انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 9:21pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام

korosh نوشته است:
فعلا این این فایلو رو مطالعه کنید
viewtopic.php?f=22&t=169&start=30
برای عمق بالای 80سانت باید لوپ 18اینچ باشه و حذف ذرات لوپ دابل دی خوبه
از روی صدا شما میتونی بدونی جسم سطحی یا عمق اگه صدا بلند و زیر وتند باشه و حجمش کم باشه و یه نقطه باشه خوب مشخصه سطحیه
روی صدا باید زیاد کار کنید تا گوشتون عادت بکنه

ممنون دوست عزیز
این فایل و دو روز قبل که گفتید مطالعه کردم و عالی بود . دست بچه ها درد نکنه .
دیروز رفتیم یه مکان و تنظیماتی که شما فرمودید و اعمال کردیم به این صورت :
ابتدا ولوم صدا که بغل اتوتیون هست رو بردم آخر و دکمه اول رو جنرال و گزینه دوم رو گذاشتم روی کاستوم و بعد توی ولوم ها ایرون ریجکت و گذاشتم روی 9 و های تراش رو هم تنظیم کردم و بعد یک بار گزینه اتوتیون و زدم و مانند معمول و آموزش استاد کرمی بالانس کردم و شروع کردیم به جستجو ..
لوپ هم 11 دوبل رو زدیم به دستگاه .
اما متاسفانه زیاد فرقی نکرد و درست مانند قبل تمامی فلزات و تو عمق کم بوق می زد و می گرفتشون اما صدای بوقش کمتر شده بود . نمی دونم ایراد کارمون کجاست اگر امکان داره نظر شما را درباره کارهایی که انجام دادیم میطلبم .
اگر جایی اشتباهی مرتکب شدیم اعلام نمایید ممنون میشم .
اگر براتون امکان داره تنظیمات کلیه دکمه ها و ولوم ها را برای چنین مکانها و عمقی ازتون درخواست دارم .
ممنون از لطف بیکران شما .

جمعه 1 فروردین1393 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خب ایرون ریجکت همون طور که اسمش روشه رد کردن اهن پس زمین شما چیز غیر اهنی داره که بالانس خوب تاحدی حذف میشه و روی اهنی که فلز باشه نه ذرات صدا قطع میشه در غیر این صورت زمین داراد ذرات اهنیه که خوب بالانس نشه این عکس العمل رو داره
دکمه روی پنل باین صورت تنظیم کن تست کن
اولیcustom و دومی Enhance و لوپ دابل دی و فیکس
بعد با سرعت کم حرکت کنید اندازه لوپ تا زمین 3الی 5 سانت باشه بهتره
بعد اینکه برای عمق از مد very deep باید استفاده کنی که کلا بوق دستگاه فرق میکنه و نیاز به تمرین داره
البته با لوپ 45 کاماندور (18 اینچ ) بهتر جواب میگیرین
برای بالانس اول صفحه کشی کن تا چیزی زیرش نباشه بعد بالانس کن
rx روی 13بذار نرماله برای عمق بالا 18یا19 باید باشه
hitrash براحتی فلز بی ارزش در حد 2-4سانت رو رد میکنه و اگه رد نکنه از روی بوق مشخص میشه اولش صداش زیر قطع میشه یا آخرش بستگی به فلز داره

جمعه 1 فروردین1393 - 6:21pm

سلام دوستان من یه جی پی ایکس 5000 میخوام از کجا میتونم تهیه کنم؟ قیمتش الان چنده؟دوستانی که با این دستگاه کار کردند یا برای فروش دارند برام پیام خصوصی بذارن یا همین جا اعلام کنند.............ممنون از همه دوستان

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 1:25pm

سلام دوستان منم دستگاه gpx5000 می خوام کسی می تونه کمکم کنه

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز برو سایت شرکت ماینلب اونجا میتونی اطلاعاتی رو که میخوای پیدا کنی . منتها قبل از خرید عجله نکن وسعی کن تمام تاپیک های انجمن رو

با حوصله و دقت بخونی

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

چهارشنبه 30 اردیبهشت1393 - 12:26am

ممنونم دوست خوبم تمام تاپیکها رو خوندم. من فقط به دنبال قبر هستم اگه اصل این دستگاه گیرم بیاد خیلی کارها می تونم بکنم چون لورنز x6 هم داشتم ولی یه مقدار خطا داره ودر شرایط کوهستانی حملش هم سخته اگه اصل این دستگاه یعنی gpxرو کسب برای فروش داره ممنون میشم بهم کمک کنه

دوشنبه 4 خرداد1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر من بهترین راهش اینه که خودت از نمایندگی معتبر تهیه کنی . اگه هم دستگاه دست دوم مد نظرته خوب فکر کنم دوستان بتونن بهت کمک کنن. تاپیکی

هست که تو اون دوستان دستگاه کار کرده بهم دیگه میفروشن

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 4 خرداد1393 - 2:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ضمنا میتونی از جناب only for you هم بخوای که راهنمایی کنه . موفق باشی

دوشنبه 4 خرداد1393 - 3:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام

یه چیزی رو بگم به دوستان شاید جالب باشه واونم اینکه نمایندگی های این شرکت ماینلب در عرض این یکسال تو کشورهای همسایه

در حدود دو برابر شده :-B

جمعه 16 خرداد1393 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام سومر جان، خوب اگر بهشون شک داشتی می تونی فقط از شرکت دپار در دبی یا ترکیه خرید کنید که مطمئن ترینه :D

شنبه 17 خرداد1393 - 7:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Mt724 و 82 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure