انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:28am

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
من نميدونم چرا اقا عزيز نتيجه تستاشو نميگه.مشكلي پيش اومده.اما با لوپه يه متريش كه همون48اينچه احتمالا همون3:5 تا4مترو بزنه.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:48pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
درود
منظورتون داخل ایران هست که با نمایندگی ها اونجا دستشون توو یه کاسه باشه؟؟؟

بله علی جان منظورم داخل ایران هست ! اون نمایندگیهای ترکیه رو هم تو خود سایت ماین لب خود شرکت معرفی کرده .

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمد نوشته است:
من نميدونم چرا اقا عزيز نتيجه تستاشو نميگه.مشكلي پيش اومده.اما با لوپه يه متريش كه همون48اينچه احتمالا همون3:5 تا4مترو بزنه.

viewtopic.php?f=6&t=979
سلام محمد جان این تایپک رو بخونی متوجه دلیلش میشی ;)

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اااا ي بابا چرا اينجوري شد شرمنده من كمتر ميام انجمن واسه همين كمي بي اطلاع شدم.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:58pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این gpx برا خودش داستانی شد :D .اصلا مشخص نیست چه خبره :-o

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

پنج شنبه 18 مهر1392 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سومر نوشته است:
با این تعاریف دوستان میشه گفت که حداکثر تا 1.5 متر میشه رو این دستگاه حساب کرد نه بیشتر . من به شخصه کاملا قصد خرید

داشتم ولی دیگه دارم منصرف میشم. در ضمن اقای مهرداد شما خودتون یه شخصه چه دستگاهی رو تایید میکنی و ارزش

هزینه کردن داره ؟

با سلام به همه دوستان گرامی.سومر جان در جواب سوال شما باید عرض کنم که شما اول باید ببینی برای چه کاری دستگاهو میخاین؟؟؟من تجربم اینطور بود که جی پی گرفتم(هر سه مدل آخرشو)ولی دیدم هم خسته کنندست هم با تفکیکش مشکل دارم.واسه همین فروختم و از محصولات دیگه مینلب دارم استفاده میکنم.در ضمن منطقه ما بهترین جوابو بچه ها از مینلب میگیرند.من کارم خورده پاشهای خانه سری و قبرهای کمتر از 2 متره.که همون ایتراک برام عالیه.هم ارزونتره نسبت به جی پی ایکس هم سبکتره و خسته نمیکنه منو.الان دوستانی هم هستند که با لورنز دارند ازما حرفه ای تر و عمقهای بالاتری رو کاووش میکنند که برای اونها ایتراک اسباب بازیه.حالا شماهم باید ببینی چی به کارتون میاد.جی پی ایکس 5000 دستگاه بدی نیستش.ولی این عمقی که میگفتند رو نمیزنه.من بیشتر از 2 متر ازش چیزی ندیدم بخدا.قیمتشم بخاطر این زیاده که دستگاه طلایابه.نسبت به دستگاههای دیگه به طلا حساسیتش خیلی زیاده.مثلآ اگر شما با یه دستگاه دیگه از روی یه طاس طلا رد بشی در 2متری شاید چون جنسش طلاست نگیرتش ولی جی پی 5000 میگیرتش چون طلایابه.خوبیش فقط همینه.عمقش زیاد نیست ولی طلایاب خوبیه.درضمن ما تو دستگاههای پالسی رو دست لورنز از نظر عمق نداریم.اینم عمق بالا.حالا دیگه تصمیم گیرنده نهایی خود شمایی که چطور دستگاهی بکارتون میاد.آقایون همگی موفق و پیروز باشید.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

پنج شنبه 18 مهر1392 - 6:42pm

سلام
یعنی با این اوصاف جی پی 5000 به جز طلا به فلز دیگری واکنش نشون نمیده ؟
پس این لوپ های اضافی مثل 18 اینچ و یا 20*40 کویل تک رو برای چی گذاشته ؟
خوب اون لوپ پیش فرض 11 اینچش فکر کنم دومترو عالی میزنه پس دیگه نیازی به این لوپ های اضافی نیست ...
واقعا این لوپ های اضافی رو برای چی گذاشته شرکت مینلب؟
من که دارم هنوز دستگاه به دستم نرسیده مایوس میشم ...
قرار 4 روز دیگه بیاد دستم ...
فکر کنم پول الکی به پاش دادم ...
چون بنده تا 3 مترو حداقل میخوام بزنه و اینجور که بچه ها میگن نمیتونه در کل با هر لوپی بزنه و بکته بعدی هم اینه که ایا به جز طلا به فلزات و دفینه های دیگه هم واکنش نشون میده یا نه ؟

پنج شنبه 18 مهر1392 - 8:42pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان عزیز طی چند سوال و جواب از خود شرکت مینلب ایمیل زدم و درباره عمق پرسیدم که خود ایمیل رو قرار میدم

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 18 مهر1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سومر نوشته است:
با این تعاریف دوستان میشه گفت که حداکثر تا 1.5 متر میشه رو این دستگاه حساب کرد نه بیشتر . من به شخصه کاملا قصد خرید

داشتم ولی دیگه دارم منصرف میشم. در ضمن اقای مهرداد شما خودتون یه شخصه چه دستگاهی رو تایید میکنی و ارزش

هزینه کردن داره ؟

با سلام به همه دوستان گرامی.سومر جان در جواب سوال شما باید عرض کنم که شما اول باید ببینی برای چه کاری دستگاهو میخاین؟؟؟من تجربم اینطور بود که جی پی گرفتم(هر سه مدل آخرشو)ولی دیدم هم خسته کنندست هم با تفکیکش مشکل دارم.واسه همین فروختم و از محصولات دیگه مینلب دارم استفاده میکنم.در ضمن منطقه ما بهترین جوابو بچه ها از مینلب میگیرند.من کارم خورده پاشهای خانه سری و قبرهای کمتر از 2 متره.که همون ایتراک برام عالیه.هم ارزونتره نسبت به جی پی ایکس هم سبکتره و خسته نمیکنه منو.الان دوستانی هم هستند که با لورنز دارند ازما حرفه ای تر و عمقهای بالاتری رو کاووش میکنند که برای اونها ایتراک اسباب بازیه.حالا شماهم باید ببینی چی به کارتون میاد.جی پی ایکس 5000 دستگاه بدی نیستش.ولی این عمقی که میگفتند رو نمیزنه.من بیشتر از 2 متر ازش چیزی ندیدم بخدا.قیمتشم بخاطر این زیاده که دستگاه طلایابه.نسبت به دستگاههای دیگه به طلا حساسیتش خیلی زیاده.مثلآ اگر شما با یه دستگاه دیگه از روی یه طاس طلا رد بشی در 2متری شاید چون جنسش طلاست نگیرتش ولی جی پی 5000 میگیرتش چون طلایابه.خوبیش فقط همینه.عمقش زیاد نیست ولی طلایاب خوبیه.درضمن ما تو دستگاههای پالسی رو دست لورنز از نظر عمق نداریم.اینم عمق بالا.حالا دیگه تصمیم گیرنده نهایی خود شمایی که چطور دستگاهی بکارتون میاد.آقایون همگی موفق و پیروز باشید.

با سلام

اولا مهرداد جان از اینکه تجربیات باارزش خودتون را در اختیار بنده و سایر دوستان میذارید و با صبر و حوصله جواب میدید نهایت تشکر

رو دارم . اینطور که معلومه با دستگاه های زیادی کار کردید و تو کار خودتون استاد هستید.شرمنده ولی یه چند تا سوال دیگه باز از

شما دارم. اولین سوال در مورد همون طاس طلا که مثال زدید یعنی این امکان هست که یه طاس طلارو لورنز تو عمق 2 متری نزنه

ولی gpxبزنه ؟ دومین سوال هم اینکه شما خودتون با تمرین اپراطوری دستگاه ها رو یاد میگیرن یا جایی اموزش میبینی؟در ضمن بی

زحمت اخرین قیمت لورنز و gpx رو اگه میدونی بهمون بگو . موفق باشید

پنج شنبه 18 مهر1392 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سومر نوشته است:
ALI.D نوشته است:
درود
منظورتون داخل ایران هست که با نمایندگی ها اونجا دستشون توو یه کاسه باشه؟؟؟

بله علی جان منظورم داخل ایران هست ! اون نمایندگیهای ترکیه رو هم تو خود سایت ماین لب خود شرکت معرفی کرده .

نخیر..همچین چیزی نیست..اونا که فقط واسه ایرانی دستگاه نمیارن..از همه جا خریدار دارن...مطمئن ترینش همون نمایندگی ها هستن

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 18 مهر1392 - 11:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure