انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:46am

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 PD OF PERSIA (PDOFPER) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سانفرانسیسکو
غضنفر نوشته است:
اونوقت چه نکته مبهمی غیر قابل دیدنی داره که یه قستمت از مدارتون رو هم خط خطی کردید ،،اگه به همکاریه چرا مخیانه

اون قسمت رو بدلیل هلو تو گلو بودن نگداشتم وقتی کسی قصد کرد و ساخت و تست کرد من وطیفه خودم میدونم راهنمایی کنم یا اگه همکاری شد ولا بزارم و تمام نکاتی که تست کردمم گزارش بدم . به هر حال اون قسمت کار عجیبی رخ ندادع فقط خودتون باید حدس بزنید کدام قطعه کجا هست اونم با تست متوجهش میشید نه هیچ حالت دیگه ای

درود

دوشنبه 19 تیر1402 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
خخخ.
فقط وقت خودتو داری میگیری بهتر بود اول راز سیستمهای دیگرو کشف کنی بعد به فکر ابداع و تغییر باشی.
خودت میدونی چی میخای؟ :-\

جمعه 30 تیر1402 - 3:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
خخخ.
فقط وقت خودتو داری میگیری بهتر بود اول راز سیستمهای دیگرو کشف کنی بعد به فکر ابداع و تغییر باشی.
خودت میدونی چی میخای؟ :-\

نه نمیدونم :-\ فقط شما میدونی ! :-Q

به هر حال من یه طرح ارایه کردم که نکته مهمی داشت

شما چه چیزی رو کردید؟ لطفا حرفه ای باشید و رفتارهای بچگامه رو کنار بگذارید و بجای کوبیدن در جهت پیشرفت همه قدم بردار

من مخالف طرح اصلی نیستم و بقدر کافی برام روشنه که مدار اینچینی وجود داره و کاراییشون خاصه اما بهتره شما راهتون مشخص بشه وگرنه من وقتی میام یه قسمت رو مخفی میکنم دقیقا اونقدر نکته اش همینه چون فک میکنی بی اهمیته از واقعیت دور میشی

موفق باشید

درود

شنبه 30 تیر1402 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

همونروزایی که رکب میزدی سیستم ببینی
یا وقتی ک میگفتم بیاید همکاری کنیم باید فکری بحال خودت میکردی
به لطف حق سوالایی که شما داری برای من ازمایش و روشن شده.
بیکار نیستم اینطور پروژها کار کنم ک خود کسی ک از خودش تز داده اخرش نمیدونه چی میشه چی میخاد
چن بارم خالی بستی دیدی نتیجه ای نداد.
رو پروژه ای کار کن ک بدونی اخرش به مقصد میرسه \M/

دوشنبه 2 مرداد1402 - 10:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
همونروزایی که رکب میزدی سیستم ببینی
یا وقتی ک میگفتم بیاید همکاری کنیم باید فکری بحال خودت میکردی
به لطف حق سوالایی که شما داری برای من ازمایش و روشن شده.
بیکار نیستم اینطور پروژها کار کنم ک خود کسی ک از خودش تز داده اخرش نمیدونه چی میشه چی میخاد
چن بارم خالی بستی دیدی نتیجه ای نداد.
رو پروژه ای کار کن ک بدونی اخرش به مقصد میرسه \M/

پروژه من واضحه اتفاقا تنها طرحیه فرستنده اش فرستنده نیست ! ینی عملا یه اتفاق دیگه میافته

تو رو خدا سیستمت رو نشون بده :YMPRAY: :((
خخخخخ :D من کاری ندارم سیستمت چجوره ، موفقم بشی نوش جونت آخه نکته دقیقا همینه که اگه مدار pd آلانسو رو دستت باشه کپی بزنی بازم کار نمیکنه ! بنظرم مشکل اینه شما خودت حیرونی که سیستمت رو تموم کنی اما متاسفانه تا محیط تست نباشه نمیشه هیچ برداشتی از عملکرد مدار داشت چون اصول طراحس مدار و ایده پردازی از قوانین الکترونیک گزینه های دریافت رو تنها لحاظ میکنه ! اما میدونیم هیچ ذهن عادی نمیتونه بدون مشقت اسرار پنهان رو کشف کنه

من نکاتی رو عرض کردم دیگه دینم ادا کردم بقیه پیش قدم نشن برام مهم نیست میخام همکاری نشه وقتی تنها کشی که شر اخر جواب میگیره خودمم و بس ، به هر حال شما زحمت میکشی موفق باشی

درود

سه شنبه 2 مرداد1402 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خخ :D :ymparty:

سه شنبه 3 مرداد1402 - 9:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوستان لطفا به همدیگه احترام بزاریم
روال رسیدن به سیستمهای افسانه ای تا بوده همین بوده
معمولا کسی نکات طلایی و حاصل زحمات خودش رو نمیاره با کسی در میان بزاره ، چه برسه به اینکه بیاد تو فضای مجازی ، عمومی بکنه
هر طرح و ایده ای نیز که مطرح بشه ، بازم جای شکر داره و خالی از نکات آموزنده نیست . حالا به نتیجه برسه یا نرسه مهم نیست . مهم اینه که در ساخت سیستمهای واقعی ، این نکات کمک کننده هستن
کسانی که پی دی رو ساختن و به نتیجه ی نهایی نرسیدن ، طی همین تلاشها ، به دهها نکته رسیدن که به نظر بنده ارزشش رو داره و این ساخت و سازها ، شکست نیست
شناخت امگا و نحوه تفکیک و حساسیت پسیو و فریت و فرکانس و مهم بودن قطعات و چیدمان و دهها نکته ی دیگر
حداقل یه فلزیاب والف ساختید که تفکیک هم داره و نسبت به سایز لوپش ، قدرت کافی داره
باور کنید خیلیها دنبال یه والف شرکتی هستن که بتونه 50 سانت تفکیک داشته باشه و خیلیها دنبال عمق مطمئن 1 متر هستن و بابتش هزینه میکنن

لا اله الا هو

چهارشنبه 4 مرداد1402 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حق با شماست.
اما چن سال پیش گفتم بیاید با کمک هم به اتمام برسونیم ایشون گفت مدارتو بزار .بعد من‌مدارمو میزارم.
بنده ک مدارمو گزاشتم بهونه اورد .
مجبور به ازمایش بیشتر شدم .بارها و بارها .سالها و سالها.
ایشون توی کامنتهای دوسال پیش گفت که جواب گرفتم منتظر ازمایشهای نهایی هستم اما حالا چی شده!
بنده چیز بدی نگفتم اگر شما بخواید طرحی رو از خودتون انجام بدین حداقل میدونم رازهایی میدونین و تلاش کردین.
وقتی رمزو رازهارو ندونیم چطور از خودمون طرح جدید بدیم
اینطوری که فقط وقتمون گزشته و از ناکجاباد سر دراوردیم.
حق باشه موفق بشه.
این اهنگ خدمت شما
https://www.aparat.com/v/QujfH :-BD

پنج شنبه 5 مرداد1402 - 12:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
دوستان لطفا به همدیگه احترام بزاریم
روال رسیدن به سیستمهای افسانه ای تا بوده همین بوده
معمولا کسی نکات طلایی و حاصل زحمات خودش رو نمیاره با کسی در میان بزاره ، چه برسه به اینکه بیاد تو فضای مجازی ، عمومی بکنه
هر طرح و ایده ای نیز که مطرح بشه ، بازم جای شکر داره و خالی از نکات آموزنده نیست . حالا به نتیجه برسه یا نرسه مهم نیست . مهم اینه که در ساخت سیستمهای واقعی ، این نکات کمک کننده هستن
کسانی که پی دی رو ساختن و به نتیجه ی نهایی نرسیدن ، طی همین تلاشها ، به دهها نکته رسیدن که به نظر بنده ارزشش رو داره و این ساخت و سازها ، شکست نیست
شناخت امگا و نحوه تفکیک و حساسیت پسیو و فریت و فرکانس و مهم بودن قطعات و چیدمان و دهها نکته ی دیگر
حداقل یه فلزیاب والف ساختید که تفکیک هم داره و نسبت به سایز لوپش ، قدرت کافی داره
باور کنید خیلیها دنبال یه والف شرکتی هستن که بتونه 50 سانت تفکیک داشته باشه و خیلیها دنبال عمق مطمئن 1 متر هستن و بابتش هزینه میکنن

@};- @};- @};-
اشکال کار اینجاست ، فقط توقع دارن ، وگرنه من هر چی برای ساخت مدار اولیه لازمه گذاشتم ، کی اومد بگه ساختم ضعیفه یا کار نمیکنه که من کمک نکرده باشم!؟ بعدم ساخت ای مدار شاید دو ساعتم کار نبره

به هر حال من میگم کدام دستگاه ساخت دوستان تاثیرات یک فلزیاب پالسی روشن را از سمت زمین از ۲۰ متری سنس میکنه یا تیک تاک ساعت رومیزی یا دیواری را از ۲۰ سانتی حس کنه؟! یا تابش نور خورشید به سیمپیچ و قطعات باعث سنسش بشه؟! این بخشی از تجبریات من در مورد این مدل سیستم ها بوده ، حالا اگه کسی مداری داره بگه که دوستان بسازن منم دیگه حرفی نزنم
یا دستگاهی که برخود اران فلزات رو از یکمتر یه بالا حس کنه

بعدم اگه یونیابی تنها برای گرفتن اهداف کافیه ، الان این فرانکو چرا اینقدر ریزه کاری داره؟! یه مداری و مونتاژ قابل اعتمادی ساخته نشد که بتونه چندتا هارمونیک فرکانس رو تجزیه کنه ، یا اینکه چرا هر جا اسمون سنس میشه ( امواج بتا از فرستنده ها ) گیرندگی هدف رو داریم؟ یا اگه اسمون رو نگیره هدف بدرستی سنس نمیشه ! کلا وگرنه باید اهداف مسی و الومینیوم و اهن که در بیابان فراوان هست رو دستگاه راحت بگیره .. در حالی که فقط برخی این نتیجه رو گرفتن ...

بعدم من چون خودم تست کردم چیزایی خارج از روال تو مدار تاثییر گذاشتن به این باور رسیدم که چیزی هایی از قلم افتادن وگرنه میتتونستم مثل بقیه از کنار حرفاتون رد بشم اما چون مثال اولش امگا بردش بیشتر از هر لوپی هست این خودش مهر تایید بررسی گفته های دیگه شماست ،

به هر حال اگه مداری دارید که تیک تاک ساعت رو از ۲۰ سانتی متری میگیره لطفا کسی داره بگه بسازیم

فک کنم حتی باید فکر کرد فلزات چه ویژگی دارن که در هوا ضعیفه و زیر زمین قویتر میشه ؟! مثلا پیدی در هوا بردش خیلی افسانه ای هست

فک کنم گاهی نگفتن راه درست با خط زدن راه های غلط خودسو نشون میده چون همینجور گزینه ها کمتر میشه

با تشکر ;;)

درود

شنبه 7 مرداد1402 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-B

پنج شنبه 11 مرداد1402 - 2:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure