انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 9:11am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
من یک احتمال میدم که دستگاه مال یک شرکت دیگه بوده که به لب تاب یا تبلت سونی وصل میشده به اون خاطر اشتباهی فکر کردن که دستگاه مال شرکت سونی بوده...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی
کسانی را که من را میشناسن میدونند که دیشب تو راه بودم که نتونستم درست جواب بدم من هیچ وقت برای این دستگاه تبلیغ نمی کنم چون به قول شما حمید خان عکس هاش فوتو شاپیه من با جفت چشم های خودم دیدم که رو دستگاه نوشته بود سونی ام ار تی حالا اگر چشمام اشتباه کرده یه چیز دیگه است
همان طور که جاوید جریان را تعریف کردند مکان متعلق به ما نبود پس اختیارش با ما نبود
خیلی دل دل کردم که به خاطر یک سری مسائل حرفی نزنم ولی نتونستم حقیقت را بازگو نکنم
دوست من رفته بود که زمین را بخره و خریده بود و بعد از خرید فروشنده بو برده بود و شاکی دوستم شده بود و ...
حمید خان اگر دنبال ساخت مدار چنس بودم به سفارش یکی از دوستان بود فقط همین بعد مگه اشکالی داره کسی که قدرت خرید دستگاه آنچنانی را نداره بیاد دستگاه دست ساز بسازه
یعنی چه بار اولم هم نیست جایی دیگر سراغی دارید از من که کار خرابی انجام دادم لطفا یادآوری کنید
علاقه ای به بحث کردن ندارم فقط دنبال یادگیری هستم هر کس هم یک کلمه به من یاد بده من را بنده خودش کرده و شاگرد باید در مقابل استاد فروتن باشه
خداییش چند مدل دستگاه فوق العاده دیگر با سایت معتبر و غیره پیدا کرده بودم که با توجه به عدم علاقه دوستان صلاح نمیبینم که باز گو بشه
فقط حمید خان بدون که دستگاه های فوق العاده پیشرفته ای وجود دارند ولی تو فضای مجازی نمیشه همه چیز را گفت
امیدوارم روزی به حرفم برسی

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 6:19pm
مدیر کل
مدیر کل

ببخشید یکی از دلایلی که کلا بنده دیگه ترجیح میدم در انجمن کمتر فعالیت کنم همینه که بدون رودربایستی احساس میکنم زیاد با ادمهای عاقلی طرف نیستم!!!

1- سونی چنین دستگاهی رو هرگز تولید نکرده! میتونین استعلام کنین.
2- تصاویر بدون استثنا فتوشاپی بودن یا حداقل با فتوشاپ ویرایش زیادی روشون شده بود. بسیاری از خطوط ترسیم شده کار هیچ نرم افزاری نیست و مثلا جلو و عقب بودن و موازی نبودن بعضی خطوط در یک جدول فقط و فقط میتونه کار دست باشه نه برنامه کامپیوتری! خواهش میکنم در این مورد با شعور مردم بیش از این بازی نکنین. شاید خیلیها متوجه نباشن که موضوع چیه ولی بنده که عمری با این چیزا سر و کار داشتم خیلی برام زور داره هر دروغی رو به زور توی ذهن مردم جا بدین!
3- سایتی که معرفی کردین کاملا ثابت کردم که ایرانیها درستش کردن!
4- این دستگاه در ژئوتگ مورد بررسی قرار گرفت و همه اذعان کردن که دستگاه تقلبی و ساخته شده در ایران هست!!!

شما هر وقت تونستین این 4 مورد رو رد کنین اجازه دارین به نوعی برای این دستگاه تبلیغ کنین. وگرنه اینکه جایی چیزی در اومده بنظر من ربطی به این دستگاه نداره. اگر هم چنین چیزی هست که خب مبارک صاحبش باشه. شما میگین سودی از تبلیغش نمیبرین! خب پس بنده ضرری از تبلیغ شما میبینم؟! هدف ما اینجا واقعیتهاست! چیزی که انگار در بحث کاوش کلا فراموش شده و اکثرا توهم زده هستن.
همین که در نهایت فرمودین چند دستگاه دیگه هم هستن که از معرفیشون منصرف شدین معلوم میکنه داستان چیه! شما اگر دستگاه با پدر و مادر سراغ داشتی که این یکی رو معرفی نمیکردی! وگرنه این همه دستگاه هست. واقعا در ذهن خودت فکر نمیکنی چرا من حساسیتم روی اینجور دستگاههاست؟ لابد تشخیص میدم داستان چیه که میگم! حالا شما دستگاه کارا و با شناسنامه مثل این همه دستگاه رو معرفی کن. کی جلو شما رو گرفته؟ کی حرفی میزنه؟ اما اگر یه چیز بی نام و نشان و تقلبی بخوای جلو بقیه بذاری طبیعیه واکنش نشون داده میشه. این صحبت هم که دستگاههای کارا همشون اینجوری هستن و اطلاعات ازشون نیست ؛ بخداوندی خدا قسم در درجه اول فقط دستاویزی برای کلاهبرداری بوده و هست و خواهد بود! حالا باز پولهاتونو بابت همین تیپ دستگاهها بدین ببینیم به کجا میرسین.

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 7:11pm
مدیر کل
مدیر کل

عزیزان دوستمون david45 مطلبی رو برای بنده ارسال کردن که در اختیارتون میذارم:

با سلام
جناب حمید خان خواستم جوابی برای این موضوع بصورت عمومی بدم که متاسفانه تاپیک قفل شده بود اگر امکانش هست بذارین تا دیگران هم بدانند.
چند سال پیش وقتی ژاپن بودم یه دوستی از ایران تماس گرفت و گفت فلانی میشه در مورد یه دستگاه از اونجا برام اطلاعات بگیری؟ منم گفتم بفرست تا برات تحقیق کنم .اسم دستگاه سونی امیجر بود .منم با دوستم که بچه تهرانه و از اوایل جنگ اونجا مقیمه و شرکت داره،رفتیم دفتر اصلی سونی در منطقه shinagawa توکیو.با مسئول فروش شرکت موضوع را مطرح کردیم.بنده خدا چنان هاج واج اون چشمان بادومی شو باز کرد که داشت از حدقه بیرون میزد...بعد بهمون گفت که سیاست شرکت در مورد این مسایل نیست و هرچی و هرکجا از این مسایل باشه تقلب و fakeهستش.ما به دوستمون گفتیم اونم قبول کرد و نخرید.بعدها فهمیدیم که شرکت متقلب اصفهانی بنام kxs اونا رو تولید کرده و با اسم سونی داره میزنه چون اسم دهان پرکنی هستش.
دو سال پیش هم که نمایشگاه cebit آلمان رفتم در مورد یه دستگاه بنام زمینس تحقیق کردم که اونم تقلبی بود که در کرج داره تولید میشه.
با این حال به دوستان میگم که شرکتهای معتبر با برند و مارک معتبر هیچ موقع از این دستگاهها نمی سازند و فقط توی ایرانه که میشه از دروغ و کلاه برداری راحت پول خورد اونم بدون هیچ عذاب وجدانی....
در پناه حق

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 6:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure