انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:20pm

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی
 PD OF PERSIA (PDOFPER) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سانفرانسیسکو
kاوه نوشته است:
سلام جناب طلا بابت تلاش و اراعه ایده اتون ممنون ولی خواهشن تا انتهای جمع بندی و رسیدن به یک مدار مطلوب که مدنظرتون هست فعال وپای کارباشی..سپاس

سلام کاوه جان ، لطف دارید :x خواهش @};-

پیامتون بدستم رسید L-) ، در مورد ایده که ما داریم گوشزد میکنیم که آقا اینجا روال کار فرق میکنه ، اینجا با کم کردن ضریب تقویت مدار تا مرز ناک اوت تقویت پیش میریم اما با پروسه ای دیگه ای گیرندگی رو زیاد میکنیم ... حالا هم که بلاخره دارم مرحله مرحله میزارم یهو این اتفاق همیشگی میافته !

من پای کار هستم ، اما قضاوت زود هنگام واقعا در شان و شخصیت یه آدم عاقل نیست ، جایی که نه آسیب ، نه گمراهی ، نه اجباری در کار نیست و هرکسی وابسته به همخونی سلیقه اش وارد بحث بشه و ایده رو بررسی کنه درست تر هست تا سر خود انتقاد تند و تخریبی کنه بدون مدرک !

خوشحال میشم که شما پیگیری میکنید ، امیدوارم که مفید واقع بشه و اگه سوالی در مورد جزییات داشتید در خدمتم

درود

پنج شنبه 23 شهریور1401 - 12:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

۱۹ دور

میتونید ابتدا لوپ رو بصورت چند نقطه نخ پیچ کنید و بعد از تست عملکرد اونو بصورت کاملا نخ پیچ کنید که هم زیبا ، فشرده ، جمع و یک دست بشه و نتیجه قوی و درست بدست بیاد

این رو سریع درست کردم که بگم کار رو سخت نگیرید ، وقت زیادی نمیگیره ، حتی اگه لوپ رو هم ناشیانه بپیچید بازم نتیجه اولیه میگیرید بعد میتونید قشنگ بپیچید

لوپ مینی هست و مثلا تمام نسخه ها و سایزهایی که ساختم اینم جواب میده ...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

درود

آخرین بار توسط طلا در پنج شنبه 24 شهریور1401 - 9:38am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 24 شهریور1401 - 9:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا نوشته است:
kاوه نوشته است:
سلام جناب طلا بابت تلاش و اراعه ایده اتون ممنون ولی خواهشن تا انتهای جمع بندی و رسیدن به یک مدار مطلوب که مدنظرتون هست فعال وپای کارباشی..سپاس

سلام کاوه جان ، لطف دارید :x خواهش @};-

پیامتون بدستم رسید L-) ، در مورد ایده که ما داریم گوشزد میکنیم که آقا اینجا روال کار فرق میکنه ، اینجا با کم کردن ضریب تقویت مدار تا مرز ناک اوت تقویت پیش میریم اما با پروسه ای دیگه ای گیرندگی رو زیاد میکنیم ... حالا هم که بلاخره دارم مرحله مرحله میزارم یهو این اتفاق همیشگی میافته !

من پای کار هستم ، اما قضاوت زود هنگام واقعا در شان و شخصیت یه آدم عاقل نیست ، جایی که نه آسیب ، نه گمراهی ، نه اجباری در کار نیست و هرکسی وابسته به همخونی سلیقه اش وارد بحث بشه و ایده رو بررسی کنه درست تر هست تا سر خود انتقاد تند و تخریبی کنه بدون مدرک !

خوشحال میشم که شما پیگیری میکنید ، امیدوارم که مفید واقع بشه و اگه سوالی در مورد جزییات داشتید در خدمتم

درود مجدد ممنون ازتوجهتون
بنده معتقدم که شناخت راه خیلی مهمتر از مقصد هستش روال درستی رو دارید طی میکنید به حواشی توجهی نکنید وبا قدرت ادامه بدید

پنج شنبه 24 شهریور1401 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا نوشته است:
۱۹ دور

میتونید ابتدا لوپ رو بصورت چند نقطه نخ پیچ کنید و بعد از تست عملکرد اونو بصورت کاملا نخ پیچ کنید که هم زیبا ، فشرده ، جمع و یک دست بشه و نتیجه قوی و درست بدست بیاد

این رو سریع درست کردم که بگم کار رو سخت نگیرید ، وقت زیادی نمیگیره ، حتی اگه لوپ رو هم ناشیانه بپیچید بازم نتیجه اولیه میگیرید بعد میتونید قشنگ بپیچید

شماره سیم استفاده شده چند هستش؟
قطرداخلی دایره بزرگ و کوچیک چنده؟

پنج شنبه 24 شهریور1401 - 9:58am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:
طلا نوشته است:
۱۹ دور

شماره سیم استفاده شده چند هستش؟
قطرداخلی دایره بزرگ و کوچیک چنده؟

شماره سیم لاکی رو فک کنم ۳۵ یا ۴۰ باشه
خودمم از قصد محاسبه ای نکردم و با سایز دوتا باتری قلمی و قطر داخلیم دور یه موتور پخش پیچیدم که بگم اصلا وقتی نمیگیره ( برای لوپ تستی اولیه کافیه ) لوپ رو هر چقدر تمیز تر بزنی تنطیم خوشکلتری هم داره
.. به اون صورت سایزها مطرح نیست مثلا اگه دایره دوری ۱۲ سانت باشه داخلی رو میشه ۵ سانت در نطر گرفت ، همینکه که شکل و اندازه ای معمول داشته باشه کافیه یه تناسبی بین شکلش باشه که که با نگاه ، حس کنی و بگی شبیه شده کافیه ، اینجا شما هر سیمی بزارین جواب میده ، اما زیادی نازک باشه پیچیدن و تاب دادنش سخت میشه و زیادی ضخیم هم تنطیم جالبی در نمیاد و برد کم میشه

لوپ مرکزی آزاد هست و تا قطعات و مدار تموم نشه و ننظیم و کالیبره نشه نمیشه جاشو تعیین و چسب کرد ( حتی تو چسابدن rx لرزش دست در حد میلی متر برد رو میتونه ۱۰ برابر کمتر کنه ) البته بصورت ایده ال توصیه اینه و با ارتباط دست که نمیشه لوپو رو چسبوند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون تاب دادن سیمهای اتصالی خیلی مهمه ، دوستان میتونن سیم تاب نخورده یا رابط شیلد هم بزارن و فرقش رو ببینن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

درود

پنج شنبه 24 شهریور1401 - 12:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام دوستان
متاسفانه جو خوبی نشد . بازم بنده رو به یاد درگیری های قبلی تایپیک فرانکو انداختید
خوب و بد هم مشخصه و نیازی به توضیح نیست
میدونم که افرادی روی پی دی یا سیستمهای مشابه ، زحمت کشیدن و نمیخوان که بعضی نکات حیاتی و رمز و رازها عمومی بشه . راست هم میگن علم نباید دست افراد نالایق بیفته
هرچند که خودشون هم هنوز به برد بلند نرسیدن اما پیشاپیش میترسن . یه عده هم هر جا بحث سنس از راه دور و اثر دفینه پیش بیاد شروع میکنن به سنگ اندازی و بهم زدن جو و متاسفانه گاهی توهین کردن
همینجا به این گونه افراد اعلام میکنم که زیاد خودتونو خسته نکنید ، چون بنده برای خودم چهارچوبهایی دارم . وگرنه کسی نمیتونه با این کارای بچه گانه بند رو وادار به نگفتن یا گفتن چیزی بکنه . اگه چیزی نمیگیم بخاطر ترس نیست بخاطر نخواستنه
اگه میخواستم الان در آثار و علائم ، در حد استاد پوارو کار میکردم و حرفایی برای گفتن داشتم . در علوم غریبه هم همینطور . و علوم دیگه ای که ربطی به مباحث این سایت نداره
میدونم که همه چیز رو همگان دانند اما بعضی چیزا هم همگان نمیدانند
برخی نکات رو دیگه شرم آوره یه بیگانه تو سایت همسایه بیاد بهتون یاد بده و اینجا سر گفتن یا نگفتنش بحث کنیم
بنده تا حالا حتی یه تیکه فیلم هم از سیستمم نزاشتم که برای بعضیها سوتفاهم نشه یا یه عده افسرده نشن . برام مهم نیست که کسی به حرفام باور داشته باشه یا نداشته باشه

سنس از راه دور و نکات طلایی و اثر دفینه ، چیز ساده ای نیستن که هر کسی براحتی بهشون دست پیدا کنه . حتی اتفاقی هم بدست نمیاد
نکاتی لابلای مباحث گفته میشه برای آموزش دوستان . نمیخوام که از اول ، راه رو اشتباه برید ، نکات بالاتر رو فقط افرادی میگیرن که به حدش رسیده باشن . این قانون دنیاس
یه لیوان فقط یه لیوان آب میگیره ، حتی اگه یه پارچ رو توش خالی کنی ، باز همون یه لیوان رو میگیره
افرادی هم که متفاوت باشن ، کسی نمیتونه متوقف بکنه . آب بلاخره مسیر خودشو پیدا میکنه
اینجا هم قرار نیست ، سیستمهای ماورایی ارائه بشه ، راهکارهای مختلف بررسی میشن ، دوستان ایده های ارائه میدن و نظرات همدیگه رو گوش میدیم . هرکسی به قدر درک خودش برداشت میکنه
والا فقط میتونم بگم که خوب نیست اینگونه گفتگو کنید
با احترام به همه
سنه دژ

لا اله الا هو

جمعه 24 شهریور1401 - 2:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
درود جناب سنه دژ
پوارو کی استاد شد .
اون دروغگویی بیش نیست...
اگ شما اونو توی رده دانستن قرار بدید ک هیچ اما اگر مثالی بوده ک منظورو برسونید فرق میکنه .
اگ ب دانستن محیط ها پارامترها اسامی محیطی قطعه های شاهی محیطهای لشگرگاهی جمعه بازارها اعتقادات اعداد مقدس و غیره ک کسی تو مجازی نمیشنوه چندین کار رمزگشایی کردم ک مجازی فقط دنبال نمادو نشانس و اشتباه.ولی دست نزدم .بارها دوستانم عکسی فرستادن کل محیطشو اسامیشو بهش گفتم و گفتم برو فلان جا فلان چیز هست در حالی ک منطقه و استان رو نمیدونم.

بنده هم متن این شخصو میخوندم توی کلمات شخصیت ادمهارو میشه فهمید.کلمات با ادم سخن میگن، فهمیدم این جهانبینه.حالا اینکه اکانت جدید بزنی و فکرت چی باشه خدا داند.
دوسال پیش گفتم بیاید همکاری کنیم ایشون فاز شمارو برداشته بود مثل شما حرف میزد مث شما ادا درمیاورد.
گاهی سوالایی میپرسه ک من فک میکنم ی سیستم میتونه پرواز هم بکنه شاید من اشتباه میکنم .با این تفکر برای حل کردن مساله چیزای عجیب غریب هم مطرح میکنه ازمایشاتش بیشتر و وقت خودش خاهد گرفت.در ضمن بنده با طرح ایشون مشکلی ندارم .بزا ادامه بده مث هزاران طرح دیگ مث زاهوری مثل اسپوفرووو.موفق باشه
حالا ک کلی هزینه کردم ازمایش کردم خطا کردم و ووقت گزاشتم وقتی یچیزو درک کردم رسیدم بهش بعدش پرسیدم دیدم همونه یا ن.تا وقتی هم ازمایشو خطا نکنی شما هر چقدر بگی متوجه نخواهند شد.

جمعه 25 شهریور1401 - 12:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

درود
دوست عزیز خوب نیست به دیگران توهین کنیم تا زمانی که بدی ازش ندیده باشیم
اگه بحث دروغگویی باشه ، استاد پوارو بیشتر دروغها و دروغگوهای مجازی رو برای همه مشخص کرد، تا اینکه خودش دروغگو باشه
با اینکه میدونم بعضیها هنوز تو کاسه نون میخورن و باز میدونم که همه ی چاله چوله ها هم بی ارزش نیستن
بعضی از شبهاتی که در مورد ایشون هست و جای سواله ، اونا مجبوریه و هرکسی نمیدونه جریان چیه ( مثل بحث فروش سیستم )
اگه استاد بودن هم به کامل بودنه ، هیچ کسی کامل نیست . یعنی نباید به هیچکس بگیم استاد ؟
پس بهتره به کسانی که بیشتر میدونن و در حد توان راهنمایی میکنن بگیم استاد
بنده هم اگه میخواستم میتونم در حد ایشون کار کنم و توانایی هم دارم . اما به این شکل دوست ندارم و از تبلیغات و خود تک بینی خوشم نمیاد . چون فکر میکنم به بقیه ظلم میشه یا مثل اینه که بقیه رو نادیده بگیریم
درسته که ایشون خیلی قدیمی نیستن و سالها قبل از ایشون هم ما تفسیر میکردیم اما تو این چند سال ، خیلی از کارهای کشور رو رفته و تجربه شو داره و خیلی از نکات رو آموزش داده
هرچند که بنده هم با همه ی نظرات ایشان موافق نیستم و میتونم ثابت هم بکنم ، اما خیلی نکات هم از ایشون یاد گرفتم و خیلی نکته هم دارم که به ایشون آموزش بدم و ایشون نمیدونه .

یکی از اشکالات هم اینه که همه ی دفائن رو نمیتونیم تو قواعد مشخصی دسته بندی کنیم . حالا ریزتر شرح نمیدم که دشمنان از حرف بنده برعلیه ایشون سواستفاده نکنن
به هر حال کسی که به علاقمندان آموزش میده جای احترام داره و شخصا دوستشون دارم و هم زبون بنده هستن . بخاطر هم زبونی هم طرفدار یا مخالف کسی نیستم . حقیقت هر چیزی مشخصه
خوب مقداری به خاطر خالی بودن میدان هست وگرنه استاد زیاد داریم و بنطر بنده هیچکدام کامل و بی خطا نیستن و نباید این ادعا رو داشته باشن
هنوزم تو کشور دفائنی رو داریم که کوچک نیستن اما خیلیها توش موندن و حرفی برای گفتن ندارن
برید نظرات بنده رو در سالهای قبل از ایشان در قسمت علائم و غیره بخونید ، بعدش خیلیهاشو از ایشون میشنوید . وقتی کسی چیزی میگه به این معنی نیست که قبلا هیچکی نمیدونسته
اون زمان از بنده واردتر هم تو علائم داشتیم . اما بعدا شاید بنده یا هر استاد دیگری، کلی پیشرفت کرده باشه و تجربه ش بالاتر رفته باشه ، اینو بعدا باید تعین کرد که تفسیراش در چه حدی بهتر شده یا نشده و چقدر میتونه دیگران رو بسمت هدف راهنمائی بکنه
اینجا هم نمیخوام از این مباحث پیش میاد چون میدونم با هزاران نفر دوستدار و مخالف روبرو میشیم و ممکنه ناراحتی و اختلاف نظر پیش بیاد و خدای ناکرده به همدیگه توهین هم بکنن
اگه کسی دوست داشت حرفی بزنه ، خواهشا بره تو مباحث آزاد ، با اجازه ی استاد حمید ، تایپیک بزنه ، که این تایپیک هم مثل بقیه نشه

لا اله الا هو

شنبه 25 شهریور1401 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
از شما بیشتر از اینا انتظار داشتم .اگ دارم انتقاد میکنم دلیل بر بی احترامی نزارین صرفا جهت اطلاع رسانی هست.بنده از شما یاد گرفتم.
ب عقیده بنده کسی ک موفقه اینه ک زودتر شرو کرده و ادامه داده
توی هر کاری.
اتفاقا میخواستم بیشتر درموردش بگم گفتم زشته بله همشهری شماست اما هیچی بارش نیست .
صدها نفرو گول زده پول گرفته .مردمان روستایی افراد ساده ای هستن قبلا ماهواره جابجا میکرد .خلاف میکرد گیر افتاد رفت زندان.دید جواب نمیده رفت پیش سلطان متقلب ی مدت پیش اون
بود .
سیستمم ک کم نفروخته میگفت سیستمی وجود نداره همینکه بهش پیشنهاد دادن سیستم میفروخت.دیگ خودمون کار کردیم میدونیم هیچکدوم کارایی ندارن.
سالها پیش شخصی میشناختم میرفت اینور اونور پول میگرفت الکی میگفت طلاشو بردن مفرغش هس.خودت میدونی ی سیستم داغون بگیر دستت ببیین چن نفر میان دنبالت .
اگه حرفهای ایشون رو گوش کردین کلا مسیر ایشون اشتباس .
علم اصلی در اسامی و قلعه های شاهی و روایت ها هست .
بنده فقط اسم میشنوم و میگم کجا چی داره .
مثل اغ بلاغ یا قره بلاغ ها ک بار دارن .
یا بخام یکی از مناطق شمارو بگم
سردشت .به ترکی ساری داش.
(ک میشه سنگ زرد .ک اونجا باید سنگی زرد باشه ک ی نشونس.
علم اسامی . جدیدن داره از ی فردی ب نام م.تبریز این اسمها رو کپی میکنه توی پیجاش میگه .حداقل حرفهای م.تبریز رو گوش کن حداقل بارشه .اما همشون متقلبن .اطمینان دارم مسیر انتخابی اشتباس
بنده هم سالها قبل میرفتم کلی اسنادو کتاب دستم افتاد مطابقت دادم و فکر کردم مقایسه کردم .کلا مسیر اینترنت و حرفها اکثر حرفها اشتباس.
شاد باشین

شنبه 26 شهریور1401 - 9:27am
استاد
استاد
آواتار کاربر

-اولا کاش در تایپیک بخصوصی بحث میشد

- مستقیم گفتین دروغگوست ، بعدش میگین انتقاد کردم . این که انتقاد نمیشه . اگه دروغی گفته باید ثابت بشه که چی گفته و به کی گفته

- بنده که خیلی زودتر علائم شناسی رو عملا شروع کردم ، اما شاید کل کشور رو به اندازه ی ایشون نگشتم . طرفای غرب کشور رو بیشتر علاقه دارم

- هروقت مطمئن بودید که شخصی چیزی بارش نیست یا دروغگو هست یا هرچی که فکر میکنید ، همشهری بودنش با بنده رو در نظر نگیرید . حقیقت رو بیان کنید ، بنده کسی نیستم که بخاطر همشهری بودن یا هم زبون بودن ، پا روی حقیقتی بزارم . البته با مدرک متهم کنید
وگرنه اینکه بگیم مردم رو گول زده و پول گرفته و ... اینا رو هرکسی میتونه به هرکسی بگه . به گفتن نیست

- بله ایشون رو قبلا به جرم حمل ماهواره گرفتن . اما اگه این جرم باشه . بنظر بنده تمام مردم ایران رو باید دستگیر کنن از مرد و زن گرفته تا بچه ها :D چون تقریبا 99 درصد مردم ایران ماهواره دارن و از اون بدتر ، ماهواره نگا میکنن X_X
نکته اینجاست که در کنار این دستگیری ، جملاتی مانند خلافکار و زندان رو استفاده میکنن که ذهنیت مردم رو خراب کنن . اگه جرم دیگری داشته و بخاطرش زندان شده دوست دارم بدونم وگرنه این ترفند هم کارساز نیست

- در مورد فروش سیستم هم مدتها بود که مردم بهش گیر میدادن که جریان چیه و چرا سیستمات اینجوره و اون جوره ؟ و اصلا تو که کارشناسی و میگی سیستم لازم نیست و سیستم خوب وجود نداره ، چرا خودت سیستم معرفی میکنی ؟
این سوالات در ظاهر درست بودن اما پشت قضیه یه چیز دیگه بود . اینقدر پرسیدن که بلاخره تو یه ویدئو جواب این اشخاص رو دادن . گفتن بابا بنده اگه سیستم نفروشم ، نمیزارن اینطوری فعالیت کنم و بیام آموزش بدم
حالا کسی اگه ارزش آموزش رو بدونه ، میدونه که بهتره بابتش بها بپردازه و این بها ، گاهی قبول بعضی برچسب هاست . ( وگرنه در واقع فروشنده کس دیگریست )
خیلی از کاوشگران فقط بخاطر ندانستن یک نکته ، فلان کارشونو از دست دادن و یکی دیگه که میدونست ، کار رو تخلیه کرد و تمام . این یک حقیقته تلخه
اینا رو دیگه باید دوستان متوجه بشن که چرا سیستم میفروشه یا چرا میزارن آزادانه کار کنه
وگرنه تنها سیستمی که همیشه میگن استفاده کنید ، سیخ زدنه . کسی هم سیخ نمیفروشه

کسانی هم که از سیستمشون به هر نحوی ناراضی بودن ، ایشون میگفتن از کسی که سیستم گرفتین از اون بپرسید که چرا کار نمیکنه یا فلان عیب رو داره . و قبل از خرید هم تست میکردید که بعدا گله نکنید . یعنی مشخصه که مستقیم از ایشون یا نزدیکاش نگرفتن و فقط اسم ایشون رو دارن استفاده میکنن برا فروش سیستماشون و در عوض میزارن که فعالیت بکنه .
حالا خوب یا بد بودن آموزشاشون رو باید همه نظر بدن که چطوریه
پس این دلیل هم برای مجرم بودن یا بد بودن کسی ، کافی نیست

- در مورد اشتباه بودن یا نبودن مسیر ایشون ، بنده قبلا هم عرض کردم که با همه ی حرفهای ایشان موافق نیستم و میتونم ثابت هم بکنم . بلاخره هرکسی نظر خودشو داره و تجارب خودشو . اما بنده دنبال اینا نیستم
حالا هرکسی میتونه بلند بشه و بگه کوهسار فلانه و اشتباه میکنه و اینطور نیست و از این حرفا
اما همینطوری نباید دهن باز کنیم و بگیم که کار یارو اشتباهه
اگه مطمئین هستید که دقیقا کدام گفته ش یا کدام کارش اشتباهه و یا داره فلان علائم یا قواعد رو اشتباه میگه ، میتونید یه ویدئو بزارید و ثابت کنید که ما هم ببینیم و چیزی یاد بگیریم . تازه ایشان به گفته ی خودشون جایزه خوبی هم میدن به کسی که بتونه ثابت بکنه فلان گفته ش اشتباهه

- شما هم اگه معتقد هستید که مسیر ایشون اشتباهه و علم علائم شناسی بدرد نمیخوره و ربط خاصی به دفینه نداره و معتقدید که علم اصلی ، فقط در اسامی و روایت هاست ،
باید عرض کنم که شما هم در اشتباه هستید
بنده نه مثل استاد پوارو برای خودم قواعد مشخص میکنم و نه مثل شما چهارچوب میسازم چون میدونم که هردو اشتباهه :(
اینطوری فقط گاهی و فقط برای بعضی از دفینه ها موفق میشید و همیشه درست درنمیاد
اگه بخوایم همیشه درست دربیاد این راهش نیست
اگه دوست داشتید ، این نکته رو باید مفصلا شرح بدم ، که در این تایپیک نمیخوام بیشتر از این مزاحم تایپیک بشه
بازم عرض میکنم که اگه دوست دارید ادامه بدید و حرفایی برای گفتن هست ، بهتره در تایپیک دیگری بحث کنیم و اینجا به موضوع ایده پرداخته بشه

لا اله الا هو

شنبه 26 شهریور1401 - 4:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure