انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:26pm

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 لطفا راهنماییم کنید MD5008 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و وقت بخیر خدمت مدیران.اساتید و دوستان گرامی.

آیا از دوستان کسی از کیت فلز یاب دلتا پالس3 و pim-2استفاده کرده یا اطلاعاتی در این باره داره آیا ارزش کار کردن و وقت گذاشتن داره؟؟؟؟؟؟

دوشنبه 2 تیر1392 - 12:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من یک دوست دارم که دستگاه میساخت به چند نفر ساخته بود راضی بودند منم ازش تقاضا کردم برای من بسازی گفت ما چند نفر بودیم در ساخت فلز یاب که هر کدام کار خودشو میکرد مدارم هم تمهم شده با هزار بدبختی رفتم یک جایی که مدار را به چاپ رسانده بود پیدا کردیم دادیم چاپ کردیم الان یکمی وضع مالیش به هم خورده منم پولدادم ولی در اخر همه چیزش اماده شد موند نرم افزارش که گفت که میگی پولشوندارم و طرف میگی دیگه نقد حالا 600هزار میگریم میزنم کسی در باره نرم افزار میتونی به من کمک کنی من تمام وسایلشو بگیر م خودمون درستش کنیم با تشکر

دوشنبه 3 تیر1392 - 6:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asdfg نوشته است:
سلام من یک دوست دارم که دستگاه میساخت به چند نفر ساخته بود راضی بودند منم ازش تقاضا کردم برای من بسازی گفت ما چند نفر بودیم در ساخت فلز یاب که هر کدام کار خودشو میکرد مدارم هم تمهم شده با هزار بدبختی رفتم یک جایی که مدار را به چاپ رسانده بود پیدا کردیم دادیم چاپ کردیم الان یکمی وضع مالیش به هم خورده منم پولدادم ولی در اخر همه چیزش اماده شد موند نرم افزارش که گفت که میگی پولشوندارم و طرف میگی دیگه نقد حالا 600هزار میگریم میزنم کسی در باره نرم افزار میتونی به من کمک کنی من تمام وسایلشو بگیر م خودمون درستش کنیم با تشکر

سلام خداییش خیلی زبون سختی داری ما که نفهمیدیم چی فرمودید؟ :D

دوشنبه 3 تیر1392 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من زیاد املام خوب نیست من یک دوست داشتم میگفت داستگاه میفروشم قسمت سخت افزاریشو اون درست میکرد قسمت نرم افزاریشو هم یک نفر دیگه من پول دادم تمام پولی که قراربود بابت دستگاه بدم اون قرار بود خودش پول نرم افزارشو هم خودش بده بعد گفت من وضع مالی ایم خراب شد پولو هم خرج کردم به اون کسی که نرم افزارو میزنه به دستگاه چک دادم اونم قبول نکرد دستگاهم همینجوری موند بعد گفت حدود 600هزار نقد میخواد نرم افزارو بزنی بده من چون هم پول نداشتم و اطمینانم یکمی سلب شده بود دیگه اینجوری موند اگر از دوستان کمکی میتونی بکنه تشکر میکنم

سه شنبه 3 تیر1392 - 12:00am

=))

سه شنبه 3 تیر1392 - 12:07am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

asdfg نوشته است:
سلام من زیاد املام خوب نیست من یک دوست داشتم میگفت داستگاه میفروشم قسمت سخت افزاریشو اون درست میکرد قسمت نرم افزاریشو هم یک نفر دیگه من پول دادم تمام پولی که قراربود بابت دستگاه بدم اون قرار بود خودش پول نرم افزارشو هم خودش بده بعد گفت من وضع مالی ایم خراب شد پولو هم خرج کردم به اون کسی که نرم افزارو میزنه به دستگاه چک دادم اونم قبول نکرد دستگاهم همینجوری موند بعد گفت حدود 600هزار نقد میخواد نرم افزارو بزنی بده من چون هم پول نداشتم و اطمینانم یکمی سلب شده بود دیگه اینجوری موند اگر از دوستان کمکی میتونی بکنه تشکر میکنم

دوست عزیز شما باید اسم دستگاهی رو که دوستتون ساخته بفرمایید تاببینم نرم افزارش موجوده یا نه ؟
اینطوری که شما نرم افزار خواستید مثل اینه که بگید مثلا من یه کلید میخوام واسه باز کردن یک قفل !

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز رولدولکس 2007 ساخت کشورالمان از کارخانه زیمنس بوده اینها میگن ما خودمون مونتاژکرده بودیم 6متر عمق میزنه خل یاب داره ذرات را 100درصد حذف میکنه کاتولگش هم است بتونم میفرستم

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزاگه اطلاعات سخت افزاریش رابزاری(مثلانقشه شماتیک مدار)شایدبتونیم کمک بیشتری بکنیم ضمنابرنامه نویسی فلزیابی که 6متر بتونه بزنه کارساده ای نیست مطمئنامثل سخت افزارش قسمت نرم افزارشم ازجایی کپی کرده بودن یاشایداصلافلزیاب انالوگه ونیازبه برنامه نداشته وفقط بادیجیتالی کردن خروجی مثلا اضافه کردن صفحه نمایشگرکه کارساده ایه خواستندقیمتشوبالاببرند

جمعه 7 تیر1392 - 10:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیزم این دستگاه دیجتال بود دارای صفحه نمایشگر حتی متراژهم میزنی نه عزیزیم با این دستگاها چند نفر هم موفق شده بودند متاسفانه دوست ما به مرض اعتیاد رو اورد من هم باهاش نون ونمک خورده بودم دیگه نخواستم زیاد اذیتش کنم حتما میپرسم با تشکر

جمعه 7 تیر1392 - 12:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بچه هاآیاکسی ازردیاب زالوس چیزی میدونه؟ممون کمکم کنید

یکشنبه 16 تیر1392 - 4:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure