انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:26am

پاسخ به موضوع  [ 64 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 دستگاهی عجیب مثل چراغ قوه با نوری آبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید .
شاید این موضوعی که باز کردم برای خیلی ها عجیب باشه و یا بگید تکراریه و با اون دستگاه چراغ قوه و رادیو که قبلا تو انجمن بحثش بود یکی باشه . ولی نه باید خدمتتون عرض کنم یه چیز عجیب هست که مدتیه فکر خودم و یک سری از دوستان درگیر کرده چون هم خودم این وسیله را دیدم و هم چندتایی از دوستانم دیدن .
این وسیله یه چراغ قوه بود که نور آبی بسیار قوی داشت و نور تا شعاع 200 متر را روشن میکرد یه صفحه کوچیک ال سی دی پشت چراغ قوه بود که با عدد و رقم های خاصی نوع فلز را مشخص و حتی عمق و حجم فلز را تقریبا دقیق نشون میداد . به گفته اپراتورش شعاع زنی دستگاه حدود 200 متر و عمق زنیش نزدیک 50 متر میشد . خبر هم دارم که موفقیت هاش حتمی و صد در صد بوده و منم اولش باورم نمیشد تا اینکه چندین نفر هم این دستگاه تایید کردن و خبرش از گوشه گوشه کشور بهم رسیده
خطای دستگاه میشه گفت صفر هست و فقط به عناصر مد نظر واکنش داره
لطفا اگه از اساتید کسی اطلاعاتی از اون نور آبی داره بگه در ضمن نور آبی بود و اصلا شباهتی به ماورا بنفش نداشت دستگاه یه چراغ قوه بود که همه کار خودش انجام میداد و هیچ گیرنده دیگه ای همراهش نبود طرف میگفت از امریکا گرفته و تولیدش سال 2004 متوقف شده حالا هرکس اطلاعاتی داره لطف کنه کمک کنه شاید با یاری خداوند تونستیم راهی ب جایی ببریم
امیدوارم همیشه موفق تندرست باشید

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

یکشنبه 23 آذر1399 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امکان داره این تکنولوژی کاملا سری و واسه کارهای دیگه ساخته شده باشه مثل کارهای نظامی تا بیشتر فلزیابی.چون اگه مربوط به سال 2004 باشه که چندان هم جدید نیست اما تا جایی که میدونم اصلا چنین سیستمی توی دنیا معرفی نشده که حالا دست این دوستتون بوده باشه احتمالا یا سری و نظامی بوده یا اینکه خودش یا کسی این وسیله رو ساخته ودست سازه اگه خودت هم دیدی که باید آرم وبرند خاصی روش باشه اینطوری بهتر میشه در موردش تحقیق کرد.وگرنه باز با هاله ای از ابهامات روبه رو میشیم ساختش هم مطمئن باش پیچید تر از این صحبتهاس که بشه دستی ساختش..اون نور ابی هم ممکنه نور لیزر خاصی بوده باشه که بیشتر کاربرد پوینت کردن داشته وگرنه اون نور خودش گمون نمیکنم کاری انجام میداده حالا باز باید بیشتر تحقیق کرد چون چندین نوع لیزر داریم که کارایی متفاوتی دارن
.چند وقت پیش یک کلیپ تو یوتوب فکرمو به خودش درگیر کرده بود یک ویدویی منتشر شده بود که نشون میداد یک فرشته آسمونی که کلا از نور بود با یک سرعت باور نکردنی روی زمین نشت و دوباره به سمت بالا پرواز کرد و مردمی که توی خیابون بودن همه هجوم بردن ببینن این چی بوده بعد که دوربینهای مدار بسته یکی فروشگاه های اونجا تصویر ثبت میکنه همه باور میکنن واقعا یک فرشته از آسمون به زمین فرود اومده .یک مدت که گذشت یک نفر کامنت گذاشت که این یک نوع تکنولوژی هولوگرامی بوده که آمریکا از این تکنولوژی واسه اهداف خاصی استفاده میکنه.و خیلی مطالب دیگه هم گفته بود که الان حضور ذهن ندارم در کل میخوام بگم اونوریا خیلی چیزها ساختن اما حتی مردم خود آمریکا هم نمیدونن واقعا این تکنولوژیها رو دارن پس ممکنه این هم یک وسیله سری نظامی بوده باشه که ساختش فاش نشده غیر این بود که حداقل تو این همه سال یک نفر پیدا میشد از این مدل سیستم وارد کنه حداقل تو دبی و عمارات که پر شده از سیستمهای فلزیاب غربی اونوریام که خوراکشون هست همیچن وسیله ایی وارد کنن.پس نتیجه شد که یا سری بوده ونظامی یا هم کلا.....

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 24 آذر1399 - 4:16am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
داریم به سمت نور پیش میریم
نمیدونم که این وسیله فعلا وجود داره یا نه اما یه روزی وجود خواهد داشت و از نور لیزر و امثالهم هم بهره میگیره
البته فکر نمیکنم که تولید شده باشه اما امکان دستساز بودنش بالاست
پدیده میتونه خیلی فراتر از فرکانس و موج و میدان و این گونه تصورات باشه

لا اله الا هو

دوشنبه 24 آذر1399 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
شک نکن که چنین سیستمی یا دستساز بوده یا امثالهم این سیستمها فوق سری باقی میمونه B-)

کسی هم راست راست بتونه کل کشور رو بگرده و شما بشناسیدش ;;) حتما شخص ویژه ای بوده :-?

خب لطف کنید اگر بچشم خودتون سیستم رو دیدید ابعاد و فرم دستگاه رو ترسیم کنید و بصورت رنگ هم مشخصاتش رو از دوستان در بیارید که کدوم رنگ آبی بوده یه ابی پر رنگ یا کم رنگ یا میانه ؟ نوع ال سی دی و هر جزییات کمک کننده ای که دارید

بعد اون شخص چجوریه که الان در دسترس شما نیست؟ :)]

دوشنبه 24 آذر1399 - 2:35pm
آواتار کاربر

بله من هم در مورد یه همچین چیزی شنیده ام ولی هر چی توی شبکه های مجازی در موردش گشتم چیزی که به این وسیله ارتباط داشته باشه پیدا نکردم . تنها راه دسترسی به مطالب همین وب گردی هست
اگر مربوط به چند سال قبل هم بوده باشه باز باید یه رد پایی مثل دوربینهای فرابنفش و غیره از خودش به جا گذاشته باشه
اگر هم یک چنین دستگاهی وجود داشته باشه قیمتش خیلی زیاده و در دسترس هر شخصی نمیتونه باشه .
تا آن موقع هم که ما بخواهیم بفهمیم چی به چیه همه اجناس و دفینه های با ارزش رو ممکنه از دل خاک بیرون بیارن و دیگه چیزی برای ما نگذارند

با تکنولوژی روز الان که به سرعت در حال پیشرفت هستیم وجود یک چنین چیزی غیر ممکن نیست
خیلی از اختراعات که الان شاهد آن هستیم روزی یک آرزو و محال به نظر میرسید و در فیلمهای علمی تخیلی شاهد گوشه هایی از آنها هستیم که ممکنه در آینده نه چندان دور اتاق بیافتد .

چهارشنبه 26 آذر1399 - 11:52pm
مدیر کل
مدیر کل

زیاد جدی نگیرین! مشابه همین دستگاه رو دیدم که بصورت یک ردیاب آنتنی بوده که صرفا یک لیزر آبی روی اون سوار کردن! خودتون تصور کنین موقع چرخش آنتن توام با گردش نور لیزر به اطراف چه نمایشی بر پا میشه! :D از طرف دیگه همه میدونیم با سیستمهای آنتنی که در عمل صرفا نوعی ابزار گمانه زن برای اپراتور هستن چه کارهایی میشه کرد و در واقع اکثرا کاری هم نمیشه کرد! شعاعزنی و عمقزنی قید شده هم صرفا در چارچوب سیستمهای ردیاب هست که همه باهاشون به اندازه کافی آشنایی داریم.
اگر بحثی در مورد عملکرد نور لیزر آبی یا هر نوع طیف نوری باشه باید توجه داشت که از نظر علمی حتی در حد یک سانتیمتر هم در خاک نفوذ نداره! بعلاوه نور لیزر همگرایی قوی داره و اگر هم روی زمین کاری انجام بده بصورت نقطه ای عمل میکنه پس منطقا هیچ ارتباطی به شعاعزنی نخواهد داشت! بنابراین نتیجه میگیریم نه عمقزنی و نه شعاعزنی چنین سیستم ادعایی به نور لیزر مرتبط نیست. من شخصا با علوم جدید اگر واقعا مطلبی باشه هیچ مشکلی ندارم و اتفاقا هر روز در زمینه کاری خودمون مشغول مطالعه و مشاهده و تحقیق هستم. اما دوستان نباید فراموش کنن وقتی میشه به چیز جدیدی رسید که حداقل به کلیات همه علوم قبلی آگاه بود نه اینکه برخی مسائل واضح علمی رو که لااقل دهها سال پیش کشف شدن نادیده بگیریم و به صرف هیجان کشف چیزی جدید خیال پردازی کنیم!
وانگهی مطمئن باشین دایره ترفندها و دروغ پردازیهای افراد در حیطه کاوش و بحث دستگاهها بسیار فراتر از علم هست! همونطور که فریبکاری و شعبده بازی هم راههای بینهایت زیادی داره. پس در چنین شرایطی عقل سلیم حکم میکنه در نگاه اول با دیده به شدت بدبینانه به اینجور ادعا ها نگاه کنیم. بخصوص که معمولا در مورد اینجور دستگاهها هیچ فیلم و عکسی وجود نداره و حتی با اینکه مثلا گفته میشه این دستگاه تولید فلان جا و فلان شرکت هست باز هم هیچ شناسنامه و دفترچه و چیزی از اون دستگاه یافت نمیشه!!!

پنج شنبه 26 آذر1399 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان عزیز و مهندس حمید
دوستان هدف من از نوشتن این پست بالا فقط این بود که چیزی را که دیدم و برام جای تعجب داشت مطرح کردم به امید اینکه کسی اطلاعاتی داشته باشه که شاید کمکی بشه در راه پی بردن به موضوع
بنده خودم بعد از کلی ناباوری که داشتم و برام ثابت شد که این موضوع حقیقت داره چند روز کلا تو افق محو بودم و با خودم میگفتم چ چیزایی هست و ما ندیدیم
خلاصه هدف فقط این بود که مطرح کنم شاید دوستانم این وسیله را دیده باشن و بیشتر از من به دستگاه نزدیک شده باشن من به واسطه یکی دو نفر تونستم فقط یکبار از فاصله چند متری وسیله را دست اپراتور ببینم و چون طرف هم انگار از دماغ فیل افتاده بود و اخمش تو هم و مغرور نتونستم زیاد سوال پیچش کنم ولی دستگاه مثل یه چراغ قوه قلمی بود بدنه آلمینیومی که نور آبی تیره و قوی داشت نور لیزر نبود و هر چه فاصله نور بیشتر میشد بازتاب نور هم مثل چراغ قوه های معمولی باز تر میشد

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

جمعه 28 آذر1399 - 11:44am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
معمولا کسی از این سیستمها اطلاع دقیقی نداره که بشه همسان سازی کرد
اما بازم از شما تشکر میکنیم که مطرح کردید . اگرچه میزان اطلاعاتمون از چگونگی این سیستمها کمه اما بازم صفر نیست و میشه نکاتی رو متوجه شد و مطرح کردن این موارد ، کمک کننده خواهد بود
مبحث نور ، یکی از بعدهای دفینه یابی هست که در آینده ، بیشتر بسمتش حرکت خواهیم کرد
همین الان هم بر روی چند تا از سیستمهای کارآمد ، در حال تست هست
اون نور هم درسته که لیزر نبوده . یه نور تقویت شده هست برای بدست آوردن برد بیشتر . اما مشخص کردن جنس فلز و خصوصا عمق کار ، به این راحتیها نیست و فعلا جای کار داره

لا اله الا هو

جمعه 28 آذر1399 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود دوستان.
من نظری دارم شاید درست نباشد ولی اینجا مطرح میکنم.
ببینید اون اثر فلز مدفون یک خاصیتی دارد که میتونه طول موج خاصی از نور رو بازتابش بده.
چند وقت پیش وسیله ای اومد که اثر بازتابش مادون قرمز اونم در بازه ی خاصی برای فلز طلا رو میگرفت.
چون مبحث نور شد من احتمال میدم با تابش نور آبی بر روی اثر فلز بر حسب نوع فلز و اثر اون بازتابش در بازه ای متفاوت از هم صورت بگیره.
خب این میشه تفکیک فلز ولی در مورد عمق فلز هم من احتمال میدم بر اساس میزان حجم یا از طریق خاص دیگری مثلا برخی کارهای خاص اپراتوری وسیله باشه.
البته من این وسیله رو ندیدم ولی با شناختی که از ماهان عزیز دارم احتمال بودن وسیله خیلی قوت میگیره.
و چون وجود داره پس میشه ساختش :-BD

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

شنبه 28 آذر1399 - 3:18am
مدیر کل
مدیر کل

من نمیخواستم دنباله این بحث رو بگیرم ولی چون ممکنه در آینده تبعاتی داشته باشه و بخصوص برخی سودجویان دقیقا همین اشارات دوستان در انجمن رو دستمایه کلاهبرداریهای جدید قرار بدن خودم رو موظف میدونم مقداری بیشتر موضوع رو از جهات مختلف باز کنم. وگرنه عرض کردم بنده شاید بیش از همه دوستان در انجمن مشتاق دستیابی به مسائلی جدید از این دست هستم به شرطی که حداقل درجه ای از واقعیت پشت موضوع قرار داشته باشه.
ببینید از نظر نور آبی چیز عجیبی وجود نداره. نور آبی به هر صورتی هم که باشه طول موجی بین 380 تا 500 نانومتر داره که در علم فیزیک و انواع سنسور و دتکتور نوری موضوعی ساده و پیش پا افتادست. حالا اگر بگیم بصورت لیزری هم نیست دیگه قضیه ساده تره و هم با لامپ معمولی و هم LED بسادگی تولید میشه و اینها در بازار رایج و ارزان هم هستن! قدرت تولید اون هم بسادگی بر اساس وات یا لومن یا کاندلای منبع نوری قابل انتخاب و تعیین هست. اما مشکل دیگه این هست که بدون استفاده از فرم لیزری واگرایی نور لامپ یا LED بقدری زیاد هست که عملا در مسافت چند متری نمیتونه کارکرد موثری داشته باشه. در چراغ قوه های قوی و غیر لیزری برای همگرا کردن نور از کاسه لامپ بصورت یک رفلکتور آینه مقعر استفاده میشه که گاها میتونه به اصطلاح مسافت پرتاب نور رو تا چند ده متر افزایش بده اما اصلا تصور نمیکنم در مقیاس یک چراغ قوه کوچک این کار تا 200 متر ممکن باشه. کما اینکه انواع چراغ قوه های پروژکتوری که قدرتی نزدیک به این دارن کاسه لامپ بزرگی هم دارن. در واقع قدرت همگرایی و پرتاب نور به قطر کاسه رفلکتور و نقطه کانونی اون و جنس رفلکتور مصرفی بستگی داره که مسائل ساده ای در این کار هستن. بهرحال اگر بحث نور و چراغ قوه باشه همه اینها سالهاست در بازار وجود داره و چیز جدیدی نیست که در موردش افسانه پردازی کنیم.
اما عملکرد نور برای شعاعزنی در این زمینه فقط در صورتی هست که فرض کنیم از روی نقطه دفینه ذرات فیزیکی خاصی متصاعد بشن که نور دستگاه در برخورد با اون ذرات بازتاب خاصی ایجاد کنه که البته در این صورت این دستگاه چراغ قوه ای باید حتما در جایی خارج از کاسه لامپ دارای یک سنسور یا دتکتور نوری ویژه هم باشه. غیر از این روش حتی بصورت الفبایی و از نظر ساختار اولیه عملکرد یک دستگاه هیچ زنجیره منطقی از عوامل موثر شکل نمیگیره که دستگاه بتونه کاری صورت بده. خود فرضی که بیان کردم چندین اگر و اما داره! اولا دفینه چه ذرات فیزیکی ممکنه از زمین به بیرون متصاعد بکنه که در هوا به سمت بالا حرکت کنن؟! ثانیا این ذرات در برخورد با نور آبی یا اصولا هر نوری چه میزان بازتاب میتونن بوجود بیارن که از 200 متری قابل آشکارسازی باشه؟!! ثالثا حتی اگر چنین چیزی باشه سیستم قطعا در هنگام روز نمیتونه عملکردی داشته باشه! رابعا باد براحتی این ذرات رو جابجا میکنه و نتیجه تحت الشعاع قرار میگیره.
اگر هم فرض خروج ذرات از زمین به سمت بالا رو در نظر نگیریم هیچ روش منطقی برای سنس از راه دور باقی نمیمونه. چون نور بخصوص اگر لیزری هم نباشه نمیتونه از راه دور و با زاویه ای تقریبا موازی زمین شعاع نوری دقیقی ایجاد بکنه که یک نقطه خاص در فاصله 200 متری رو بتونه مشخص کنه. در واقع شما اگر با چراغ قوه معمولی و حتی لیزری تونستین یک جا روی زمین (نه از ارتفاع!) بایستین و بطور دقیق مثلا 100 متر اونورتر رو روشن کنین بدون اینکه قبل یا بعدش تحت تاثیر قرار بگیره ؛ اونوقت شاید اینجا هم با این روش بشه نقطه ای رو از راه دور پیدا کرد.
دتکتوری که بتونه بازتاب رو از 200 متری آشکار بکنه خودش موضوع دیگری هست. شما حتی اگر در 200 متری یک آینه هم بذارین نمیتونین به این سادگی با یک سنسور نوری بازتاب اون رو آشکار کنین مگر اینکه نور ارسالی حداقل بصورت لیزری باشه که گفته شده نیست. چه برسه به اینکه مثلا بازتاب نور از ذراتی نا معلوم و نا مرئی برای چشم ما مد نظر باشه!!!
حالا در میانه این همه اگر و اما ادعای مشخص کردن عمق یا جنس فلز هم دیگه از اون حرفاست! مثلا چه مشخصه ای ممکنه در این بین باشه که اون بازتاب نوری پارامتری از عمق رو منتقل کنه؟! خود نور ارسالی هم که در قویترین حالتش حتی یک سانت در زمین نفوذ نداره و این رو میشه براحتی تست کرد چه برسه به ادعای عمق 50 متری! از حیث تفکیک هم بارها گفتم اصولا در کاوش به ندرت پیش میاد ما با فلز خالص سر و کار پیدا کنیم که بحث تفکیک دقیق بتونه مطرح باشه. مثلا اکثر طلاها میزان قابل ملاحظه ای مس و نقره مخلوط دارن! حالا هر دستگاهی که بخواد ادعای تفکیک طلا داشته باشه با اون میزان زیاد ناخالصی چه برخوردی باید داشته باشه؟ آیا باید نادیده بگیره یا بصورت جداگانه اونها رو هم مشخص بکنه یا چون میزان بیشترش طلاست بنا به خواسته ما اون رو طلا اعلام بکنه؟! آیا یک دستگاه به دلخواه ما رفتار میکنه یا طبق فاکتورهای دقیق علمی که در طراحیش وجود داره؟!
وانگهی بنده بارها دیدم نمونه هایی از ترمومتر لیزری و فاصله یاب لیزری و همینطور دوربین حرارتی و امثال اینها رو بعنوان گنج یاب مطرح کردن و با کمی دستکاری ظاهری یا اضافه کردن متعلقاتی یا حتی تغییر جعبه و قالب دستگاه دیگران رو فریب دادن. همه این دستگاهها هم پشت خودشون ال سی دی کوچکی دارن و تنوع مدلهاشون هم زیاد هست. این بیش از هر چیز شائبه فریب رو تقویت میکنه.
حالا این دوست ما میفرماین عملکرد دستگاه رو خودشون دیدن و به ایشون ثابت شده و اخبار مثبتش از اقصی نقاط ایران به گوش رسیده! باید عرض کنم اولا دوست عزیز شما خودتون میفرمایین اجازه ندادن از چند متری به دستگاه نزدیک تر بشین! پس دقیقا چه چیزی دیدین؟ پس اون ادعای اولیه که دستگاه اعداد و ارقام مربوط به عمق و نوع جنس رو نشون میده بر اساس چه مشاهده ای هست؟!! اصلا این چه جور چراغ قوه به اصطلاح قلمی هست که پشتش به اندازه یک ال سی دی فضا برای نمایش این همه اطلاعات وجود داره؟!! در ثانی این شما هستین که باید ادعای خودتون رو ثابت کنین و حداقل عکسی از دستگاه بذارین و سرنخ مشخصی بدین نه اینکه به حساب چیزی که از دور دیدین یا از کسی شنیدین تقاضا داشته باشین ما بتونیم کاری بکنیم. در واقع هر کسی میتونه هر روز هر ادعایی رو به اسم دیده یا شنیده مطرح کنه و توقع اینکه ما دربست حرف شما رو قبول کنیم و دنبال یک سیستم افسانه ای بریم که شاید طبق معمول بابتش حتی یک نخود سیاه هم گیر نیاد اصلا انتظار معقولی نیست. ثالثا بنده بلحاظ موقعیتی که دارم هر روز طی این سالها با کاوشگران مختلف در ارتباط هستم. اگر چند مورد مشابه این شنیده باشم یا هرگز ثابت نشده که حقیقت داشته یا اغلب دروغ و فریبش به اثبات رسیده. وانگهی وقتی مدتی از طرح این موضوعات میگذره و اخبار مثبت جدیدی نمیرسه خودش گویای این هست که واقعیتی وجود نداشته!
جناب سنه دژ توقع من از شما هم خیلی بیش از اینهاست! شما میفرمایین موضوع نور در حال حاضر روی چند "سیستم کارامد" "در حال تست" هست!!! اولا اگر شما چنین اطلاعاتی دارین چرا بطور مشخص بیان نمیکنین؟ در ثانی اگر سیستم کارامده پس چرا بجای اینکه مطرح بشه و دنیای کاوش رو تکان بده میفرمایین در حال تست هست؟! امیدوارم توجه داشته باشین بحث مسائل علمی بمفهوم Science با مسائلی مثل علوم غریبه یا ماورا زمین تا آسمان اختلاف داره. شاید شما در اون علوم تبحر داشته باشین ولی این لزوما ارتباطی به علم فیزیک یا دانش مهندسی نداره. وانگهی حتما بهتر از من میدونین که با علوم غریبه چنین چیزهایی حاصل نخواهد شد چون اینها دو دنیای متفاوت هستن.
جناب مجتبی شما میفرمایین فلز مدفون "خاصیتی" داره که میتونه طول موج خاصی رو بازتاب بده! میتونم بپرسم این اطلاعات رو بر اساس چه مبحثی در علم مطرح میکنین که قابل ارجاع و بقول معروف فکت چک باشه؟! اگر میگین "خاصیتی داره" یعنی یک چیز نامشخص و مجهول برای خود شما! من جای شما باشم به خودم اجازه نمیدم چنین مطلبی رو در فضای یک بحث علمی و فنی مطرح کنم که احیانا موجب گمراهی دیگران بشه. وانگهی خاصیتی هست که نه من میدونم و نه شما ولی خواهشا فقط به ظاهر همین مدل دستگاههای ادعایی توجه کنین ؛ همیشه بسیار ساده هستن و آثار خاصی از تکنولوژی روز در اونها دیده نمیشه! پس چطور سازنده دستگاهی به این سادگی توانسته به این خاصیتهای عجیب و جدید پی ببره ولی طرح کلی دستگاهش بمراتب ساده تر از کارهای من و شماست؟!!

شنبه 29 آذر1399 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 64 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure