انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:33pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام

kamangir نوشته است:
سلام یکم گرون بهت گفتن الان بهترین 5000مال شرکت کلیکو هست که سفارش امریکا هستش قیمتشم 12500تا 13 با سه3تا لوپ

سلام دوست عزيز ممنون شمابااین قیمت وکلیکوباشه سراغ داریدکه ادرس بدیدممنون میشم.وایا این تولید شرکت کلیکوبه پای استرالیای مبرسه یانه

شنبه 19 دی1394 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بله سراغ دارم پیام خصوصی فرستادم...محصولات کلیکو ساخت مالزیه ولی کیفیتش بالاتر از دپار هستش....و مستقیم از استرالیا از طریق کد دستگاه و ارسال با مسیج تایید میشه...

یکشنبه 20 دی1394 - 10:54am

سلام برهمه دوستان جوینده یابندست یه کانال گیراوردم همه نوسیستم به شرط گارانتی واورجینال بامناسب ترین قیمت که خیلی مناسب هردستگاهی که فکروشوبکنی موجودداره وقیمتم زیرقیمت بازارکسی خواست پیام خوصوصی بده درخدمتم به شرت اورجینال واینکه ازبازارقیمت بگیره بعدباقیمت مامقایسه بکنه همه دستگاهش اورجینال هست درخدمتم کسی خواست پیام خوصوصی بده

چهارشنبه 29 دی1394 - 2:43am

kamangir نوشته است:
سلام بله سراغ دارم پیام خصوصی فرستادم...محصولات کلیکو ساخت مالزیه ولی کیفیتش بالاتر از دپار هستش....و مستقیم از استرالیا از طریق کد دستگاه و ارسال با مسیج تایید میشه...
بله محصولات کلیکو کیفیت خیلی بالاتری نسبت به دپار دارند :-BD

جمعه 9 بهمن1394 - 11:25pm

سلام دوستان و اساتید محترم من با gpx 5000 کار کردم ولی بیشتر از 70 سانت بیشتر نتونستم ازش جواب بگیرم از استاد های ماهر میخوام تنظیمانت مربوط به عمق 2 متر به بالا رو یا برام پیام خصوصی کنند یا همین جا بهم جواب بدید. دفترچه رو خوندم ولی تنظیمات یه ادم حرفه ای و اب دیده رو میخوام. ممنون. در ضمن من با لوب دابل کار میکنم 11 اینچی. منتظرم.
از دوستان اگر کسی استد خاصی رو میشناسه بهم بگه تا بهش پیام خصوصی بدم.ممنون

شنبه 9 بهمن1394 - 2:18am

jem نوشته است:
سلام دوستان و اساتید محترم من با gpx 5000 کار کردم ولی بیشتر از 70 سانت بیشتر نتونستم ازش جواب بگیرم از استاد های ماهر میخوام تنظیمانت مربوط به عمق 2 متر به بالا رو یا برام پیام خصوصی کنند یا همین جا بهم جواب بدید. دفترچه رو خوندم ولی تنظیمات یه ادم حرفه ای و اب دیده رو میخوام. ممنون. در ضمن من با لوب دابل کار میکنم 11 اینچی. منتظرم.

سلام دوست عزیز
بفرمایین چه ابعادی رو با چه جنسی در این عمق گرفتین گرفتین. در ضمن ۲متر با لوپ۱۱ از محالاته .

شنبه 10 بهمن1394 - 11:26am

jem نوشته است:
سلام دوست عزیز،عالیترین تنظیمات سری gpxنسبت به شرایط خاک و منطقه و....متغیره،نمیشه تنظیم مشخصی تعریف کرد

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 8:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
خواستم بپرسم گزینه وری دیپ تو 5000 کجاست ?
و اینکه چند شب پیش یه جایی رفتیم که فکر کنم پایگاه بوده البته دوران جنگ ... اما قبلش مشخص بود که مکان زندگی بوده چون اثار و نشانه هاش مشهود بود . هر کاریمیکردم پوکه و ترکش سطحی رو میزد ایرون ریجکت هم دستکاری میکردم اما هیچی پیدا نمشد موقع بالانسکردنم لپو به صورت افقی رو به هر طرف میگرفتم نویز داشت و سرو صدای اضافی... و تا آخر کار با همون سرو صدا کار کردم.
از دوستان میخوام راهنمایی کنند که چطور به صدای صاف برسم واهداف عمیق رو بزنم

یکشنبه 9 اسفند1394 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

chawk نوشته است:
سلام دوستان
و اینکه چند شب پیش یه جایی رفتیم که فکر کنم پایگاه بوده البته دوران جنگ ... اما قبلش مشخص بود که مکان زندگی بوده چون اثار و نشانه هاش مشهود بود . هر کاریمیکردم پوکه و ترکش سطحی رو میزد ایرون ریجکت هم دستکاری میکردم اما هیچی پیدا نمشد موقع ب. ست بالانس کنانسکردنم لپو به صورت افقی رو به هر طرف میگرفتم نویز داشت و سرو صدای اضافی... و تا آخر کار با همون سرو صدا کار کردم.

درود بر شما ....گزینه وری دیپ از کلید کلنگی وقتی رو کاستوم باشه ...روی ال سی دی میتونی پیدا کنی......ولی گزینه دیپ بهتره به نظر من .....اهداف عمیق باید حتما و حتما دستگاه ساکت باشه ......تاپیک 4500و 3500و5000رو کامل مطالعه کنید .......برای صدای صاف ار ایکس گین رو بزار روی 8 یا 7و استابیلایزر روی 5....و بالانس رو درست انجام بده

یکشنبه 9 اسفند1394 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kamangir نوشته است:
chawk نوشته است:
سلام دوستان
و اینکه چند شب پیش یه جایی رفتیم که فکر کنم پایگاه بوده البته دوران جنگ ... اما قبلش مشخص بود که مکان زندگی بوده چون اثار و نشانه هاش مشهود بود . هر کاریمیکردم پوکه و ترکش سطحی رو میزد ایرون ریجکت هم دستکاری میکردم اما هیچی پیدا نمشد موقع ب. ست بالانس کنانسکردنم لپو به صورت افقی رو به هر طرف میگرفتم نویز داشت و سرو صدای اضافی... و تا آخر کار با همون سرو صدا کار کردم.

درود بر شما ....گزینه وری دیپ از کلید کلنگی وقتی رو کاستوم باشه ...روی ال سی دی میتونی پیدا کنی......ولی گزینه دیپ بهتره به نظر من .....اهداف عمیق باید حتما و حتما دستگاه ساکت باشه ......تاپیک 4500و 3500و5000رو کامل مطالعه کنید .......برای صدای صاف ار ایکس گین رو بزار روی 8 یا 7و استابیلایزر روی 5....و بالانس رو درست انجام بده

ممنون دوست عزیز
تنظیمات و بالانس رو اینجوری انجام دام.
دستگاه رو افقی و لپ عمودی تو ارتفاع 80سانتی رو فیکسد بد یه بار آتو تون رو زدم دستگاه بعد چند ثانیه سه تا بوق زد بعد عمودیش کردم و زدم به حالت تراکینگ و یه بار دکمه مچی رو زدم و اوردم بالا دوباره زدم پایین و دکمه مچی رو زدم بعد و دوباره زدم رو تراکینگ.
تنطیماتم اینجوری بود
ﺳﻮﯾﻞ ﺗﺎﯾﻤﯿﻨﮓ ﺭﻭ ﻧﺮﻣﺎﻝ
ﺩﺍﺑﻞ ﺩﯼ
ﺳﺮﭺ ﻣﺪ ﺭﻭ ﺩﯾﭗ
ﺗﺮﯾﺸﻮﻟﺪ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩﻡ
ﺍﺳﺘﺎﺑﻠﯿﺰﺭ ﺭﻭ 8
ﺍﯾﺮﻥ ﺭﯾﺠﮑﺖ ﺭﻭ 2 ﮐﻪ ﻓﻠﺰ ﻋﻤﯿﻖ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﻪ
ﻣﯿﻦ ﺗﻮﻥ ﺭﻭ 200
ﺭﯾﮑﺲ ﮔﯿﻦ ﺭﻭ 9
ﺍﺳﭙﯿﮑﺎﻝ ﺭﻭ ﺷﺎﺭﭖ
ﺁﻭﺩﯼ ﺭﻭ ﺩﯾﭗ

یکشنبه 9 اسفند1394 - 10:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure