انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:21pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت دوستان عزیز من یه 5000 دارم وقتی روشن میکنم تو بیابون بخام بالانس کنم کلا بوق میده و بوق فلز اهن میده هی قطع و وصل میکنه نمیتونم بالانس کنم
میکشم بالا صدا قطع میشه میارم پایین که ادامه بالانس رو انجام بدم هی قطع و وصل میشه صدای بوقی میده که فک میکنی یه اهن بزرگ زیرشه
میتونین کمکم کنین مشکلم حل بشه
از اول با یه کوییل دابل 45 استفاده میکنم

پنج شنبه 11 آذر1395 - 9:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

setare نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز من یه 5000 دارم وقتی روشن میکنم تو بیابون بخام بالانس کنم کلا بوق میده و بوق فلز اهن میده هی قطع و وصل میکنه نمیتونم بالانس کنم
میکشم بالا صدا قطع میشه میارم پایین که ادامه بالانس رو انجام بدم هی قطع و وصل میشه صدای بوقی میده که فک میکنی یه اهن بزرگ زیرشه
میتونین کمکم کنین مشکلم حل بشه
از اول با یه کوییل دابل 45 استفاده میکنم

دوست عزیز اول اگه با لوپ مونو کار میکنی از کلید کلنگی رو باکس مطمئن شو که روی کنسل یا دبل دی نباشه باید حتما رو مونو باشه و برعکس اگه دابل استفاده میکنی همینطور....بعد از محکم بودن فیش لوپت به باکس مطمئن شو ببین خیلی سفت سیم رو دور میله نپیچوندی که قطعی پیدا کرده باشه سوم کاور لوپ رو بکن ببین فلز یا خاکی که فلز توش باشه تو کاور وجود نداشته باشه خلاصه تمیزش کن چهارم سعی کن بیشتر تلمبه بزنی و مایوس نشی اول بالانس هوایی رو درست انجام بده بعد با حوصله بالانس زمینی و تلمبه زدن .... پنجم اگه رو اسپیشال کار میکنی معمولا رو شارپ یا سنس اکسترا یه ذره نویز داری که میتونی با عوض کردنش مثلا رو فاین گلد نویز رو کاهش بدی ششم من برای خودم پیش اومده که رو آودی بوست صدای وحشتناک داشتم مثل همین مشکل شما ولی گذاشتم رو دیپ درست شده
آر ایکس و استابلیزر میتونه نویزها رو کم کنه
اینارو انجام بده درست نشد مشکل سخت افزاریه دیگه ، بعنی یا لوپت با سیم لوپت یا خود باکیت ایراد داره ، در ضمن باتریتم شارژش کم باشه صداهای اضافی داری
موفق باشی

شنبه 13 آذر1395 - 4:50pm

خیلی لطف کردی ایراد از سوکتش بود یه کمی گشاد شده بود تنگ تر کردم حل شد بازم لطف کردین خیلی ممنون

یکشنبه 14 آذر1395 - 3:03pm

دوستان عزیز من با دابل 45 کار میکنم روی گزینه coin/relic timing نمیدونم چقدر اصولیه به خاطر عمق بیشتر ولی یه کم نویز دارم به نظرتون چیکار کنم
rx:15
stablezer:1
audio tone:206
iron reject:4
motion:very slow
ایا تنظیماته خاصی واسه عمق بیشتر با دابل45 هست
کدوم عمق بیشتر میده

sens extra ya find gold ya coiin relic
ممنون میشم استادان و دوستان وارد جواب بدن با تشکر

یکشنبه 14 آذر1395 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

setare نوشته است:
دوستان عزیز من با دابل 45 کار میکنم روی گزینه coin/relic timing نمیدونم چقدر اصولیه به خاطر عمق بیشتر ولی یه کم نویز دارم به نظرتون چیکار کنم
rx:15
stablezer:1
audio tone:206
iron reject:4
motion:very slow
ایا تنظیماته خاصی واسه عمق بیشتر با دابل45 هست
کدوم عمق بیشتر میده

sens extra ya find gold ya coiin relic
ممنون میشم استادان و دوستان وارد جواب بدن با تشکر

من با 45 کار نکردم اما فک کنم آر ایکست بالاست واسه همینه نویز داری بزار روی اف بی درست میشه
شما که یا 45 کار میکنین و برای عمق تلاش میکنید چرا آیرن ریچکت رو رو صفر نمیزاری؟
تنظیمات خاصی نداره با دیپ و سویل اسپیشال رو سنس اکسترا یا شارپ کار کنی عمق نفوذ بهتری داره
تریشهولد رو تاآخر باز کن
این نظر منه موفق باشی

یکشنبه 14 آذر1395 - 7:09pm

خیلی ممنون از اراعه پاسختون ممنون و تشکر

سه شنبه 16 آذر1395 - 3:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

setare نوشته است:
خیلی ممنون از اراعه پاسختون ممنون و تشکر

ایشالا موفق باشی

سه شنبه 16 آذر1395 - 5:36pm

سلام اساتید میشه کاملا روش روشن کردن و بالانس اولیه رو مرحله به مرحله توضیح بدن

یکشنبه 26 دی1395 - 11:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
سلام دوستان به نظر شما آیا هدفون توی تشخیص صدای ریز تاثیر دارهبا نزدنش فرقی نداره؟
هدفون ایرانی بخرم چطوره؟برای gti2500

شنبه 16 اردیبهشت1396 - 1:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
penamena نوشته است:
سلام دوستان به نظر شما آیا هدفون توی تشخیص صدای ریز تاثیر دارهبا نزدنش فرقی نداره؟
هدفون ایرانی بخرم چطوره؟برای gti2500

YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE

شنبه 16 اردیبهشت1396 - 10:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure