انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 11:14am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام

دستگاه خوب وجود داره,من خودم دیدم وقتی باهاش جنس رو از شش متری در اوردن ,جا داخل حیاط یه مرد بود مهندسی که دستگاه رو اورده بود
ایرانی بود ولی تو امریکا زندگی میکرد ,وقتی دستگارو زد عمق تقریبی رو گفت حتی میدونست در عمقهای مختلف زمین چی هست.
دنبال این دستگاه ها هم توی اینترنت نباشین چون پیداش نمیکنید فقط بدونید که وجود دارند

دوشنبه 10 تیر1392 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان عزیز
خدمت دوستان باید عرض کنم که بنده خودم از نزدیک با این دستگاه کار کردم قبل از اینکه بخواهیم بریم سر نقطه هدف و منو و مشخصات و غیره همه به نام سونی بود
اگر در اینترنت سرنخی نداره دلیل عدم وجود همچین دستگاهی نیست البته با توجه به اینکه آرتین جان گشته بود یک وبلاگ دیده بود که فقط دستگاه را معرفی کرده بود
به احتمال زیاد از محصولات شرکت ksx باشه البته در مورد این شرکت حرف های خوبی نمیزنند شما یه آدرس به شماره این شرکت که رو همه در و دیوار ها است پیامک کنید یه کاتالوگ 150 صفحه ای براتون میفرسته که همه چی توش هست
به احتمال زیاد این وسیله به قول حمید جون اصلا فلزیاب نیست به نظر من یک دستگاه اسکن پیشرفته زمین است
البته یه چیز دیگه که یادم میاد ظاهرا طرف از نرم افزار اصلی دستگاه استفاده نمیکرد و احتمالا با پرتئوس یه برنامه نوشته بودند و از این برنامه استفاده میکرد
حتی یادم میاد که برنامه یه چیز مثل رادار نظامی تو صفحه اش باز بود
دوستان حق دارند اسکن به این واضحی را قبول نکنند من خودم حدود 3 ساعت با عینک سه بعدی به این تصویر نگاه کرده ام حتی میتونم دقیقا کوزه را ببینم
عکس های دیگه هم از این دو کوزه و جاهای دیگه که اسکن کردیم را دارم ولی فعلا مسافرت هستم و به اطلاعاتم دسترسی ندارم وقتی برگشتم میذارم رو سایت البته برای بعضی دوستان خصوصی فرستادم
به نظر خودم هم این دستگاه متعلق به شرکت سونی نباشه احتمالا تقلب زده باشند و به نام سونی بیرون داده باشند ولی چیزی که مهمه اینه که این دستگاه یک اسکنر فوق پیشرفته است
نه لوپ داشت نه بوق میزد و اصل کارش هم با کامپیوتربود البته یه مودم خاص هم داشت اگر اشتباه نکنم طرف میگفت ماهواره ای است و از آلمان برام آوردند به لب تاب که وصل میشد کل منطقه را از لحاظ وجود سنسور بررسی میکرد
به امید خدا هر چقدر تونستم اطلاعات بیشتر در اختیار دوستان میذارم فقط باید یه خورده صبر کنید ;)
به امید سوسوی زرد

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 11 تیر1392 - 2:13pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
بله این دستگاه مثلا کار GPR ها رو انجام میده ولی کلا سرکاری و کلاه برداری
شما اون محل رو تست کنید متوجه میشید

بنده هم از نزدیک این دستگاه رو دیدم چندجا رو هم زدن و همش سرکاری بوده

شرکت kxs دیگه نیازی به توضیح نداره
چندین شرکت مثل okm و ,,,, از این شرکت به خاطر تقلب و جعل شکایت کردن

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

سه شنبه 11 تیر1392 - 2:53pm
مدیر کل
مدیر کل

ظاهرا اینطور که جناب dj_remix میفرماین عکس اون کوزه ها هم باید از قبل در حافظه دستگاه سیو شده باشه و بصورت الکی نشون داده بشه! :-? :D
بهرحال همینکه مطمئنا دستگاه ساخت شرکت سونی نیست ولی همه جای دستگاه حتی داخل منوهاش نوشته شده سونی به شدت مشکوک و سوال برانگیزه!
در ضمن جناب only for you شما چند بار گفتین با پروتئوس برنامه نوشتن! عزیز من پروتئوس اصلا یک نرم افزار شبیه سازی مدارات الکترونیکی و نهایتا تولید پی سی بی هست! باهاش از این جور کارا نمیشه کرد. حداقل میشه گفت تا این حد دیگه کاربرد نداره! :D
این هم که شما فرمودین 3 ساعت با عینک 3 بعدی به تصاویر نگاه کردین و راحت کوزه رو تشخیص میدین خیلی عجیبه! تصاویر خودشون اگر حالت اسکن 3 بعدی داشته باشن که دیگه نیاز به تماشای 3 بعدی با عینک ندارن! البته اگر سنسور دوگانه وجود داشته باشه شبیه به دوربین 3 بعدی میتونه همچین کاری انجام بده. ولی دیگه بیش از حد پیشرفته بنظر میاد! من نمیدونم این چه سیستمیه! :D

دوستان این هم یک لینک از توضیحات سونی ایمیجر 2007 هست که البته مشخصه سایتش هم ایرانیه! :D
http://sonyimager.iconosites.com
نوع سنسور ها هم جی پی آر و مگنت ذکر شده ولی خیلی بعیده همچین چیزی باشه. من فکر میکنم نهایتا فقط مگنت باشه!

سه شنبه 11 تیر1392 - 3:51pm
استاد
استاد

یه اشنا دارم که دیگه از تابلو بودن هم گذشته اگه هر کجا و هر منطقه ای دیده شد هر کی اون رابشناسه فکر میکنه اومده برای زیر خاکی حدود 35 سال هست که اینکار را انجام میده و از شمال تا جنوب ایران توی هر استانی تا 10 و 15 ادم را داره خودم هم در چند مورد به استانهای همجوار باهاش رفتم هر چند مدت زیادی از اشنایی ما نمیگذره
یه روز که بحثمون خودمونی شد یه چیزی لو داد که توی اون زمان امکانش خیلی کم بوده یک واسطه این شخص را به گنجیاب مشهور ایران که همه شما میشناسینش معرفی میکنه و قرار ملاقات در منزل این اقا با هم میگذارند از جزعیات که بگذریم گفت این اقا در اتاقی که نشسته بودیم یک دستگاه که دارای مانیتور بود روشن کرد ود ر نزدیکی روستایی که بودم روی صفحه مانیتور یک زمین را نشون داد که چاهی پر شده اونجا هست حتی عمق دقیق اون را به ما داد حتی گفت که یک الماس درون چاه هست و قرار شد که با هم همکاری کنیم و کسی هم ندونه که در همین حین یه اشنا داشتیم که سرزده وارد اتاق شد و تا این بساط را دید کنجکاوی کرد و شروع به سئوال کرد از اینها. که اقا زاده تا وضیعیت را اینجوری دید سریع دستگاه را جمع و جور کرد و از ما خداحافظی کرد و بعد از اینکه رفت ما برای صحت گفته های اون بیل و کلنگ برداشتیم و رفتین سر زمینی که اقا زاده گفته بود با نشانه های از درخت و یا راه کنار اون که به من داده بود گشتیم و چاه را که پر شده بود در نقطه مورد نظری که گفته بود پیدا کردیم دقیق همون مترازی که گفته بود چاه اجرچینی بود ولی ما توی چاه چیزی پیدا نکردیم دیگه اگه توی کناره چاه باشه نمیدونم ولی این اقا با اون دستگاه تونست اون چاه را زیر خاک پیدا کنه حال اونکه من شاید چند روزی یکبار از کنار اون میگذشتم و یا حتی صاحب زمین متوجه این چاه زیر خاک نشده بود و جالتر اینکه این اقا اولین بار به این روستا اومده بود فقط این را میدونم که گفت این دستگاه ماهواره ای هست

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
ظاهرا اینطور که جناب dj_remix میفرماین عکس اون کوزه ها هم باید از قبل در حافظه دستگاه سیو شده باشه و بصورت الکی نشون داده بشه! :-? :D
بهرحال همینکه مطمئنا دستگاه ساخت شرکت سونی نیست ولی همه جای دستگاه حتی داخل منوهاش نوشته شده سونی به شدت مشکوک و سوال برانگیزه!
در ضمن جناب only for you شما چند بار گفتین با پروتئوس برنامه نوشتن! عزیز من پروتئوس اصلا یک نرم افزار شبیه سازی مدارات الکترونیکی و نهایتا تولید پی سی بی هست! باهاش از این جور کارا نمیشه کرد. حداقل میشه گفت تا این حد دیگه کاربرد نداره! :D
این هم که شما فرمودین 3 ساعت با عینک 3 بعدی به تصاویر نگاه کردین و راحت کوزه رو تشخیص میدین خیلی عجیبه! تصاویر خودشون اگر حالت اسکن 3 بعدی داشته باشن که دیگه نیاز به تماشای 3 بعدی با عینک ندارن! البته اگر سنسور دوگانه وجود داشته باشه شبیه به دوربین 3 بعدی میتونه همچین کاری انجام بده. ولی دیگه بیش از حد پیشرفته بنظر میاد! من نمیدونم این چه سیستمیه! :D

دوستان این هم یک لینک از توضیحات سونی ایمیجر 2007 هست که البته مشخصه سایتش هم ایرانیه! :D
http://sonyimager.iconosites.com
نوع سنسور ها هم جی پی آر و مگنت ذکر شده ولی خیلی بعیده همچین چیزی باشه. من فکر میکنم نهایتا فقط مگنت باشه!

سلام بر دوستان
اول اینکه اون 2 تا کوزه طبق سند موجوده و اون اپراتور از کجا میدونست که دو کوزه است چرا عکس سه کوزه یا یک کوزه را به ما تحویل نداد حالا عکس های دیگه هم هست که وقتی گذاشتم تو سایت توضیحش هم میزارم
در مورد سونی هم حق با شماست ولی ممکنه سفارشی باشه و مربوط به کشورهای عربی یا آسیای شرقی باشه به فرض که تقلب باشه فعلا که این طور عکس میگیره
دقیقا حرف شما درسته پرتئوس یک نرم افزار شبیه سازیه ولی به نظر من این جور کارها هم امکان داره انجام بده شاید هم با یک برنامه دیگه نوشته شده باشه و با پرتئوس اجرا بشه
همه نرم افزار word را می شناسید ولی چند نفر میدونند که word برنامه نویسی هم داره؟
دوست عزیز حمید جان هر عکس یا فیلم سه بعدی احتیاج به عینک سه بعدی داره تا سه بعدی دیده بشه عکس سه بعدیه ولی بدون عینک تشخیصش برای چشم انسان سخته
تمام 3d های موجود در بازار عینک سه بعدی دارند تا بشه فیلم سه بعدی را بهتر دید این یه چیز ثابت شده است
این دستگاه چندین نمونه عکس داره و طرف میگفت بستگی به اپراتور داره که چطور این عکس ها را از آب بیرون بیاره عکس های دیگه را که گذاشتم بهتر میدونید که چی میگم
البته دوستمون هم درست میگه این شرکت سابقه خوبی در ایران نداره
به امید سوسوی زرد ;)

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سایت ایمیجر 2007 را نگاه کردم اصلا هیچ شباهتی به این دستگاه نداره چون اون اصلا لوپ نداره به نظر من اصلا با این جور سیستم ها کار نمیکنه

به امید سوسوی زرد

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:43pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
باستانشناسی از طریق ماهواره وجود داره ولی خوب بصورت کاملا علمی و اونم فقط دست چند کشور مثل آمریکا و انگلیس

اینم نمونه اش که یک باستان شناس در مصر با کمک گرفتن از ماهواره تونست چندین مقبره(هزاران قبر)پیدا کنن

http://www.bbc.co.uk/persian/world/2011 ... ound.shtml

این ماهواره ها نوعی عکسبرداری مادون قرمزی دارن

بله همه چی میشه ولی با علمش

متاسفانه تو ایران بخاطر محدویتهای این رشته به جای علم و کارشناسها تا دلتون بخواد شیاد هست

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:56pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من بنده میدونم عینک 3 بعدی چیه و چطور کار میکنه. با انواع استریوسکوپیک شاتر گلاس و آناگلیف هم کار کردم! ولی تا حالا ندیده بودم در این دستگاههای فلزیابی یا زمین شناسی از این عینکها استفاده بشه! چون بنظرم لزومی هم نداره. بصورت دو بعدی هم میشه همه چیز رو متوجه شد. همونطور که شما فیلم معمولی رو میبینی و چیزی کم نداره ولی حالت 3 بعدیش فقط شما رو تا حدودی در فضای محیط فیلم قرار میده که حس واقعی تری داره. حالا من نمیفهمم عینک 3 بعدی برای چیه یعنی میخواد حس زیر زمین بودن رو به خود شما منتقل کنه؟! :D در هر صورت من نگفتم همچین چیزی نمیشه بلکه میگم این خیلی عجیبه!
بهرحال شما لطف کنین در اسرع وقت از خود دستگاه و اسکنهایی که گرفتین عکس بگیرین بذارین اینجا تا ما روشن بشیم. :D

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:56pm
استاد
استاد

اقا حمید دیگه وضعیت خیلی بحرانی شده کم کم باید فکرساختن یک ماهواره هم بشی :)) توی اتاق راحتر میشه سرچ کنی خسته هم نمیشیم :)) این دستگاههای پالسی بی خاصیت دیگه شورش را در اوردن هر دفعه مثل یک تریلی ماک 60 ساله که بوقش گیر میکنه فقط بلد بوق بکشه و کلنگداران دوباره اخم توی هم میکنند که بابا اینجا هم چیزی نیست به پیر به پیغمبر این را هم داریم الکی میکنیم :)) دستگاههای تصویری هم همه جای کره زمین را قرمز نشون میدهند ما که یه عینک داریم دیگه عینک سه بعدی را کجامون بزنیم :)) به هر کی هم یه ردیاب رسیده یک لشکر کلنگ دار و بیل زن پشت سر اون قطار بستن و اماده سولاخ کردن زمین هستند اگه یکی پیدا بشه نمودار جمعیت کلنگ زنان را ترسیم بکنه از جمعبت کل کشور تعدادشون بیشتر هست اخه توی سالهای اخیر افغانیهای بیچاره هم توسط ایرانیها هم دچار توهم سوسوی زرد شدند :)) این زیر خاکی لامصب مثل خوره به جون ایرانیها افتاده از اون سر دمدار بگیر تا اون روستایی که تابستون سر زمینش توی سایه درخت خشکیده نشسته تا استراحتی داشته باشه باور کن یه ادمهایی توی این کار هستند که اگه بیای و ببینی که حتی داران چال میکنن باور نداری خلاصه این لاکردار شده خواب و خوراک قشر وسیعی از جامعه و حالا توی این وضعیت اگه یکی دستگاهی بزنه که 60 درصد هم جواب بده باور کن درامدش از شرکت نفت هم بیشتر هست احه مشتری اون تقریبا بی نهایت هست الان اگه همین ردیاب خودمون را فرض قرار بدهیم که چند نفر از بچه های سایت موفق بشوند چیزی از دل زمین بوسیله اون بیرون بکشند که ارزشی داشته باشه بخدا خود شما به اقا مجتبی میگی که برای خودم دوتاش بزن هر چند اگه برای همه یکی بزنه و هر چند که خودت طراح اون هستی یعنی حالت روانی سوسوی زرد بر همه غلبه میکنه چه پولدار چه فقیر. به امید انروز که شاهد دستگاههای بهنری از شما و اقا مجتبی باشیم

سه شنبه 11 تیر1392 - 6:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure