انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 2:25pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام

دوست عزیز 450 میلیون رو بزاری بانک ماهی 10 ملیون سود میده هر ماه بگیر حال شو ببر
یک میلیون هم بده همین ردیاب داش حمید و مجتبی را بگیر با هاش تمرین کن برای موفقیت هم کافیه :YMPEACE:

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تنها نوشته است:
دوست عزیز 450 میلیون رو بزاری بانک ماهی 10 ملیون سود میده هر ماه بگیر حال شو ببر
یک میلیون هم بده همین ردیاب داش حمید و مجتبی را بگیر با هاش تمرین کن برای موفقیت هم کافیه :YMPEACE:

با نظرون موافقم با این در امد دیگه چه کاری خودتو تو دردسر بندازی

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 4 مرداد1392 - 10:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. این دوستمون فقط گفت همچین دستگاهی وجود داره یا نه ولی ماشااله اینجا همه شروع به نصیحت کردن که با این پول میشه چکارایی کرد :)) چرا الکی پست خارج از مطلب میزنین آدم الکی با این اینترنت کم سرعت صفحه باز میکنه میبینه هیچ چیز خاصی نوشته نشده. معلومه که همه میدونن این پول زیادیه ولی وقتی کسی اطلاعاتی نداره خب پست بی موردی هم نزنه
این مطلب منم هیچ جیز خاصی نداره :))

جمعه 4 مرداد1392 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان با توجه به تحقيقاتي كه كردم اشعه ايكس ميتونه يه اسكن خوب از زير زمين به شما بده دستكاهش عكس ميكره و سبس آناليزش ميكنه يه جيزي مثل اين دستكاه سوني دارم دنبال كسي ميكردم كه تو شركت نفت كارهاي برتو نكاري را انجام ميدن كه اونها بهتر ميتونند راهنمايي كنند و اين طور كه معلومه اشعه ايكس از هر جيزي ميتونه عبور كنه به جز استخوان و فلز

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 6 مرداد1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
باز هم یک کلاهبرداری به اسم سونی! =(( اصلا سونی همچین دستگاهی نداره و دستگاههایی که حتی شماره مدلشون شبیه به این هست و ساخت سونی هستن اصلا ارتباطی با فلزیابی ندارن! اگر دستگاه واقعا خوب باشه و کارایی داشته باشه اصلا چه دلیلی هست اسم مارک سونی رو روش بذارن برای فروش؟! خود دستگاه کارایی خودش رو نشون میده و نیاز به این کارها نداره! اونم سونی که ما تا حالا نشنیده بودیم در زمینه فلزیابی کار بکنه! من فکر کردم شاید نوعی دوربین مخصوص از سونی باشه که میشه باهاش از زیر زمین اسکن گرقت! :-? :D

هوشی جان حرف شما هم البته درست هست. ولی ما میدونیم تمام مارکهای معروف و معتبر لااقل یک سایت توی اینترنت دارن که مشخصات دستگاهشون رو گذاشتن. حتی قیمت هم مشخصه! علاوه بر اون در سایر سایتها هم توضیحات و مطلب در مورد دستگاههای معتبر بازاری وجود داره.
اینکه مشخصاتشون توی نت پیدا نشه مطمئن باشین به همون میزان که ممکنه بقول شما نشانه کارایی یا سری بودن یا نظامی بودنشون باشه بنظر من بمراتب احتمالش هم بیشتره که یک جور کلاهبرداری باشه! همونطور که در گذشته از این چیزا زیاد دیدیم و ثابت شده! :D
از این گذشته من نمیدونم چرا هر کسی یک دستگاه سری یا مجهول میشناسه و میگه میدونم خوب کار میکنه ؛ تا الان یک تصویر یا مشخصات یا فیلم از کارایی این دستگاهها گرفته نشده که ما ببینیم؟! وگرنه ممکنه در یک برخورد شما خودتون هم تحت تاثیر یک دستگاه جدید و مجهول قرار بگیرین و ندونین که اصل داستان چی بوده!

بهر حال در مورد این دستگاه دوست ما در قسمتی عکسی از اسکن گرفته شده با این دستگاه گذاشته بودن که خب اگر واقعا اون باشه نشون میده دستگاه کارایی خاصی باید داشته باشه! حالا اینکه چرا سونی نیست یا مدلش فرق داره یا هر چیز دیگه ؛ فکر میکنم اون شخصی که استفاده کرده باید لطف کنه دوستان رو بیشتر آگاه کنه.

:x :ymapplause:

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 15 مرداد1392 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
بهتره یه سری به این سایت بزنید البته با ف شکن
http://www.sonyemager.com

به امید سوسوی زرد

شنبه 18 مرداد1392 - 12:20am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون! بهتره شما هم یک سری به لینک زیر در انجمن ژئوتک بزنین و نظرشونو در این مورد بدونین! البته با فیل شکن! :D
http://www.geotech1.com/forums/showthre ... PR-locator
در ضمن این هم مشخصات ثبت شده برای این سایت هست که خیلی مشخص میتونین متوجه بشین کار دوستان ایرانی خودمون هست! ;)
http://website.informer.com/sonyimager.com

:-Q :D

شنبه 18 مرداد1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dj_remix نوشته است:
لازم نیست این پول رو بدی یه دستگاه(بر فرض که وجود داشته باشه)
ولی هر چقدر سرمایه تو این کار داشته باشی بهتره(البته علم و دانش این کار رو هم باید داشته باشی)
با 450 میلیون
1.فلزیاب خوب بخر (لورنز) 30 میلیون
2.حفریاب تصویری 15 میلیون
3.ردیاب هم که داریم
4.بهترین وسایل حفاری هم بخری با بهترین موتور برق میشه 20 میلیون
5.یه پیکاپ هم بخر 60 میلیون
6.برا لباس و ماسک مخصوص هم بذار 5 میلیون
7. یه دوربین دید در شب هم میخوای 5 میلیون
8.بقیه این پول رو هم بذار تو بانک تا با سودش گروه حفاریت و نگهبانیت رو در مدت کار بتونی ساپورت کنی
اینجوری با این پول میشه نتیجه گرفت

دوست عزیز مثل اینکه داری از یه امپراطور عصر شاه غربال باشی حرف میزنی :))
ارتش میخوای درست کنی؟
تازه کی حاضره بیاد واسه شما کلنگ بزنه و نگهبانی کنه تا شما گنج در بیاری بعد روزی بیست تومن مزد بدی به اونا و اونام راضی باشن و هیچ حرفی هم نزنن =))
عجب رویاهایی بابا من اگه اینقد قدرت داشتم که تشکیل حکومت میدادم :-J

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 30 مرداد1392 - 2:20am

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
دستگاه های خیلی خوب وجود داره ولی هم قیمتشون گرونه وهم باید سفارشی برات درست کنن توی نت نمیتونی ردشون روبگیری من خودم با دستگاه شرکت زیمنس آلمان کار کردم نوع سیستمش هم ام آر آی است توی خاک رو جوری نشون میده مثل عکس سر انسان با هاش یک تمولوس روزدیم تو عمق 14متری یک مجسمه طلا نشون داد که هم اندازه و هم وزنش رو گفت حتی لایه های خاک رونشون داد

از کجا میشود این دستگاه را تهیه کرد و قیمتش چند است

یکشنبه 24 شهریور1392 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
من خیلی تحقیق کردم بهاین نتیجه رسیدم که شرکت زیمنس و سونی اصلا تواین زمینه ها فعالیت نداشتند دیگه نمیدونم

سه شنبه 26 شهریور1392 - 6:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure