انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:54am

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار aziz_1388 و دوستان ارجمند
استاد خدا قوت و دست مریزاد.واقعا زحمت کشیدید. خیلی ممنون.لطفا مشخص بفرمایید منظور شمااز کویل 24 همان 30x60 سانتیه(24×12 اینچ)؟ کویل 20×40 (100×50) سانتی هم دارید؟ تستها را تو هوا انجام دادید یا زمین؟در ضمن جنس فلز 30×30 چی بود؟ اگه با کویل 24 بتونه 3 متر را در زمین بگیره، مسلماً با کویل 50×100 میتونه بیشتر از اون یعنی سه و نیم تا چهار متر را هم بگیره. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymhug: :-BD :-BD :-BD
فقط جنس فلز تست شده مهمه. اگه مس باشه، عالیه. کویل شما DD است؟
از لطف آقا ariana2014 هم خیلی سپاسگزارم. :ymhug:
با سپاس و تجدید احترامات
مدد یا عزیز الله.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 4 مهر1392 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
سلا م دوستان

اول از همه جا داره از اقا شایان عزیز یه تشکر ویژه بابت شهامتی که ایشون در گرفتارشون دارن داشته باشم و به جرات قسم میخورم در بین کاربران کسی رو ندیم مثه اقا شایان بیاد و حرف دلشو بزنه اگه همه مثه ایشون با شهامت بودن الان کلا هبرداری وجود نداشت ما با کسی رو در بایسی نداریم چرا تشویق که نمی کنید هیچ تازه سر کوفتم میزنید

اقا شایان به مولا خیلی مردی که از سر دلسوزی میای واقعیت هارو میگی من هزاران بار به شما تبریک میگم به این شهامتتون دوستان خوبه تو فضا مجازی هستیم اگر تو فضای واقعی قرار بگیریم که دیگه هیچ بابا اگه چیزی میدونید حرف بزنید نزارید تو دلتون سنگینی کنه

ایشون علاوه بر شهامت شمه خوبی هم در تشخیص سو ء استفاده های کلا برداران رو دارن با زبون بی زبونی تو یکی از پستاشون مطلب رو رسوندن دوستان بزار یه خورده زرنگ و هوشیار باشید

ادم خونش به جوش میاد وقتی میبینه اونایی که دم از دلسوزی و مرام و معرفت میزنن ولی خودشون هم به طریقی دست کمی از کلا بردارا ندارن شایدم خودشنو گول میزنن یه خورده انسانیتم خوبه بخدا

من نمیخام ابروی کسی رو ببرم و گر نه حرفای هست که باید گفته بشه واینم بدونن اگه لازم بشه میگم تا اینقدر لاف مرام و معرفت نزنن

اگه غیر از اینه که نیست تجاربتونرو بدون هدف در اختیار این قشر زخم خورده بزارید

امام حسین (ع) در روز عاشورا فرمودنند (اگر ملسمان نیستید لااقل آزاده باشید) بیشتر دوستان تحصیل کرده اند وبه خاطر اوضاع اقتصادی و بی کاری به این کار روی اوردن و خیلیا بجای اینکه دردی دوا کنن بلکه دردی هم اضافه میکنند غیرتم خوب چیزیه والا

همه چیز پول نیست که همه چیزرو بخاطرش میفروشین

در پایان جا داره از دیگر دوستان الخصوص اقا مهرداد و اقا افشین که میان وتجربه واقعی و بدون نیت خاصی در اختیار دوستان میزارن تشکر کنم

دوستان قدر همچین دوستانی رو بدونن

دوست عزیزم اگه چیزی میدونین خوب بگین بعد اینکه کلاه سرمون رفت حرف شما میشه نوش دارو پس از مرگ سهراب . ممنونم

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

پنج شنبه 4 مهر1392 - 8:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد (aziz_1388) خسته نباشيد
واقعاً از لطفي كه در حق ما دلسوختگان كرديد ممنون
استاد لطفاً بعد از تكميل شدن تستهاتون شرح كامل (مشخصات لوپ و نوع هدف و سايز هدف و مدت زمان بالانس شدن و ثبات دستگاه را بيان نماييد .

پنج شنبه 4 مهر1392 - 10:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
دوستان لطفا عجله نکنید به نظر من تست اون نیست که فلز را بگیری جلو پروب ببینی چقدر میزنه تست باید حرفه ای باشه برای همین چند فلز در داخل خاک کار گذاشته ام که منتظرم زمانی بگذره که تست بگیرم هر لحظه تست گرفتم نتیجه اش را اعلام میکنم

جمعه 5 مهر1392 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان عزیز.آریانا جان ممنونم از لطف شما و توجهتون.منهم امیدوارم که دوستان اگر میخان بابت وسیله ای هزینه کنند همه جوانب رو درنظر بگیرند و مثل امثال من درجا نزنند. ~X( .. [-( من تجربه شخصی خودمو اینجا بیان کردم فقط بخاطر اینکه بعدها یه وقت خدای ناکرده دوستی نیاد آخ و واخ کنه بگه پولم پرید.چون دلم میسوزه و میدونم پول تهیه کردن برای این داستان واقعآ مشکله دوستان.ایشالله همه دوستان مزه پول این راهو بچشند. :-BD B-)

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 5 مهر1392 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چی شده اقا عزیز ؟ مشکل چیه ؟اینهمه زحمت کشیدی و دوستان هم پیگیر بودن . :-? :-? :-?

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

چهارشنبه 16 مهر1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان.حق با اقا تهم هستش.نمیشه بخدا.حتی اگر هدفتونم 1در1 متر باشه نمیشه سنسش کرد.من با لوپ 45 بیشتر از 2متر ازش چیزی ندیدم بخدا.بابا این دستگاه اینطوراهم که میگن نیستش.مال ما والله اصلی بود و تجربه هم داشتیمو قلقشم داشتیم نمیزد.صدای دهل ازدور خوش است.منطقه ما الانم دو سه نفر دارن.من ازشون پرسیدم اونها هم میگن امکان نداره بزنه.بابا تست بازش روی خاک با تنظیمات حرفه ای باندازه یه قد میگیره داداش.حالا خودتون تستش کنید ببینید.

سلام دوستان
منم هوس کردم چند خطی بنویسم :D
دوستان بنظر بنده امروزه تمام دستگاههایی که توی ایران داره بفروش میرسه تفاوت چندانی با هم ندارند و همه سر و ته یک کرباسند
اینکه شما بیاید اطمینان حاصل کنید که یه دستگاه حتما اون عمقی رو که میخوای برات بزنه و یا حداقل براساس اون تبلیغاتی که براش میشه باشه نیست
علتشم دوتا موضوعه:
1- بحث دفینه و دفینه یابی در ایران جرمه
2- ایران در حال حریمه و امکان ارتباط مستقیم با شرکتهای تولیدکنند نیست اینجا یعنی تعریف واسطه
حالا با این موضوعات متاسفانه راههای تقلب و کلاهبرداری باز میشه و خیلیها میرن به سمتش و هیچ کاریشم نمیشه کرد
من خودم یه دلتاپالس ساختم از روی فایل بهنام بخدا نتایجی نمیگم خیلی عالی ولی در حد خیلی از این دستگاههای شرکتی که تبلیغ میشه ازش گرفتم
خلاصه سرتونو درد نیارم اگه میخواید دستگاه بخرید خیلی مراقب باشید
گول تبلیغات الکی فروشنده ها رو نخرید چون این کار منبع درامدشونه و همچنین هیچ بقالی نمیگه ماستش بو نفتالین میده :D
در پایان بگم که بنده قصد تهمت و توهین به هیچ شخص خاصی رو ندارمو کلی این مطالب رو گفتم که بیشتر حواستون جمع باشه
یاحق :x

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

چهارشنبه 16 مهر1392 - 1:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariana2014 نوشته است:
سلا م دوستان

اول از همه جا داره از اقا شایان عزیز یه تشکر ویژه بابت شهامتی که ایشون در گرفتارشون دارن داشته باشم و به جرات قسم میخورم در بین کاربران کسی رو ندیم مثه اقا شایان بیاد و حرف دلشو بزنه اگه همه مثه ایشون با شهامت بودن الان کلا هبرداری وجود نداشت ما با کسی رو در بایسی نداریم چرا تشویق که نمی کنید هیچ تازه سر کوفتم میزنید

اقا شایان به مولا خیلی مردی که از سر دلسوزی میای واقعیت هارو میگی من هزاران بار به شما تبریک میگم به این شهامتتون دوستان خوبه تو فضا مجازی هستیم اگر تو فضای واقعی قرار بگیریم که دیگه هیچ بابا اگه چیزی میدونید حرف بزنید نزارید تو دلتون سنگینی کنه

ایشون علاوه بر شهامت شمه خوبی هم در تشخیص سو ء استفاده های کلا برداران رو دارن با زبون بی زبونی تو یکی از پستاشون مطلب رو رسوندن دوستان بزار یه خورده زرنگ و هوشیار باشید

ادم خونش به جوش میاد وقتی میبینه اونایی که دم از دلسوزی و مرام و معرفت میزنن ولی خودشون هم به طریقی دست کمی از کلا بردارا ندارن شایدم خودشنو گول میزنن یه خورده انسانیتم خوبه بخدا

من نمیخام ابروی کسی رو ببرم و گر نه حرفای هست که باید گفته بشه واینم بدونن اگه لازم بشه میگم تا اینقدر لاف مرام و معرفت نزنن

اگه غیر از اینه که نیست تجاربتونرو بدون هدف در اختیار این قشر زخم خورده بزارید

امام حسین (ع) در روز عاشورا فرمودنند (اگر ملسمان نیستید لااقل آزاده باشید) بیشتر دوستان تحصیل کرده اند وبه خاطر اوضاع اقتصادی و بی کاری به این کار روی اوردن و خیلیا بجای اینکه دردی دوا کنن بلکه دردی هم اضافه میکنند غیرتم خوب چیزیه والا

همه چیز پول نیست که همه چیزرو بخاطرش میفروشین

در پایان جا داره از دیگر دوستان الخصوص اقا مهرداد و اقا افشین که میان وتجربه واقعی و بدون نیت خاصی در اختیار دوستان میزارن تشکر کنم

دوستان قدر همچین دوستانی رو بدونن

ارياناي عزيز ممنون
شما لطف دارين
كاش كسايي كه دم از صداقت ميزنن حد اقل 20 درصد ادعاشونو انجام ميدادن
باور كنيد همين 20 درصد هم كافيه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 16 مهر1392 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه میشه یه توضیحی به مردم عوام مثل من بدید تا منم بفهمم اینجا چه خبره ؟بنده از اول پیگیر این موضوع

gpx5000بودم اولش میفهمیدم چی به چیه ولی این اخریا دیگه متوجه نمیشم موضوع از چه قراره ؟همه حرف از مرام و دلسوزی و

نامردی میزنن ولیچی منظورشون هست ادم متوجه نمیشه . شما استادین ولی اگه چیزی هست شفاف بگین امثال

منم مطلب رو بگیرن.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 3:52pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
به گفته نماینده فروش این دستگاه در ایران .

MINELAB GPX 5000
ویژگی‌ها:
-MPS، DVT & SETA: این تکنولوژی‌ها پیشرفته‌ترین دستگاه حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که هنوزهم شنیدن صدا و نویز قطعات فلزات با آن کمی مشکل می‌باشد.
- زمانبندی‌ها و تنظیمات جدید: این زمانبندی‌ها دستگاه GPX 5000 را بهتر و جامع‌تر از قبل می‌سازد. شبیه به این است که 8 ردیاب را در یک دستگاه دارید. علاوه بر پنج زمانبندی و تنظیم موجود در انواع قبلی، دستگاه GPX 5000 سه تنظیم و زمانبندی جدید را نیز ارائه نموده است که عبارتند از: سکه/عتیقه جات، نمک/ طلا و طلای خالص.
- زمانبندی و تنظیم طلای خالص: عمق و حساسیتی بسیار زیاد را ارائه می‌نماید. و قطعات فلزات بسیار زیادتری از آنچه تصور می‌شود در زمین وجود دارد را تشخیص می‌دهد.
- زمانبندی و تنظیم نمک/ طلا: برای شناسایی قطعات ریز فلزات در زمینهای شور مانند ساحل دریا مناسب می‌باشد.
- زمانبندی و تنظیم سکه/ عتیقه جات: این عمیق‌ترین جستجو است حتی برای شرایط زمینهای هموار.
- افزایش زمانبندی و تنظیمات اصلاح شده: برای عمق بیشتر می‌باشد.
- ویژگیهای الکترونیکی بهبود یافته و اصلاح شده: برای افزایش حساسیت نسبت به اشیاء و عملکرد متعادل زمینی می‌باشد.
- حالت جستجوی از پیش تعیین شده: امکان روشن کردن راحت دستگاه و شروع جستجو و ردیابی را فراهم می‌آورد. علاوه بر تنظیمات برای جستجوی عمومی و عمیق، تنظیم برای جستجو در شرایط دارای مواد معدنی بسیار زیاد، قطعات زمین یا جالیز، دارای ضایعات زیاد و نشان دادن دقیق محل قطعات ریزرا نیز دارا می‌باشد. هر شش حالت جستجو می‌توانند برای تنظیمات و شرایط مطلوب و مورد نظر شما تغییر یافته و اصلاح گردند. حالتهای جستجوی موجود در منو می‌توانند تغییر نام نیز داده شوند.
- تقویت و افزایش زیاد دریافت: این تنظیمات شما را قادر به کنترل حساسیت زیاد و دقیق برای عملکرد مطلوب و بهینه می‌سازد.
- متعادل ساختن اتوماتیک زمین: گزینه‌ها ی تنظیم دستگاه برای مطابقت یافتن با تمامی شرایط زمینی را راحت و آسان می‌سازد. مثلاً: (ثابت، ردیابی، سرعت ردیابی، نوع متعادل ساختن زمین، دکمه ردیابی سریع)
- تنظیمات صوتی: برای به حداکثر رساندن سیگنالهای اشیاء متناسب با توانایی شنیدن شما بکار می‌رود مثلاً (آستانه و شروع صدا، تون صدا، نوع صدا، اوج سیگنال، صدای اشیاء، محدوده صدا، تثبیت و متعادل کننده صدا)
- عدم پذیرش آهن: قابل تنظیم برای میزان ضایعات و تکه‌های آهن موجود در منطقه مورد جستجو می‌باشد.
- کنترل حرکت و تکان‌ها: قابل تنظیم برای تصابق یافتن با سرعت حرکت دادن دستگاه توسط شما و بهینه سازی واکنش‌ها نسبت به اشیاء می‌باشد.
- تون: (که به عنوان متوقف کننده نویز و اختلالات نیز شناخته می‌شود) گزینه‌های تنظیم اتوماتیک و دستی برای به حداقل رساندن تداخل‌ها و پارازیتهای الکتریکی.
- نور صفحه زمینه: شما را قادر به خواندن منوی LCD در هر نوری می‌سازد و شما را قادر به ردیابی در روز و شب می‌سازد. همچنین مدت روشن ماندن نور صفحه زمینه قابل تنظیم می‌باشد تا بدین طریق در مصرف باتری صرفه جویی شود.
- باتری LI یونی سبک: دارای قابلیت تقویت بلندگوی توکار دستگاه می‌باشد.
- دو کویل: طبق استاندارد دارای دو کویل دو بعدی 11 اینچی به اضافه یک حلقه کویل یا سیم پیچ 11 اینچی می‌باشد که جامعیت و ارزش بیشتری را برای شما فراهم می‌آورد.
- زبان‌ها: انگلیسی، اسپانیایی، روسی و عربی (تن‌ها در کتابچه راهنما)
- عمق مفید 1.5 متر

خوب دوستان آب و تاب توضیحات رو کار ندارم و در آخر توضیحات عمق 1.5 متر زدنشو هم کار ندارم من خودم نماینده چندین شرکت بودم و لوح تقدیر هم گرفتم سر صحبتم با اونایی هست که میگن فلان دستگا بزرگترین و بهرین دستگاه دنیاست باید در جواب بگم اگه بخوایم واقع گرا باشیم چیزی به است دستگاه دفینه یاب وجود نداره و همه نسبی کار میکنن من بارها بار گفتم حتی شرکتهای بزرگ دنیا هم نتونستن فرکانس فلزی که در هر چند سال متغیر تغیر میکنه رو بدست بیارن و یک معیارهای فرکانسی نسبی دادن و اینکه در هر منطقه کارایی دستگاه تضعیف میشه و حتی ممکنه یک دستگاه 100 میلیونی در منطقه ای کار نکنه برای همین هست که شما یک دستگاه رو میبرین جایی خوب جواب میده و در جایی مخطل میشه به جز املاح فلزی و املاح خاک و مسئله همگن بودن میلیونها مسئله دیگه هم هست که مشکل سازه . میتونین چک کنید خودتون قظاوت کنید بعد متوجه میشین که این دستگاه ها اکثرا فقط فلز جدید رو در فضایی بدونه املاح میتونن بزنن دقیقا همون تستی که ما جلوی شما قبل فروش دستگاه میدیم .
و این کلاهبرداری نیست کسی که دوست نداره میتونه نخره و وقتی خریدی راضی بودی که خریدی .
مشکل از خود شخصه .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 6:05pm
YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure