انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:12pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
سید جواد نوشته است:
استاد شما ظاهرا با برند های مختلف فلزیاب کار کردید به نظر شما gpx5000 مطلقا از فلزیابهای مطرح دیگه ای مثل لورنز و... بالاتره؟
به نظر شما سری z1 لورنز میتونه بهتر از جی پی باشه؟لطفا در مورد عملکرد 5000 در خاک های املاحی مثل شمال توضیح بدید. سپاس

ببین دوست عزیز هیچ وقت نمیشه گفت که جی پی بهتره یا لورنز اینکه کدام بهتره بستگی به ذهنیت اپراتور داره اپراتوری که تفکیک براش مهم نیست و به دنبال عمق بالاست لورنز بهترین گزینه است ولی کسی که بدنبال عمق متوسط ولی تفکیک عالی و ثبات مثال زدنی و حذف ذرات بهتر باشه جی پی بهترین گزینه است کسی که قصد خرید فلزیاب داره اول باید مشخص کنه که به دنبال چی میگرده اگر قصد کاوش بالا را داره لورنز بخره ولی اگر کسی از خطای دستگاهها خسته شده و میخواد کاوش بدون دردسر داشته باشه جی پی بهتره به نظر شخص بنده که سالها با انواع فلزیاب کار کرده ام اگر الان پیشنهاد خرید یکی به من بشه من جی پی را انتخاب میکنم و برای انتخاب خودم هم چندین دلیل دارم اول اینکه جی پی اصلا ذرات و املاح را نمیزنه بخصوص با دیسک مونو! دوم اینکه حساسیت اش به طلا خیلی بالاست حتی خیلی بالاتر از لورنز سوم اینکه جی پی قدرت کاوش فلزات ریز در عمق بالا را داره مثلا یه انگشتر را تا 90سانتی متری وحتی یک متری میتونه بزنه ولی لورنز این قابلیت را نداره چهارم اینکه حمل و نقل این راحته و نیازی نیست که پروب را دو نفری حمل کنند همه دیسک های این دایره و بیضی است و یک نفر همه کارها را انجام میده پنجم اینکه تفکیک عالی داره و دلایل متعدد دیگر! به هر حال هر کس میتونه بسته به نیاز منطقه خودش و ذهنیتی که از کاوش داره یکی را انتخاب کنه

شنبه 5 مرداد1392 - 11:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم یه سایت که فلزیابهای میلب را با لورنز مقایسه کرده :
http://minelabiskender.blogspot.com/

شنبه 5 مرداد1392 - 11:31pm
مدیر کل
مدیر کل

احسنت استاد عزیز. من هم کاملا با شما موافق هستم و فکر میکنم جی پی ایکس 5000 بهتر باشه. تمام دلایل شما هم معقول و منطقی هستن. البته فکر کنم قیمت کمتر رو هم باید بهش اضافه کنین! :D

شنبه 5 مرداد1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
MİNELAB GP SERİSİ 18 inc DOUBLE D VE MONO BAŞLIK İÇİN DERİNLİK DEĞERLERİ
1/2 gram GÜMÜŞ/ALTIN/ELEKTRON ------------------> 30/45 cm
1 gram GÜMÜŞ/ALTIN/ELEKTRON ---------------------> 40/55 cm
4,5 gram GÜMÜŞ/ALTIN/ELEKTRON-------------------> 60/75 cm
17 gram GÜMÜŞ/ALTIN/ELEKTRON--------------------> 80/95 cm
27 gram BRONZ--------------------------------------------------> 90/115 cm
10 x 10 cm OBJE ------------------------------------------------> 150/190 cma
20 x 20 cm OBJE ------------------------------------------------> 200/250 cm

LORENZ DEEP MAX DERİNLİK DEĞERLERİ

10x10 ---------------1.5 metre
20x20 ---------------2 metre
30x30 ---------------3 metre
50x50 ---------------4 metre
Lorenz ile net ayırım ve bu derinlikler için başlıklar ile uyumlu proğram ve doğru ayar
yapılmalıdır ...

Minelab gp serisi dedektorler topraktaki farklı karakterleri otomatik olarak normalleştirir.
Taş , tuğla , testi altındaki objeleri kolaylıkla algılar.
LORENZ DEEP MAX3 8 METRE 1X1 BAŞLIK İÇİN AYAR PROG

برد جالبه

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 6 مرداد1392 - 11:01am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ممنون استاد عزیز خیلی مقایسه جالب و دقیقی بود یک سوال دیگه هم داشتم شما در عمل بیشترین عمقی که با gpx5000 تونستید بزنید چقدر بوده؟ میخوام بدونم با چیزی که تو کاتالوگ نوشته چقدر تفاوت داره. سپاس :)

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 6 مرداد1392 - 2:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من فقط با دیسک 18 کار کرده ام و برد 24 و 20در 40 را نمیدانم البته وسیله مال دوستم بود خودمم نهایت یک ماه دیگه میخرم نتایج تستهایش را اینجا قرار میدم

یکشنبه 6 مرداد1392 - 5:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
ممنون استاد عزیز خیلی مقایسه جالب و دقیقی بود یک سوال دیگه هم داشتم شما در عمل بیشترین عمقی که با gpx5000 تونستید بزنید چقدر بوده؟ میخوام بدونم با چیزی که تو کاتالوگ نوشته چقدر تفاوت داره. سپاس :)

من تو خیلی از سایتهای ایرانی دیده ام که برد مفید این دستگاه را یک متر ونیم زده اند که این اشتباهه البته متراژی که آنها ذکر کرده اند با دیسک 11 اینچ بوده قبلا هم عرض کردم که با دیسک 24 اینچ و 20در 40 کار نکرده ام دوستانی که این دیسک ها را دارند میتوانند نتایج تست خودشان را اینجا بگذارند کسانی که قصد خرید این وسیله را دارند توجه کنند که با ذهنیت 3متر الی 3/50 متر خریداری نمایند شایدم با دیسک 24 تا 4متر را بزنه ولی من تضمینی در این مورد نمیدم چیزی که با قاطعیت میتونم بگم اینه که امکان نداره دستگاه جایی بوق بزنه و فلزی درنیاد موفق باشید

یکشنبه 6 مرداد1392 - 5:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

aziz_1388 نوشته است:
سلام به زور توانستم نيم ساعت از اين اموزش را دانلود كنم

سلام عزیز جان. استاد موفق نشدی فیلم آموزشی رو آپلود کنی بالاخره
باتشکر

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

dust نوشته است:
aziz_1388 نوشته است:
سلام به زور توانستم نيم ساعت از اين اموزش را دانلود كنم

سلام عزیز جان. استاد موفق نشدی فیلم آموزشی رو آپلود کنی بالاخره
باتشکر

نه نشد ولی یکی از دوستانم مثل اینکه دانلود کرده قراره بزن به سی دی برام بفرسته رسید دستم میزارم که استفاده کنید

یکشنبه 6 مرداد1392 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
aziz_1388 نوشته است:
سید جواد نوشته است:

من تو خیلی از سایتهای ایرانی دیده ام که برد مفید این دستگاه را یک متر ونیم زده اند که این اشتباهه البته متراژی که آنها ذکر کرده اند با دیسک 11 اینچ بوده قبلا هم عرض کردم که با دیسک 24 اینچ و 20در 40 کار نکرده ام دوستانی که این دیسک ها را دارند میتوانند نتایج تست خودشان را اینجا بگذارند کسانی که قصد خرید این وسیله را دارند توجه کنند که با ذهنیت 3متر الی 3/50 متر خریداری نمایند شایدم با دیسک 24 تا 4متر را بزنه ولی من تضمینی در این مورد نمیدم چیزی که با قاطعیت میتونم بگم اینه که امکان نداره دستگاه جایی بوق بزنه و فلزی درنیاد موفق باشید

ممنون استاد بزرگوار این متراژ که فرمایش کردید هم وقتی با تفکیک بزنه خیلی عالیه باز هم تشکر از اطلاعات مفیدتون :-*

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 6 مرداد1392 - 10:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure