انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:03am

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی
 PD OF PERSIA (PDOFPER) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
چی فک میکردیم چی شد :D
انتقاد منظور ب شما بود .اوشون دروغگو و کلاهبرداره.
بنده هم عکس دارم هم فیلم دارم هم چرتو پرتاشو دارم.کلا برداریاشو دارم.فش دادناش همه چیش هست.گفته هاشم سبک سنگین کردم و پیگیرشم نیستم .و چون اهل بحث نیستم.ادامه نمیدم.
چند تا کانال تلگرامی درموردش هم دارم ک گفتین اهل تلگرام نیستین.
شاد باشین @};-

شنبه 26 شهریور1401 - 5:58pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوب چی شد
اگه خواستین تو یه تایپیکی بزارین ، نخواستین هم که هیچ
مشکلی نیست
حالا از اینا بگذریم ،
هنوز از بچه ها کسی امگا رو تست نکرده ؟
مطمئنم که الان خیلیها دارن میسازن که بر روی فرانکو بزارن

لا اله الا هو

شنبه 26 شهریور1401 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون شخص هم ارزششو نداره بخام ی تایپیک دیگ براش باز کنم اگ تلگرام داشتین همشو میفرستادم.
این طرح ایده جالبیه
قبلا هم گفتم رو فرانکو فرستنده گزاشته بودن.
اما ی ایده دیگ مشابه این هم هس ک فعلا مطرح نمیکنم.
در ضمن وقتی محیط تست ندارن.ب مقصد رسیدن سختتره
و فکر میکنم اگ توی پیدی موفق شده بود شاید این پروژه هم جواب میداد.چون اون نکات خاص مهمه .
من ک سر یچی دیگ کار میکنم اخراشه .
ببینیم اولین نفر کیه

شنبه 26 شهریور1401 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سانفرانسیسکو
کم کم وقت کنم فیلم میزارم

ویدیو میتونه شامل تمام اینا بشه :
از تنظیم و فیکس امگا
تنطیم قطعه های متغییر
نکات خاص
تست مدار و میزان برد با جزییات کامل
اما اگه دوستان بجای کار در خفا سعی کنن قبل من چیزی رونمایی کنن که ویدیوی بهتر و کاملتری میزارم
مرحله دوم کار : این فقط جهت کسب تجربه بوده و من تست کردم اما شما ضرورتی ندارد تست کنید و چیزایی که میگم اتفاق میافته
خودم همین مدارو با لوپ توباکسی تست کردم اصلا رفتار مدار سوپرایز کننده هست :ymhug: :D ینی هر جور آزمایشی که به ذهنتون برسه میشه امتحان کرد ,
لوپ طرح gpz 7000 رو ساختم براش اما واقعا امگا چیز دیگه ای هست (تکنولوژی zvt ) ینی نکته همینه که بردش و تنطیم چنین لوپهایی خیلی سخت و کم برد از امگا هست :-?

درود

آخرین بار توسط طلا در شنبه 26 شهریور1401 - 9:15pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 26 شهریور1401 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا نوشته است:

از تنظیم و فیکس امگا
تنطیم قطعه های متغییر
نکات خاص
اما اگه دوستان بجای کار در خفا سعی کنن قبل من چیزی رونمایی کنن که ویدیوی بهتر و کاملتری میزارم
مرحله دوم کار : این فقط جهت کسب تجربه بوده
بعد خودم همین مدارو با لوپ توباکسی تست کردم اصلا رفتار مدار سوپرایز کننده هست :ymhug: :D ینی هر جور آزمایشی که به ذهنتون برسه میشه امتحان کرد ,
لوپ طرح gpz 7000 رو ساختم براش اما واقعا امگا چیز دیگه ای هست (تکنولوژی zvt ) ینی نکته همینه که بردش و تنطیم چنین لوپهایی خیلی سخت و کم برد از امگا هست :-?

درود جناب طلا عزیز ودوستان
بنده کوعل امگا. وساختم میخواستم بپرسم کوعل ۵سانتی هم تعداد دورش ۱۹دو. هستش؟

شنبه 26 شهریور1401 - 9:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:
طلا نوشته است:

از تنظیم و فیکس امگا
تنطیم قطعه های متغییر
نکات خاص
مرحله دوم کار : این فقط جهت کسب تجربه بوده
بعد خودم همین مدارو با لوپ توباکسی تست کردم اصلا رفتار مدار سوپرایز کننده هست :ymhug: :D ینی هر جور آزمایشی که به ذهنتون برسه میشه امتحان کرد ,

درود جناب طلا عزیز ودوستان
بنده کوعل امگا. وساختم میخواستم بپرسم کوعل ۵سانتی هم تعداد دورش ۱۹دو. هستش؟

سلام کاوه جان ، ممنون از شما ، خسته نباشید :ymapplause:

آره همونم ۱۹ دوره ،

در مورد تنظیم سیستم فک کنم یکجا برعکس گفتم اما مدار باید جوری باشه که امگا نقطه قطع سیگنال کمی داشته باشه ینی فقط نقاط کمی برای تنطیم خاموش بهتون بده که حساسیت لازم رو داشته باشیم
#############
ضرورت داره که برای کسب تجربه این کار رو بکنید
ابتدا همینجوری بدون تغییر مدار رو با امگا تنطیم کنید واکنش رو میبینید در چه سطحی هست و یاداشت کنید
#############
بعد میتونید تغییرات قسمت lm358 رو لحاظ کنید ، چون اینجا ما میخوایم اولین نقطه حساسیت رو داشته بشیم
#############
قسمت اسیلاتور که کامل حدف میشه
#############

تنظیم مدار :

ولوم گیرنده (با فرستنده خاموش ) در اولین نقطه قبل روشنی قرار میگیره که به دلیل نبود ولتاژ استانه ولوم کاملا ازاد هست و یه نقطه مرزی کامل بهمون میده

فرستنده روشن و اروم نزدیک لوپ گیرنده میکنم و روی امگا سوار میشه اینجا باید مرز ولتاژ شما بالا بره و ولوم رو باید عقب بکشید ، میتونید سطح ولتاژ رو یاداشت کنید اینجا لوپ گیرنده در وسط امگایب چسب شده به تخته بالا و پایین میشه که خب اینجا چند حالت رفتار داریم

گیرندگی زیاده
گیرندگی کمه
گیرندگی نداریم

گیرندگی کم مناسب ترین اتفاقه :-H اینجا اسرار شروع میشه

درود

شنبه 26 شهریور1401 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب سنه دژ ببین چه بلایی سر این بنده خدا اوردی شبی مامور اف بی ای صحبت میکنه :-J

شنبه 26 شهریور1401 - 9:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
جناب سنه دژ ببین چه بلایی سر این بنده خدا اوردی شبی مامور اف بی ای صحبت میکنه :-J

بطور قطع از بزرگان یاد گرفتم اما چیزی که شما رو اذیت میده اینه که خودتون رو اسیر بردگی کرده اید ، اگه دنبال اینی همیشه تو همه جای داستان نقش آفرینی کنی که باید بهت بگم باریکلا خیلی قشنگ گیرای بی معنی میدی ، شما هم باید مشخص کنید هدفتون چیه ، اینکه مستقیم فهش بدی بعد بگی نقد

چیزی که از چندتا کردهای نامی دیدم باعث افتخار بودن ، این حجم نترسی و اقتدار و دانایی برام جالبه ، این قوم از نطر من ، آدمهایی بزرگی تحویل جامعه دادن که من تو هنرمندها و نامی ها رو اندکی رو بشناسم ، چه بگم که اگه توهین تلقی نشه بگم از اقوام سومر بودن ! انسانهای با خدا و آگاه ، خیلی علاقه مندم به انجا سفر کنم :x ، حالا نه جمع میبندم که بگم همه یه شکلن اما چیزی که ندانسته با تهمت مخلطوت بشه بنظرم تهش بضررش به خودتونه ، لطفا اگه بخاطر اینکه عمرتون وقت پی دی کردید زده به سرتون امیدوارم خدا راهشو براتون باز کنه اما کلا این راه به جایی نمیبرید

درود

شنبه 26 شهریور1401 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شخصیت عجیبی داری.
از خدا خاستم راهشو باز کرد.مگه باید همه چیو اینجا بگم تلاش و استمرار ادمو ب موفقیت میرسونه. /:)
چرا باید فش بدم :-B
چندین سال از اقای سنه دژ پرسیدی رمزی حرف زد یاد گرفتی
تو دیگ دست اونو از پشت بستی.
بزا یچیز برای خودت روشن بشه بعد رمزیش کن :D :-\
من ک ب این مدارات نیازی ندارم .اما طرح اولیت طرح خوبیه اما میتونه خاصتر بشه و نکات خاصی داخلش گنجونده بشه و یکم تغییر ماهیت.ببینیم ب کجا ختم میشه.
تست لامپ و جرقه بگیر ببینیم چجوریاس؛
تلاش کن طلاش کن
موفق باشی @-)

شنبه 26 شهریور1401 - 10:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
شخصیت عجیبی داری.
چرا باید فش بدم :-B
چندین سال از اقای سنه دژ پرسیدی رمزی حرف زد یاد گرفتی
تو دیگ دست اونو از پشت بستی.
بزا یچیز برای خودت روشن بشه بعد رمزیش کن :D :-\
من ک ب این مدارات نیازی ندارم .اما طرح اولیت طرح خوبیه اما میتونه خاصتر بشه و نکات خاصی داخلش گنجونده بشه و یکم تغییر ماهیت.ببینیم ب کجا ختم میشه.
تست لامپ و جرقه بگیر ببینیم چجوریاس؛
تلاش کن طلاش کن
موفق باشی @-)

جرقه و لامپ اصلا برام اهمیتی نداره میگم که میتونم باتری ۱.۵ ولت رو اشکار کنم و ضربه میله به یک سکه رو از دومتری هم بگیرم ! وسایل برقی که رو که متراژ بالا میشه گرفت ... کلا اینو بارها تاکیید میکنم تنطیم سیستمهای فوق حساس در محیط شهری اشتباه هست ، مثل اینه زیر اب دریا دنبال یه لیوان اب بگردی !

اگه چیزی میدونی بگو رایگان /:) منم سعی میکنم ادای شما رو در بیارم :D

یه چیزم بگم تو که میگی من میدونم و سوال کردم ، شاید تو منو اشتباهی گرفتی ، من هر جور آدمی باشم سو استفاده گر نیستم ، ینی اینجا بحث نکات به گفتن نیست گاهی تجربه لازمه ، وگرنه من ادعایی سنس راه دور ندارم ! وگرنه اگه جناب سنه دژ مثال میزنه بدون وزو کار با مدار رو شروع نکنین ! این ینی چی اینجا ینی حساسیت موضوع فراتر از تصور عامیانه هس ، ینی نیاز هست یه فیلترهایی رو رد کرده باشی تا به این درجه از فهم برسی ، هر چند خودم ادم مذهبی نیستم و شاید مخالفشم باشم ، اما ماوراطبیعه رو تو زندگیم حس میکنم اما چون آدم شجاعی نیستم نمیتونم وارد دنیاش بشم و خودمم نذاشتم وارد دنیام بشن ، شاید متوجه باشی اگه بدنبال بحث الکترونیک باشه خب ۷ میلیارد ادم هست که توشون نخبه الکترونیکم زیاد هست و تمام راه ها و تست رو انجام دادن و میدونن چی به چیه اما اینجا شبه بوجود میاد که خب الکترونیک دیگه شاخه نداره اما رویکرد الکترونیکی رو بیخیال ماها به تاثییر خلاصه میکنیم

و در کل بزار بگم یه مورگان داشتیم مدار رو اورد کاربران j player , max ، و .... استبان و کلی دیگه روش بحث کردن و نکات مهم رو بدلیل اینکه الانسو راصی نبود یه انجمن مخفی زدن که راجب مدار الانسو صحبت کنن .کی موفق شد؟

اصن چرا هنوز معتقدیم پی دی کار میکنه؟ چه مستندی وجود داره

اینجا برای افراد معمولا با رد و بی توجهی داستان تموم میشه
برخی هم میگن این الانسو ادم خفنی بوده طرحهاش که تو دنیا اسمی هستن ینی چیز الکی تولید نکرده اما میگن مدارش کاملا نیس

برخیم میگن نکات کامل نیست ،

حالا هم مداری که هم کامله هم ناقص هم چیزی کم نداره اما کافی نیست :-o :D ینی چی اینو بگو؟

درود

شنبه 26 شهریور1401 - 10:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure