انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:15pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

این فیلم مربوط به مقایسه مدار داخلی دو دستگاه GPX4000 , GPX4500 هست:
https://www.youtube.com/watch?v=X4zIj6D4z_Y
از دوستان خواهش میکنم به فیلم دقت کنن! احتمالا پس از دیدن این تصاویر دیگه امکان ساخت مدارات مینلب رو به فراموشی میسپرین! :D مدار این مدل دستگاهها بسیار پیچیده تر از این حرفاست و حتی در صورت انتشار هم تقریبا کسی نمیتونه این مدارات رو بسازه.
تصاویری که دوستان گذاشتن هیچ ارتباطی به GPX5000 نداشت و در واقع مدار 5000 کمی از 4500 که در فیلم میبینید هم پیچیده تر هست!

شنبه 9 اسفند1393 - 5:40am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
حمید نوشته است:
این فیلم مربوط به مقایسه مدار داخلی دو دستگاه GPX4000 , GPX4500 هست:
https://www.youtube.com/watch?v=X4zIj6D4z_Y
از دوستان خواهش میکنم به فیلم دقت کنن! احتمالا پس از دیدن این تصاویر دیگه امکان ساخت مدارات مینلب رو به فراموشی میسپرین! :D مدار این مدل دستگاهها بسیار پیچیده تر از این حرفاست و حتی در صورت انتشار هم تقریبا کسی نمیتونه این مدارات رو بسازه.
تصاویری که دوستان گذاشتن هیچ ارتباطی به GPX5000 نداشت و در واقع مدار 5000 کمی از 4500 که در فیلم میبینید هم پیچیده تر هست!

سلام آقا حمید شما جای رو سراغ دارید که این دستگاه MINELAB GPX 5000 اصلش چنده چطوری باید خرید من تو تهران چندتا نمایندگی داره قیمت گرفتم میگه 28 میلیون ...
ضمنا تو این سایت چند تا دستگاه هست به نظر شما چه دستگاهی خوبه که فقط طلا رو بزنه آیا شما دستگاه خوب سراغ دارید ...
http://tiwa.ir/garret/atx/

شنبه 9 اسفند1393 - 11:10am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام اینم ویدوی معرفی مینلب معروف gp7000

http://tiwa.ir/ویدئو-آموزشی-فلزیاب/ویدئو-فلزیاب-مینلب-gp7000/

دوشنبه 11 اسفند1393 - 2:52pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

minelab-gpz-7000

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 11 اسفند1393 - 7:21pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کاتالوگ آخرین مدل دستگاه Minelab GPZ 7000

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 11 اسفند1393 - 7:29pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
این مطلب که چرا بعضی ها از سیستمی راضی هستند و بعضی دیگر نیستند ؛ دیگر خودتان نظر بدهید فقط به دوستان بگویم اگر این سیستم جی پی ایکس کپی را جلوی هر کسی می آوردند تو ایران می گفتند اصل هستش حتی عکس اصلی هم کنارش گذاشتند باز هم تشخیصش سخت است ببینید و باور نمیکنید جنل الخالق
http://translate.google.com/translate?h ... rev=search
و حالا سرقت سیستمای gpx4500 مینلب با شماره سریال بدنه و سرقت لوپهای شرکت مین لب با شماره سریال
و حالا دستگیری جاعلین سیستم مینلب در دبی

و

حالا این یک مشت از یک خروار است ببینید چرا بعضی ها راضی هستند و بعضی ها ناراضی
خداحافظ @-)

جمعه 22 اسفند1393 - 4:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
arash22 نوشته است:
haamed نوشته است:
دوست گرامي آرش خان غير از نمايندگي دوبي كه در كنار جنس اصل با قيمت بالاتر جنس تقلبي را 9ميليون هم ميفروشد كجا gpx5000 را 10ميليون ميدهند بفرما ما هم تهيه كنيم!

جناب حامد خان حالا چه اسراری به خرید جنس تقلبی یا درجه دو با این قیمت دارید قیمت کل خاورمیانه 10 تا 12 میلیون هست حالا یکی ارزونتر میده یکی گرانتر و محصولاتشون همه مثل هم هست شما چرا نگران فروش شرکت های دیگه هستید ؟؟؟

شرمنده که جوابتان به تعویق افتاد چون تازه الطاف شما را مشاهده کردم!
دوست محترم بنده فروشنده نیستم و هیچ نفع یا ضرری برایم ندارد که سر شما یا دیگری کلاه برود یا نه,فقط از لحاظ اخلاقی و انسانی وظیفه خودم دانستم چیزهای اندکی که میدانم به اشتراک بگذارم که صدالبته کارم اشتباه بود,دلیل و برهانش هم سخنان مغرضانه جنابعالیست!!
پس نیک بدان نگران کسی یا چیزی نیستم و شاید این شمایید که همه را به چشم خود مینگرید!
جهت اینکه بیشتر روشن شوید عرض میکنم همانطور که قبلا هم گفتم بنده اواخر شهریور 93 از طریق تلفن با دفتر مرکزی شرکت دپار ترکیه(چندین نمایندگی در خود استانبول و شهرهای دیگر موجود است) واقع در محله مجیدیه استانبول حوالی میدان تقسیم و نزدیک محله شیشلی تماس گرفتم و قیمت gpx5000 را 4500 یورو اعلام کردند و با توجه قیمت بالاتر یورو در آن زمان نسبت به حال که تقریبا 4200 بود شد چیزی حدود 19 تومن که از این 19 تومن 18% بابت مالیات اخذ میشد,یعنی قیمت بدون مالیات تقریبا 15 بود,حال فرض محال کنیم نمایندگی دوبی اصلا مالیات نمیگیرد پس چه جور همان جنس را 10 تومن میدهد؟؟؟این 5 میلیون اختلاف قیمت چیست؟؟؟!!
اگر لطف کرده و ما را روشن کنید لطف بزرگی کرده اید...

ahmad_reza نوشته است:
چون دوبی منطقه آزاده ، مالیات زیاد نداره واسه همین اونجا به مراتب ارزونتر ازسایر نمایندگی های مینلب میشه تهیه کرد

فرمایش حضرتعالی متین ولی به نظر حقیر اینقدر اختلاف قیمت تنها بابت مالیات منطقی نیست!

شنبه 22 اسفند1393 - 12:53am
آواتار کاربر

سلام حامد جان
gp5000 سه تا سراغ دارغ دارم در حد نو کامل بل سه تا لوب از 11تا 14 تومن خوزستان خاستی پیام خصوصی بده و یه دونه 4500اونم نوهست فقط کارتن نداره دلار بقیه جانبی رو داره ولی قیمتش بالای 20

شنبه 23 اسفند1393 - 5:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haamed نوشته است:
arash22 نوشته است:
haamed نوشته است:
دوست گرامي آرش خان غير از نمايندگي دوبي كه در كنار جنس اصل با قيمت بالاتر جنس تقلبي را 9ميليون هم ميفروشد كجا gpx5000 را 10ميليون ميدهند بفرما ما هم تهيه كنيم!

جناب حامد خان حالا چه اسراری به خرید جنس تقلبی یا درجه دو با این قیمت دارید قیمت کل خاورمیانه 10 تا 12 میلیون هست حالا یکی ارزونتر میده یکی گرانتر و محصولاتشون همه مثل هم هست شما چرا نگران فروش شرکت های دیگه هستید ؟؟؟

شرمنده که جوابتان به تعویق افتاد چون تازه الطاف شما را مشاهده کردم!
دوست محترم بنده فروشنده نیستم و هیچ نفع یا ضرری برایم ندارد که سر شما یا دیگری کلاه برود یا نه,فقط از لحاظ اخلاقی و انسانی وظیفه خودم دانستم چیزهای اندکی که میدانم به اشتراک بگذارم که صدالبته کارم اشتباه بود,دلیل و برهانش هم سخنان مغرضانه جنابعالیست!!
پس نیک بدان نگران کسی یا چیزی نیستم و شاید این شمایید که همه را به چشم خود مینگرید!
جهت اینکه بیشتر روشن شوید عرض میکنم همانطور که قبلا هم گفتم بنده اواخر شهریور 93 از طریق تلفن با دفتر مرکزی شرکت دپار ترکیه(چندین نمایندگی در خود استانبول و شهرهای دیگر موجود است) واقع در محله مجیدیه استانبول حوالی میدان تقسیم و نزدیک محله شیشلی تماس گرفتم و قیمت gpx5000 را 4500 یورو اعلام کردند و با توجه قیمت بالاتر یورو در آن زمان نسبت به حال که تقریبا 4200 بود شد چیزی حدود 19 تومن که از این 19 تومن 18% بابت مالیات اخذ میشد,یعنی قیمت بدون مالیات تقریبا 15 بود,حال فرض محال کنیم نمایندگی دوبی اصلا مالیات نمیگیرد پس چه جور همان جنس را 10 تومن میدهد؟؟؟این 5 میلیون اختلاف قیمت چیست؟؟؟!!
اگر لطف کرده و ما را روشن کنید لطف بزرگی کرده اید...

ahmad_reza نوشته است:
چون دوبی منطقه آزاده ، مالیات زیاد نداره واسه همین اونجا به مراتب ارزونتر ازسایر نمایندگی های مینلب میشه تهیه کرد

فرمایش حضرتعالی متین ولی به نظر حقیر اینقدر اختلاف قیمت تنها بابت مالیات منطقی نیست!

حامد جان شما درست میگین اما اون قیمت شهریور 93 هست..همون شهریور 93 هم همون حدود 15 میلیون بود تو دبی ولی الان شما خودت زنگ بزن همون شرکت دپار ببین چند میگن..زنگ بزن و نه اینکه بری تو سایتش قیمت و ببینی..تو همین یک ماه اخیر قیمتش 1 و نیم میلیون سقوط کرده..قبلشم همینطور قیمتش مدام میومد پایین.چون جی پی زد در راه بود قیمتا رو کم کم کشیدن پایین تا فضا رو برای جی پی زد مهیا کنن.با تشکر

شنبه 23 اسفند1393 - 5:43am

با توجه به اطلاعات حقیر برخی از کالاها تا 80% میتونه مالیات داشته باشه .. کافیه یه سری به سایت های فروش تجهیزات مثل Ebay.com و یاkellycodetectors.com بزنید تا متوجه تفاوت قیمت همین مدل تویه آمریکا و یا اروپا بشید
نکته قابل توجه اینکه ؛ بیان نظرات در خصوص یه سیستم خاص یا یه روش و استراتژی ویژه ، به قصد آگاهی بخشی و اطلاع عموم از این مسائل هست و هیچ منظور و هدف دیگه ایی پشت هر پست یا مطلب وجود نداره ( حداقل در مورد اینجانب ) و نیاز به اثبات مدعا هم نیست و دوستان در ردیاقبول هر ادعا مختارهستند... بنابراین ضرورتی واسه اثبات ادعا وجود نداره..
من آن چه شرط بلاغ است با تو مي گويم / تو خواه از سخنم پند گير خواه ملال
نکته بعدی اینکه دوستان همینکه زحمت کشیدن و یه محلی رو برای به اشتراک گذاشتن توانمندیها و بیان اونها ایجادکردن خودش کاربسیار مشکل و سختی هست بنابراین فکر میکنم اگه سعی کنیم از این محیطایجاد شده حداکثراستفاده رو دردانش افزایی بکار ببریم بسیار پرفایده خواهد بود . خیلی از این مطالب برای بسیاری از دوستان تازگی داره و بسیار میتونه راه گشا باشه و جلوی خیلی از ضررها و چالش های پیش روی این کارو بگیره . چه بسا خیلی از طمع کاران این فن وجود دارن ک به دلیل همین عدم آگاهی ها کلاههای عجیب و غریبی سر خلق الله گذاشتن و همگی هم کم و بیش با این موضوع آشنا هستیم مثلا با توجه به دیده ها و شنیده ها خیلی از سیستم ها هستند ک مدتهاست تولید نمیشن ولی افراد سودجوی متقلب با کپی برداری از این تجهیزات سودهای هنگفتی بردن ، به عبارتی گنج اونها جیب افراد پرمدعای بی اطلاع هست . بنابراین من خودم رو خطاب قرار میدم و میگم از ادعاکم کن و بر دانش بیفرایی.. دوستان موفق باشید

شنبه 23 اسفند1393 - 8:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure