انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:15pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 Mll mother load locator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

babrestan نوشته است:
درود این مثل سیستم زمینشناسی هست چقدر مگه خاصه که بشه یا نشه صدها سیستم تو سایت موجوده ک هیچکدوم بدرد نمیخوره فقط بدرد اونایی میخوره ک دارن سیستم میفروشن و الکی قیمتهای میلیاردی میدنو جولانی شده براشون. اکثرا ساختمشون .ولی گرگهایی هم در سایت وجود دارن این حرفها حالیشون نمیشه.
حذف ذرات توهمی بیش نیست .
فرکانس دقیق طلا و نقره هم تا اونجا که بنده تجربه دارم نداریم اینها همش حرفه .
درمورد پیدیکا هم یارو اصلا نمیدونه پیدیکا کدومه تا اینکه بخاد بسازدش و جواب بگیره .کار هر کس نیس خیالت راحت
عرض کردی ۱۷ سال رفاقت پایینترش میگین توی این سایت اشنا شدم!!واضح تر توضیح بدین .
حالا اینکه طرف چیکار کرده و خصومت داری این روش درسته و اروم میشی خود دانی

اقای ببرستان این چه خصلتی در درون شماس که هرکسی میخواد تو هر تاپیکی مدار یا اطلاعاتی به اشتراک بذاره خودتو میندازی وسط و شروع میکنی به سنگ اندازی و ادعا زدن راجع به مداری که مطمعنم حتی ی دفعه هم نتونستی ببری بیرون تستش کنی شمایی که اصول اولیه الکترونیک روهم نمیدونی چرا میخوایی با کلمات بازی کنی و هم خودت رو از چشم بندازی و هم اعصاب دیگرانو خرد کنی...نکن اینکارو اگه علاقه ای نداری به مباحث سعی کن نیای تو تاپیک

سه شنبه 3 بهمن1402 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
توضیح دادن برای بعضی افراد بیفایدس .شما خودتون چه کار خیری توی این سایت انجام دادین . همش برای شما :D

سه شنبه 3 بهمن1402 - 6:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا اگه دارید مدارها رو بدون توجه به صحبتهای بقیه لطف کنید بذارید هرکی خواست می سازه هرکی نخواست نمیسازه.(حالا یا دلسوزن یا سودجو کاری نداریم)

سه شنبه 3 بهمن1402 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم هر چی که هست بزاره دوستانی که لیاقت دارن استفاده کنن.
فقط فاز اونی که هندونه میده زیر بغل خنده داره :))
من سنگ بندازم که چی بشه :D
بعضا از کسی دلخور میشیم و یچیزو به یکی دیگ میدیم میبینیم این یکی که بدتر از اب دراومد.
به هر حال هر چی که هست همشو بزا دوستان استفاده کنن.
بنده تجربیات قبلیمو از ساخت سیستمها گفتم .
بعضا همین افرادی که دارن نظر میدن خودشون مثل بنده دهها سیستم از این سایت ساختن و هنوز نتیجه نرسیدن و هنوز هم دنبال سیستم هستن
بنده هم عرض کردم بنده خیلی از سیستمهای سایتو ساختم و راضی نبودم ازشون .بیتجربه هم‌نیستم .هر کدومشونم در محیط تست زدم .
هر حرکتی هم که رو سیستمها زدن وز دیم و گفتن ابنطور مبشه اونطور میشه انجام دادیم
اما گذر عمر این چیزا نمیشناسه .
بقیه الکی هدرش ندن .
موفق باشید

سه شنبه 3 بهمن1402 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بازم شروع شد یکی میگه اطلاعاتی دارم یکی میگه دروغ میگی این میگه حق با منه اون میگه حق با منه یه زمانی این انجمن رونق داشت هر روز یه چیز جدید یاد میگرفتیم الان شده زمین جنگ یه عده البته توهین نشه اما اگه کسی میگه طرحی دارم بزارید مطرح کنه بعد جبهه بگیرید ندید چرا قضاوت میکنید تو این مدتی که تو این انجمن بودم کسایی دیدم که بی منت طرحی رو عمومی کردن پشتیبانی کردن بقیه هم ساختن دمشون گرم کسایی هم بودن طرح ارائه کردن اب و تاب دادن بقیه ساختن نواقصش رو گفتن طرف طرحشو تکمیل کرد و گم وگور شد فقط هزینه موند برای بقیه در واقع با پول دیگران طرحشو تکمیل کرد کسایی هم دیدم که نه طرحی داشتن نه اصلا عرضه طراحی فقط سنگ جلو پای بقیه انداختن کسایی که حتی خازن رو از مقاومت تسخیص نمیدن کسایی هم بودن که فقط حرف ارائه کردن و غیب شدن خلاصه همه جور افراد با خصوصیات و فرهنگ و درک و شعور متفاوت لطفا به هم احترام بزارید ^:)^

سه شنبه 10 بهمن1402 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود .
بعد سالها تلاش فهمیدم چیز مفتی وجود نداره این قانون طبیعته
اگه چیزی راحته و مفته اون چیز زیاد ارزشمند نیست چون دست همه هست.
با اینحال یکی وعده داده که سیستم بزاره ممکنه سرش شلوغ باشه یادش رفته باشه یا هر دلیلی.
امیدوارم محقق بشه.
بنده احتیاجی ندارم.

سه شنبه 10 بهمن1402 - 10:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure