انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:01am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

علی نوشته است:
با اجازه دوستان من کارم Photoshop هست و روزی 10تا 20 تا عکس رو طراحی میکنم کاملا مشخصه فتو هست تمام دلایلی که مهندس حمید عزیز گفتن تایید میکنم در ضمن من یه جا یه دستگاه دیدم تازه ناظمی بود واسه یه ارگان بود اندازه گوشی بود و اسکن میکرد بعدن زدن تو کامپیوتر به این خوشگلی سه بعدی نشون نمیداد فقط یه متخصص داشتن که تصویر رو انلایز میکرد حالا این خوشگل کوزه رو آبی نشون میده :D دیگه اینجا همه دنبال یه هدف هستیم و میدونیم چی واقعی هست یا نیست

سلام. اتفاقا منم دیروز از یکی از دوستان شنیدم که یه دستگاهی وارد ایران شده به نام میتسوبیشی که اندازه ش یه کم بزرگتر از گوشی موبایله و یه محدوده به ابعاد 1کیلومتر و عمق 15 متر رو سریع اسکن میکنه و بعد از انتقال داده ها به کامپیوتر آنالیز میشه و قدرت تفکیک بسیار بالایی داره و در صد خطاش نزدیک به صفره. قیمتشم 450میلیونه.
میخواستم بدونم کسی در مورد این سیستم چیزی میدونه؟ من که باورم نمیشه :-?

پنج شنبه 27 تیر1392 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dust نوشته است:
علی نوشته است:
با اجازه دوستان من کارم Photoshop هست و روزی 10تا 20 تا عکس رو طراحی میکنم کاملا مشخصه فتو هست تمام دلایلی که مهندس حمید عزیز گفتن تایید میکنم در ضمن من یه جا یه دستگاه دیدم تازه ناظمی بود واسه یه ارگان بود اندازه گوشی بود و اسکن میکرد بعدن زدن تو کامپیوتر به این خوشگلی سه بعدی نشون نمیداد فقط یه متخصص داشتن که تصویر رو انلایز میکرد حالا این خوشگل کوزه رو آبی نشون میده :D دیگه اینجا همه دنبال یه هدف هستیم و میدونیم چی واقعی هست یا نیست

سلام. اتفاقا منم دیروز از یکی از دوستان شنیدم که یه دستگاهی وارد ایران شده به نام میتسوبیشی که اندازه ش یه کم بزرگتر از گوشی موبایله و یه محدوده به ابعاد 1کیلومتر و عمق 15 متر رو سریع اسکن میکنه و بعد از انتقال داده ها به کامپیوتر آنالیز میشه و قدرت تفکیک بسیار بالایی داره و در صد خطاش نزدیک به صفره. قیمتشم 450میلیونه.

خوب کی 450 میلیون داره بده جای این مگه میخواد گنج قارون رو دربیاره :-?

پنج شنبه 27 تیر1392 - 4:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پارسی جان الان با این گرونی ها دیگه با 450تومن چیزی نمیشه خرید :) خب هستن کسایی که بیشتر از این حاضرن بابت این قضیه خرج کنن. بستگی داره توقع افراد از دنبال کردن این موضوع چقدر باشه. یکی یه دستگاه پیشرفته میخواد که باهاش بار خودش رو تا آخر عمر ببنده یکی هم مثل من دنبال یه نقطه زن ارزون قیمت میگرده. ولی در کل همچین سیستمهایی برای اهلش وجود داره .منم خیلی دوس دارم در موردش بیشتر بدونم. خدا رو چه دیدی شاید ما هم یه روزی ....... :D

پنج شنبه 27 تیر1392 - 7:12pm
استادیار
استادیار

طلا که داره روز به روز پایین میاد دیگه ارزش پیدا کردن هم نداره!

پنج شنبه 27 تیر1392 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش نوشته است:
طلا که داره روز به روز پایین میاد دیگه ارزش پیدا کردن هم نداره!

:D :)) =))
لایک++++

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 27 تیر1392 - 1:55am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
dust نوشته است:
علی نوشته است:

آخه دیگه هرچی هم باشه 450 نیست :D یکی 450 داشته باشه میره دنبال این کارها [-X [-X

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

جمعه 28 تیر1392 - 6:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان
اوني كه 450 ميليون ميده واسه دستكاه من و شما نيستيم اوني كه بول تو جيبي بجه اش اينقدره و در ضمن اون دنبال كوزه و سكه نيست بلكه دنبال هدف هاي ميلياردي ميكرده

به امید سوسوی زرد

جمعه 28 تیر1392 - 6:45am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
لازم نیست این پول رو بدی یه دستگاه(بر فرض که وجود داشته باشه)
ولی هر چقدر سرمایه تو این کار داشته باشی بهتره(البته علم و دانش این کار رو هم باید داشته باشی)
با 450 میلیون
1.فلزیاب خوب بخر (لورنز) 30 میلیون
2.حفریاب تصویری 15 میلیون
3.ردیاب هم که داریم
4.بهترین وسایل حفاری هم بخری با بهترین موتور برق میشه 20 میلیون
5.یه پیکاپ هم بخر 60 میلیون
6.برا لباس و ماسک مخصوص هم بذار 5 میلیون
7. یه دوربین دید در شب هم میخوای 5 میلیون
8.بقیه این پول رو هم بذار تو بانک تا با سودش گروه حفاریت و نگهبانیت رو در مدت کار بتونی ساپورت کنی
اینجوری با این پول میشه نتیجه گرفت

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

دوشنبه 30 تیر1392 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آفرين بول را خوب تقسيم كردي ولي منظور ما اينه اكر كسي همجين بولي داشته باشه كه دنبال اين كارها نميره

به امید سوسوی زرد

دوشنبه 31 تیر1392 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بنظر من هر وقت كسي ادعايي كرد بايد بياره نشون بده تا بقيه رسالتش باور كنند اگه شايد وبايدي و فرضيه اي باشه كه بر محمد صلوات :ymhug:

دوشنبه 31 تیر1392 - 8:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure