انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 7:44am

پاسخ به موضوع  [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 اسکن ازطریق گوگل ارت 
نویسنده پیغام
استاد - مدیر
استاد - مدیر

خاهش میکنم لطف دارید
من جای اشتباهی این گفتگو رو گذاشتم
مهندس حمید اگربراشون زحمت نیست به تایپیک باستانشناسی یا قسمت ماهواره اگر هست انتقال بدن
باسپاس

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 5:10pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

یکمقداربحث روادامه بدیم
دوستان چندتابه اصطلاح ماهواره یاسایت هست که بین کاربران عربی به عنوان حفره یاب مشهورشدن.. درواقع ماهواره مربوطه، یاسایت مختص اون، درپایین برنامش یک نوارکشابی داره که باحرکت دادن اون به سمت راست تصویر پیش رو، سیاه سفید میشه، وحفره ها یا بلندی هایی که درتصویر رنگی مشخص نیستن، نمایان میشن. باید گفت برای مکانهای باستانی ازطریق هوا، بلندی یا فرورفتگی ها که قابل رویت نیستن...نمایان میشن
امانکته مهم اینه... دربین کاربران کشورهای حاشیه به اسم حفریاب... کشف الفراغات تحت الارض... معروفه، یعنی کشف فضاهای خالی درزیرزمین، ازحالا بدونین اگر فردا روزی ماهواره حفریاب، روشد بدونیدموضوع ازچه قراره.... واقعن ما بخاطر گنج یاب ماهواره ای، چه شنیده ها، ندیده ها، وحسرتهایی دراون زمان میکشیدیم
رفقیم اون زمان 7تا8میلیون پرداخت کرد که طرف بایک نرم افزارمبایلی نقطه میزد. بعدش هم رفت تهران یک اسکن بصورت نقاشی... مانندمختصات رادار، که توش چندین نقطه مشخص کرده بود، رو نقاشی وار تحویلش داد
پست بعدی اسم ماهواره هارمیذارم

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 5:33pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوستان این ماهواره ها اصلن زیر زمین رو نشون نمیدن برخلاف گفته ها... ازلحاظ من که اینطوره
اسم این ماهواره کرونا کاست هست یا corona cast اگرتایپ کنید سایتش میاد بالا اما اول حتمن فیلم اموزشش روببینید تصاویری رو که میذارم ببینید وهمون کلمات رو تایپ کنید درست عربیه ولی کاملن واضح هست درواقع چندین سایت یا ماهواره هستن که این امکان رو مهیا میکنن توی یوتیوپ موجوده..فیلمهای خارجیشم وجودداره، ادرس اوناروهم براتون میذارم
اینجا هم بگم که فکرنکنم توی ایران بشه ازامکاناتش استفاده کرد چون وقتی روی ایران میاد عملن نمیشه ازقسمت مورد نظربهره برد... شایدم سرعت نت ما جوابگونیست

من خاهش دارم که این گفتگوهارو فقط وفقط برای اطلاعات عمومی داشته باشید کشورهای عربی وترکیه کاربراشون، توی بیشتر زمینه ها... فعالیت میکنن... ودرمواردی اونا ازما جلوتر هستن.. وهمچنین برعکس، وماهستیم. پس فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 5:48pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اون کلمات‌رو سرچ کنید میتونید فیلم موردنظررو ببینید چون احتیاج به اموزش واستفاده ازگزینه ها داره
اولین عکس فیلم خارجی هست بعدی عربی
اگر توی تصویرهانگاه کنید انتهای دوتیکه شدن تصویر رنگی وسیاه سفید... تپه ها وحفره روش مشخص نیست وبعد توی سیاه سفید مشخص میشن

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 5:52pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

این تصویرروباتصویرمشابه، دربالامقایسه کنید. درقسمت محوطه سازه هادرتصویر، دوتا تپه هست. که درتصویرپست قبلی وعکس مشابه ابن تپه ها مسخص نیستن،
فرق این تصویر با تصویررنگیرو دربالا ببینید

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 5:56pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوستان این ادرس free gold mapsیک سایت تقریبن معتبری هست که اگر سرچ کنید وارد سایتش میشید وانتخاب نوع فلزهم داره اما گزینه طلاش، زمانی فعال میشه که شما عضواون سایت بشید واحتمالن پرداخت دلار
ازطریق ماهواره محل مورد نظر رو بهش میدی
این سایت کاملن فرق داره با نرم افزارها..... ازلحاظ من اینامعدن یاب هستن، که معدن یابی کاراانچنانی وغیرممکن نیست، زیرا که سالهاست، درحال انجام شدنه، ولی خوب فیلماش هست که برای گنج یابی استفاده میشه اما چنین چیزی ازلحاظ من قابل قبول نیستش.. چندتا شرکت دیگه ومعتبر هستن که ماهواره های معدن یابی..دراختیار دارن.. وبصورت کاملن حرفه ای کارمیکنن.. بدین منوال که شما باید عضو سندیکاشون بشید با ارایه مدارک معتبر معدن یابی، وبعدمیتونید ازشرایط بسیارحرفه ای ماهواره مدنظر استفاده کنید
سایت ها وادرس فیلماش هست
که دراین اینجا اصلن نیاز نمیبینم گذاشته بشه
بازم موارد دیگه ای هست که سرفرصت میذازم
درکل این مطالب رو بازم میگم فقط جهت گفتگو واطلاعات عمومی به اشتراک گذاشتم
موفق باشید

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 6:10pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

تصاویرموردنظر وپایین کادر، فلزات مورد نظر درج شده ظمن اینکه باید عضو بشید تا گزیده طلا هم جزو معادن نمایان بشه
ازاین جهت میگم شاید کسانی وارد سایت بشن فلز طلا فعال نباشه
چون توی عکس یا فیلم فرد طرف، حتمن جزو کاربران سایت محسوب شده
موفق

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 6:21pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

ممنون مهندس حمید بابت جابجایی :YMPRAY:
دوستان بازم خدمتتون عرض میکنم این موارد فقط جهت بحث وگفتگو بوده واصلن ارزش وقت گذاشتن ندارن... اینکه تاچه اندازه کارایی دارن! باید وقت گذاشته وتست بشن،اونم با وضعیت ایران که یا تحریم یا فیلتر هستیم وغیره، تایک مدت دیگه شاید گشت وگذارتوی گوگل هم ازمون گرفته شه
بعضی ازدوستان ممکنه سوالاتی ازروی کنجکاوی داشته باشن و خصوصی بیان، که باید عرض کنم شما حساب ویژه ای باز نکنید
باارزوی موفقیت

mantera

دوشنبه 11 اسفند1399 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد آریای عزیز
بنظرم خیلی میتونه مفید باشه اگه بشه روش کار کرد.قبلا دوستی داشتم که دانشجوی باستان شناسی بود از این طریق تپه و جاهای باستانی رو با نقشه پیدا میکرد بعد میرفت سر وقتش!البته برای مطالعه نه حفاری.
فقط چیزی که یادمه بعد دریافت تصاویر ماهواره ای با یه نرم افزاری به اسم gis اونو تحلیل میکرد

سه شنبه 11 اسفند1399 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متاسفانه زبان فیلم ها عربیه متوجه نشدم ولی خود سایت رفتم جالبه بعضی جاها قبلا ثبت شده ولی در کل باید اون اموزش عربی رو بشه ترجمه کرد برای یاد گیری کامل. تو نت دنبال نرم افزار ترجمه فیلم سرچ کردم همچین نرم افزاری هم نیس.اگه هموطنان عرب زبان @};- تو این مورد کمک کنن عالی میشه.

چهارشنبه 12 اسفند1399 - 1:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure