انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 11:33am

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از دوستان عزیزم اقا سیاوش و saeeedh06 . خوب دستگاه پالسی و یا تصویری چی بگیرم .بی زحمت اسم دستگاه

ها (هم پالسی و هم تصویری) رو کامل بگید تا اشتباه نکنم . ردیاب هم همینطور .با توجه با تجربه بالای شما دوستان

خواهش میکنم جواب ها رو کامل بدبد تا سردرگم نشم. با سپاس فراوان

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

شنبه 27 مهر1392 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. در مورد ردیاب fpl 35رو میگیرم. اگه بخوام پالسی بگیرم سراغ صفایی میرم البته با تست تو خاک. بازم میگم بیشتر تحقیق کن. با یه وی ال اف خالی فکر نکنم بتونی کاری از پیش ببری. از نظر من ردیاب الزامیه.

شنبه 27 مهر1392 - 10:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سیاوش جان ، اینکه گفتی : واسه دستگاه های زیر 200 میلیون هیچوقت فضایی فکر نکنید. منظورت چه دستگاهیه که 200 میلیون قیمت داره ؟ ، اساماشو میتونی لطف کنی

شنبه 27 مهر1392 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خیلی از دستگاه ها تو دنیا هست که جنبه تجاری نداره و بیشتر کاربرد نظامی و صنعتی داره که ماها حتی اسمشو نشنیدیم که قیمتاشون به پول ایران بالای 200 تومنه که فکر نمیکنم اگه کسی که این پولها رو داشته باشه واسه این کار بزاره چون همین دستگاه هایی که اکثر بچه ها باهاش کار میکنن و قیمتشون زیاد نیست میشه ازشون جواب گرفت البته با کمی تلاش بیشتر و اوپراتوریه حرفه ای و استفاده از تجربیات اساتید همین انجمن

شنبه 27 مهر1392 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه بچه هاي انجمن
آخر ما نفهميديم لورنزz1 بهتره يا جي پي ايكس5000 :-?

سه شنبه 30 مهر1392 - 11:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
اگر تخصصي بخواي به دستگاها نگاه كني هر كدومشون كاري خاصي ميكنند كه ديگري نميكنه اگر 2نبال زيرخاكي هستي ردياب بهترين گزينه ميتونه باشه چون اجسام كوچك رو در عمق خيلي بيشتر از هر دستگاه پالسي و القايي ميزنند شعاع هم كه ميزنه ميتوني چندين متر رو تحت پوشش قرار بدين .بيخودي پول خودتون رو واسه هر دستگاهي ندين بعد حتي جايي نباشه دلتون رو خوش كنين كه شايد 2 متر عمق بزنه ... :-\ يه دونه ردياب انجمن رو تهيه كنين برين بيرون ببينيد اصلا جايي واستون باقي گذاشتند كه بخواهيد دستگاه چند ميلوني بگيريد. موفق باشيد

چهارشنبه 30 مهر1392 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اقا عزیز فرموده بودن با لوپ 24 اینچ تا 3.5 متر جواب میده gp5000 اما جناب دستان قرار بود جواب شرکتو که ایمیل زدن بگن که خبری نشده فعلا

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

چهارشنبه 30 مهر1392 - 12:14am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خود شرکت کویل تک گفته که با لوپ 20*40 جی پی تا 2 متر میتونه بزنه...اصلا فکر این نباشید تا 3.5 4 بزنه
فوقش دیگه 2.5 بتونه کاری بکنه.... :-\

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 30 مهر1392 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

یرای یکی از دوستانم از صفایی دستگاه خریدم به املاح حساسیت داره مدارش مثل همون 12 رگلاتوره رگلاتوراشو حذف کرده یکی گذاشته یه ای سی atm8 اضافه کرده نه اون
جوری که میگن به درد نمی خوره دستگاه دست ساز نخرید به درد نمی خوره من صد در صد مطما هستم کسی که میگه دستگاه صفایی خوبه یا خودشه یا دوستش خلاصه
حواستون باشه به نظر من کسی خواست دستگاه بخره یه فلز مس بزاره زیر خاک روش خاک بریزه و فروشنده ندونه کجاست همون شهر فروشنده که بهونه نیاره بنا به ابعاد فلز
که فروشنده میگه مثلا میگه دستگاه من یه فلز 30 در 30 رو تو عمق 3 متری میگیره شما بزارید تو 280 سانتی 20 سانت کمتر که بازم فروشنده بهونه نیاره اگه زد دریغ نکنید
بخرید اگه نزد که هیچ .یه کم زحمت داره ولی خیالتون راحته که سرتون کلاه نره هیچ کس این کار رو نمی کنه بعد میگن سرمون کلاه رفت طی 12 سال کار با فلز یاب ها 2 تا دستگاه خوب با این شرایط تست دیدم الان خیلی کم بیابون میرم چون مریض هستم خدا به همه سلامتی بده

چهارشنبه 30 مهر1392 - 1:40am

با سلام خدمت دوستان عزیز شرمنده وارد بحثتون شدم در مورد دستگاه اگه ردیاب انجمنو بگیریم دوستان دستگاه اسکن یاتصویری ساخت داخل چی پیشنهاد میدن خواهشا دوستانی که تجربه با دستگاهی خاص دارند ونتیجه گرفتن نظراتشون را بدن.ضمنا یه نفر در اصفهان هست که میگه دستگاه اسکن تولید میکنه که دارای2 سنسور المانی هست وقیمت هر سنسور 3میلیونه با عمق 5متر ودستگاهش حدود 16میلیون تحویل میده ایا دوستان شناختی دارند که در موردش توضیحی بدن ممنون میشم. @};- :ymapplause:

چهارشنبه 1 آبان1392 - 11:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure