انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:34am

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی
 PD OF PERSIA (PDOFPER) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا نوشته است:
pashaof نوشته است:
طلا نوشته است:

هر چند از الان میدونم بجای دستت درد نکنه میان گله میکنن و بدتر از اون نمیسازن :-? ... خود من باشم زیر ۲ ساعت همشو مونتاژ میکنم ، لطفا بعنوان ایده بررسی بشه نه مدار

طلا جان دستت درد نکنه خیلی ممنون من دیگه هیچ انتقادی از طرح شما نمیکنم بالاخره شما هم زحمت کشیدین و تا جایی که از دستتون بر میومد دریغ نکردین @};- @};- @};- موفق باشین

خواهش میکنم @};- وظیفه بود

اگه خوب متن بالا رو مزه کنی میفهمی که اونجا هم گفتم ایده شما مالی نیست این از دستت بر میومد

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 10:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سانفرانسیسکو
به من باشه ، میگم جناب سنه دژ بیشتر گفته هاشو مجدد بیان میکنه چون همه چی مطرح شده ، و موارد اندکی رو جدید میزاره و تجربه خودشو میگه ، ماها انتطار داریم همه چی واضح باشه ، اما چیزی که عمومی باشه ارزش چندانی ندارد ! ، یه جوری هم جو انجمن میشه که جناب سنه دز جرات صحبت نداشته باشه :(( تا خواستیم به نکات واضح تری برسیم یکی میاد که چیزی گفته نشه ، جناب سنه دز هم گفتن چون اینجا مجازی هست نمیتونم توضیحات اساسی بدن و اینجا تر و خشک با هم میسوزن ... امیدوارم بیاد داشته باشیم که هرچیز خوبی بزای خودمون میخوایم برای دیگرانم بخوایم ، اما جنبه اینم باید داشت ، حالا قراره بازم عکس و فسلم بزارم بلکه کم کم شوری تو اعضا بیافته و یکی بیاد بگه ای خدا جواب داد! اونوقت دقیقا همین ناباوریها به انگیزه تبدیل میشه ، آرزوی موفقیت @};-

درود

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 10:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
لعنت به تو ای طلا که خوب ادای کفتار رو در آوردی و خودتم اغراق کردی که نیت بدی داشتی از اول هم طرح تو فضایی بود و همچنین حرفات
استاد سنه من عوض ایشون ازتون عذر میخوام
یادمه که اون موقع هم طو تایپینگ فرانکو سر طراحی مدار با هم بحث کردیم و بهت گفتم که تو هنوز خیلی مونده تا مدار بیرون بدی از همین اول هم لب به سخن گشودی با این اسم جدید فهمیدم که تو کاملا تخصصی طو الکترونیک نداری و فقط بلف میزنی واسه همین فقط بهت گیر دادم اخر سر هم نیتت معلوم شد البته استاد سنه کسی نیست که به این سادگی‌ها طو تله افراد مثل تو بیوفته و بیاد کل رازشو فاش کنه خلاصه که باعث تاسفی که این همه دروغ سر هم کردی بدبخت

:D الان دقیقا من ادم بده داستانم خب خیلی لطف عمیقی دارید ، نمسدونم چه لزومیه وقتی با شخصیت یکی حال نمیکنید بهش سر بزنید و بکوبونید ، خدا بالا سری مییینه ، نمسدونم قصدتون چسه اما دقیقا رک به شما دو نفر گفتم که نیتتون چگونه هست و من خطاب قرار دادید

این حجم از حسادت و نفرت رو چطوری تو خودتون نگه میدارید
میدونم قصدتون چیه میخواید دیگه نه جناب شنه دز حرفی بزنه و تاپیک منم رها بشه اما طبق چیزی که میدونم این بار دیگه اتفاقی نمیافته و در صورت بی احترامی گزارش میدم

درود

آخرین بار توسط طلا در چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:00pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه یادت باشه گفتم مدار فرانکو کامله از لحاظ بلوک بندی و بازم گفتم که هر چی از این سر بدی همونو از اخر تحویل میگیری ولی تو این کارو هم نتونستی درست انجام بدی و عین آدمی که هیچی نمیدونه و یسری قطعه وهویه دادن دستش و گفتن که با این هر چی میخوای بساز تو هم بدون هیچ علمی برداشتی با خودت گفتی اینه به اون وصل کنم اونو به این یه چیزایی هم اینجا قاطی کنم خوب میشه حتی خودتم ندونستی چکار کردی

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
اگه یادت باشه گفتم مدار فرانکو کامله از لحاظ بلوک بندی و بازم گفتم که هر چی از این سر بدی همونو از اخر تحویل میگیری ولی تو این کارو هم نتونستی درست انجام بدی و عین آدمی که هیچی نمیدونه و یسری قطعه وهویه دادن دستش و گفتن که با این هر چی میخوای بساز تو هم بدون هیچ علمی برداشتی با خودت گفتی اینه به اون وصل کنم اونو به این یه چیزایی هم اینجا قاطی کنم خوب میشه حتی خودتم ندونستی چکار کردی

در زبان ساده چون این تاپیک تنها جای فعال انجمن هست خیلی بهتون برخوده ;) این حس ابراز نظر کردن توی شما نمیمیره ، اینجا لا اقل مثل چندتا ادم متشخص با هم بحث کردیم مشکلی وجود نداشته شما خراب میکنید ، اصلا هم من کاری ندارم مدارم هر چی باشه کار میکنه و نیازی به تایید شما ندارم . نمیپسندید دیگه پستی درج نکنید ... اینو با احترام میگم با جناب ببری هم هستم

وگرنه شما تو هر جای تاپیک بری راجب شاخک انتنم مدعی هستید
تمومش کنید لطفا و با احترام ( شمارش معکوس )

درود

آخرین بار توسط طلا در چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو اختلال روانی داری و از همینجا از مدیران خواهشمندم که هر دو اکانت جناب عالی رو خفه کنند تا دیگه شاهد پستهای صد من یه غازت نباشیم

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
تو اختلال روانی داری و از همینجا از مدیران خواهشمندم که هر دو اکانت جناب عالی رو خفه کنند تا دیگه شاهد پستهای صد من یه غازت نباشیم روانی

اول اینکه خدا ببخشه که این حالت خوددرگیری رو از ما دور کنه ، من که اشتباهی نکردم و اینکه انگی بزنید که به ما نچسبه زشته ، نهایت داستان بدلیل منفاوت بودن طرحم و مخالفهایی که با طرح من هست ، مدیر میتونن اگه دلشون میخواد منو مسدود کنن ، اما تهش یه چیزی تا اخر جلو اینه دق میشه که طرح جواب میده ، اینحا هم نباشم قولم عملی میشه و همین طرح رو تو یوتیوب میزارم تا مشاهده کنین ،

با احترام به سنه دژ خیلی دشمن داریم ، چون میدونن طرح انتقادیه میخوان منو دک کنن ، متاسفم ، یه بار هم که تاپیکی قشنگ پیش میره ندیده میخوان حرابش کنن ، اما اینبار آرزوتون یه گور میره

درود

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا نوشته است:
pashaof نوشته است:
تو اختلال روانی داری و از همینجا از مدیران خواهشمندم که هر دو اکانت جناب عالی رو خفه کنند تا دیگه شاهد پستهای صد من یه غازت نباشیم روانی

اول اینکه خدا ببخشه که این حالت خوددرگیری رو از ما دور کنه ، من که اشتباهی نکردم و اینکه انگی بزنید که به ما نچسبه زشته ، نهایت داستان بدلیل منفاوت بودن طرحم و مخالفهایی که با طرح من هست ، مدیر میتونن اگه دلشون میخواد منو مسدود کنن ، اما تهش یه چیزی تا اخر جلو اینه دق میشه که طرح جواب میده ، اینحا هم نباشم قولم عملی میشه و همین طرح رو تو یوتیوب میزارم تا مشاهده کنین ،

با احترام به سنه دژ خیلی دشمن داریم ، چون میدونن طرح انتقادیه میخوان منو دک کنن ، متاسفم ، یه بار هم که تاپیکی قشنگ پیش میره ندیده میخوان حرابش کنن ، اما اینبار آرزوتون یه گور میره

من هنوزم سر اون حرفمم که طو تایپینگ فرانکو بهت زدم (هنوز واسه تو خیلی زوده)

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
طلا نوشته است:
pashaof نوشته است:

من هنوزم سر اون حرفمم که طو تایپینگ فرانکو بهت زدم (هنوز واسه تو خیلی زوده)

دو تا صفحه چرت و پرت به تاپیک اصافه کردی که احیانا من از کوره در برم و یه حرفی بزنم و چون من منتقد زیاد دارم مدیر منو اخراج کنه ،
دوره آزادی بیان هست ، اگه طرحی انتقادی هست میشه بهش فرصت خودنمایی داد تا اینکه یه مدتی از روش بگزرهو خودتون تست کنید ، اینکه خود مهندس هم با حجم انتقاد فراوان اشاره کردن اگه چیزی هست دوتا فیلم اضافه کن ببینیم طرح رو ...پس اگه شخصیت داری اینجور برخورد نکن ... طرحم و ایده من هم تو دست و پای کسی نیست ...

در مورد اینکه تو تاپیکهای دیگه بهت گفتم اگه لطف میکنی نیا نطر بده که اومدی ، ممنونم ، بعد خودت اتیش راه انداختی ، خودت چند جا ازم تشکر کردی بعد خودت کوبوندی ، اینجا دیگه حرفی نزن لطفا ، من دیگه با شما حرفی ندارم ‌ ... و شما ببرستان اگرم حرفی زدید مستقیم از انجمن خداحافظی کنید ...

درود

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب طلا بابت تلاش و اراعه ایده اتون ممنون ولی خواهشن تا انتهای جمع بندی و رسیدن به یک مدار مطلوب که مدنظرتون هست فعال وپای کارباشی..سپاس

چهارشنبه 23 شهریور1401 - 11:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mksss و 69 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure