انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 8:08am

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام

با دستگاه nokta golden king plus در عمق سه متر و هشتاد سانت جنس دراوردند

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

جمعه 29 شهریور1392 - 8:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام مجدد.
یه مطلا را فراموش کردم.دوستان میخواستن بدونن که GPX5000 بهتره یا چه فلزیاب دیگری واسه عمق 4 متر خوبه؟ به نظر من سیریوس بهتره.حتی از لورنز هم بهتر و قویتره. اوپراتوراش میگن. من تو یه پستی اونو توضیح دادم. ولی من از کسانی که سیریوس کار کردن میخوام که در مورد اون توضیح بدن.
با سپاس
مدد یا رحیم الله.

اقا افشین اپراطوری لورنز 5x یا 6xراحت تره یا gpx?

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

جمعه 29 شهریور1392 - 11:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشيد استاد
لطفاً تست GPX5000 چي شد ما منتظريم مانده ايم GPX5000 يا LORENZ =))

شنبه 29 شهریور1392 - 12:18am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
اپراتوری لورنز آسونتره و درباره انتخاب دستگاه هم اشتباه نکنید GPX خیلی بهتره از لورنز، از هر لحاضی بهتره بجز عمق که حداقل با لوپ اضافه 3 متر میزنه که بسیار خوبه

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 29 شهریور1392 - 1:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.منم با حرف استاد دستان موافقم دوستان.جی پی5000 بهتره ولی اونطوری هم نیست که اینجا ازش تعریف میکنند.بابا بخدا شماها برید کلیپهای اموزشی و معرفی جی پی ایکس رو ببینید.همه تستهاش حدود 50 سانته.اگر 3متر میزد که خود کارخونشون میومد یه کلیپ کاووش تو 3متر میذاشت که جنسشو معرفی کنه.بازم میگم دوستان...بخدا من یکسالونیم جی پی داشتم...اخرین عمقی که باهاش جنس بزرگ (دیگ غذا)گرفتم 2متر بود که این عمق رو الان دارم از ایتراک جواب میگیرم و بسار راضیم.چون هم کارباهاش راحتتره و هم تفکیکش عالیه.درضمن درسته جی پی روی ذرات خیلی باثباته ولی برای من اتفاق زیاد افتاده که روی خشت صدای صاف بده و باعث هرزه کنه من شده باشه عزیزان.ممنونم از توجهتون دوستان من. :-H

راه در جهان یکی است و آن راستی است

یکشنبه 31 شهریور1392 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به شما اقا مهرداد میشه در مورد دستگاه ایتراک وقیمت توضیح بدین ..ممنون :x

دوشنبه 1 مهر1392 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.اقا معین عزیز خدمتتون عرض کنم ایتراک هم یکی از محصولات کارخونه مینلب هستش که توی خود سایت کارخونه مینلب ازش بعنوان دستگاه پیداکننده عتیقه جات اسم بردن.سیستم وی ال اف داره با پایداری و ثبات بسیار خوب درحین کار و تفکیک بسیار قویو حذف بسیار عالی ذرات کانی و آلی و عمقی در حدود 2متر کاووش.برای من که بصورت نیمه حرفه ای و درحد جمع کردن خورده پاش و سکه و وسایل دوران اسلامی و قبرهای گبری کم عمق کار میکنم بسیار وسیله ی عالی و نون رسونیه.قیمتشم توی سایتش حدودا 1850 یورو هستش که برسه اینور آب دوبرابر میشه معین جان.چینیشم هستش تو بازار حدود هفت میلیونه.من خودم سفارش دادم یکی از بچهای راننده از ترک برام گرفتش اورد.برام 11 تومن آب خورد ولی بجون خودم تا حالا شاید باهاش توی منطقمون پول 4تا ایتراک رو گرفتم.برای کار من عالیه.در این زمینه هم دستگاههای مشابه هستش مثل.مینلب.سفری..اکسپلورر اس ای پرفشنال...که تقریبآ موتور همش شبیه بهمه.خلاصه ارزوی ما به هدف رسیدن دوستان سینه سوخته در کاووشه.موفق باشید

دوشنبه 1 مهر1392 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون که جواب دادین اقا مهرداد ... :x

سه شنبه 2 مهر1392 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام

عزیز جان پس نتایج این تست چی شد من خودم به همه میگفتم صبور باشید ولی صبر ما هم به سر اومد بی زحمت یه خبری بدین

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

سه شنبه 2 مهر1392 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معین نوشته است:
ممنون که جواب دادین اقا مهرداد ... :x

:ymblushing: خواهش میکنم آقا معین عزیز.امیدوارم اونچیزی که راسته کار شماست گیر بیاری و باهاش جواب رضایت بخش بگیری برادر من. :-BD

سه شنبه 2 مهر1392 - 10:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure