یه هدف را براش زده و نتیجه دستگاه را به صورت عکس تحویلشون داده این کجاش دیگه خنده دار هست حالا چه این عکس واقعی باشه یا کاذب هر چی هست یک دستگاه اون را تحویلش داده و یک اپراتور و شما از کجا مطمعن هستید که این عکس تقلبی هست و به فرض هم اینکه این عکس به گفته شما تغلبی باشد این سایت برای همین چیزها و مربوط به همین دستگاههاست . ماشالله دستگاه داران کلاهبردار توی ایران که فت و فراون هستند. اگه واقعا شما این دستگاههای تغلبی را میشناسید چرا نمیایید توی سایت برای کسانی دیگه در موردشون بگید تا کلاه سر شون نره حداقل وقتی این کار را نمیکنید دیگه پستهای دیگران را به چالش نکشید اگه مدرک مستندی دارید بیایید ارایه بدهید نسبت به این موضوع شاید واقعا شما درست میفرمایید ولی بدون دلیل کسی یا چیزی را بد جلوه ندهید

یکشنبه 16 تیر1392 - 5:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
سلام بر همه دوستان فلزجو
همان طور که قول داده بودم اسکن هایی را که از چند جای مختلف گرفتیم را براتون میزارم و توضیحاتش را هم میذارم
دوستان علاقمند به این دستگاه میتونن نظراتشون را بذارند
به امید سوسوی زرد ;)

جاوید خان
من ندیدم این دوستمون بگه این عکسها رو از کسی گرفته
خودش داره میگه ما اسکن کردیم :^o
بعدش هم بااین عکسای خنده دار
خودتون به عکسها دقت کنید به فلشهای روی عکس دقت کنید که چقدر ناشیانه کشیده شدن
دیگه این حرفا از شما ها که اسم استاد رو یدک میکشید بعیده.
کسیکه بخواد بادروغ توی این سایت مطلب بزنه من یکی تازمانیکه اکانتم مسدود نشده توی روش وایمیسم :-w

پیوست:
untitled.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:48am
مدیر کل
مدیر کل

تهم جان شما کوتاه بیا :D فعلا ما تا حدودی قانع شدیم این تصاویر واقعا توسط اشعه ایکس گرفته شده باشه! چون نوع تصاویر به تصاویر سی تی اسکن و ام آر آی بی شباهت نیست! حالا اون فلش ها ممکنه توسط نرم افزار ایجاد شده باشه. در هر صورت بنای ما این هست که بیخودی به حرف کسی شک نکنیم. بنده خودم تحقیق کردم ردپای درستی از این دستگاه ندیدم! اما باز هم دلیل نمیشه ممکنه واقعا دستگاه سفارشی یا نظامی خاصی باشه.
بهرحال این دستگاه بقدری گمنام بود که الان شما اسمشو جستجو کنین توی گوگل اول همین تاپیک خودمون میاد! :D هر چی بود معروف شد! :D

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:53am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون تهم عزیز :ymapplause:
بنده تصویر موسوم به kharab رو مورد بررسی کارشناسی قرار دادم! :-B :D بدون شک یک سری از خطوط و نوشته هایی که در عکس دیده میشن با نرم افزار فتوشاپ ایجاد شده!!! همونطور که دوستمون گفتن در مورد فلش ها و البته نوشته ها یک مقدار ناشیانه کار شده که مشخصه! =(( :D
حالا باید ببینیم جناب only for you علتش رو میدونن یا نه. :D

یکشنبه 16 تیر1392 - 10:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure