انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:03pm

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 لطفا راهنماییم کنید MD5008 
نویسنده پیغام

با سلام به اساتید چطور میتونم عمق زنی دستگاه MD5008 افزایش دهم

پنج شنبه 9 خرداد1392 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
سلام دوست عزیز
لطفا در مورد عمق زنی این دستگاه توضیح بدید تجربیاتتون درمورد عمق زنیش که خودتون تست کردید بگید تا بقیه دوستان هم مستفید بشن
ممنون

پنج شنبه 9 خرداد1392 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و با کسب اجازه از از اساتید
این دستگاه به قول فروشنده ها مال کره هستش ولی در اصل ساخت چین
من این دستگاه را داشتم و میتونم بگم آهن را نسبتا خوب میزنه به طوری که یک قوطی کنسرو ماهی را توی عمق 70 سانتی واسه من گرفت (گناه داشنیم کندیمو قوطی کنسرو نسیبمون شد :( ) از فلزات رنگی اصلا خوشش نمیاد ، و فکر نکنم اصلا جای کار داشته باشه

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 10 خرداد1392 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قوطي كنسرو تو 70سانتي چه ميكرد؟ بفرماييد قوطي زنگ زده بود كه تو 70 سانتي شكارش كرديد؟ تنها تجربه شما با اين دستگاه همينه؟ :)

جمعه 10 خرداد1392 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
قوطي كنسرو تو 70سانتي چه ميكرد؟ بفرماييد قوطي زنگ زده بود كه تو 70 سانتي شكارش كرديد؟ تنها تجربه شما با اين دستگاه همينه؟ :)

والا خودمم هم نمیدونم کنار یک آسیاب خرابه بود و جالب اینجاست که خیلی کم زنگ زده بود
یادمه یه جای دیگه پای یه خره سنگ را جواب داد و این بار هم چون مکانش خوب بود و پای سنگ بود گفتیم دیگه پولدار شدیم دقیق نمیدونم ولی حدود 30 یا 40 سانتی یک سوزن جوال دوز بود وکامل زنگ زده بود ، نکته دیگه اینجاست که قوطی کنسرو بزرگ زنگ زده را توی هوا زیتد نمیزد ولی میتونست بین فلز آهنی و غیر آهنی را مشخص کنه البته با دیسک کوچکش و این تست را توی هوا داشتم نه توی خاک
عرضم به حضور مباکتون جایی را توی یک آبادی کوچک زد که میگفتن قبلا قلعه بوده و جهاد برای اینکه واسشون منبع آب بزاره اونجا را با لودر صاف کرده بود ، ولی خودمون را کشتیم نزاشتن بکنیم و ببینیم چیه و در چه عمقیه حتی تهدید هم شدیم با برنو (طمع کورشون کرده بود)
ولی انصافا الکی بوق نمیزد
اگر میخاین تا بازم بگم ولی در کل من یکی باهاش حال نکردم (یوسفی نامرد چنان برای ما تستش کرد که من گفتم حتما این دستگاه اون چیزیه که من میخوام ولی نبود و نبود و نبودو نخواهد بود)

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 10 خرداد1392 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشكل اينجاست كه وقتي جايي بوق ميزنه واقعا فلز باشه حالا سوزن درمياد بازم نشون ميده دستگاه كارشو درست انجام داده و هرچي عمق بيشتر ميشه اين خطا ممكنه بيشتر باشه و يه دستگاه خوب بايد بشه رو آلارمش حساب كرد

شنبه 10 خرداد1392 - 12:58am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان عزیز توجه کنند...
که اگه میخوان یه دستگاه خوب بخرن که واقعا واسه کار دفینه یابی مورد استفادشون باشه و موفق بشن( هم ردیاب هم نقطه زن) باید به صورت کلی و ساده
خصوصیات زیر رو داشته باشه:

نقطه زنی دقیق
ردیابی دقیق(حذف ذرات)
تفکیک فلزات
سهولت در استفاده
حجم کم
عمق کاوش مناسب
عمق گیری دقیق

اینا فاکتورهایی هستند که تو خرید دستگاه باید بهشون توجه کنیم و هیچوقت به قیمت دستگاه کم و زیاد دستگاه توجه نکنید
چون قیمت بالا دلیل بهتر بودن نیست، شکر خدا دوستان با دانش و باهوش ما( مجتبی و حمید آقا) تونستن دستگاهی رو بسازن
(FPL-22)که تمام این خصوصیات رو یکجا داشته باشه و با قیمت بسیار مناسب در اختیار بگیریم،

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 14 خرداد1392 - 1:02am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوست عزیز...
من اطلاعاتی درباره این دستگاه ندارم ولی اگه جز دستگاه های پالسی باشه شما میتونین تو قسمت اپراتوری دستگاه پالسی از تجربیات دوستان
استفاده کنید

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 14 خرداد1392 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من دستگاهم پیش یکی از اقوام بود و 3 سالی میشه که بی خیالش بودم ، حالا که بحث به اینجا کشید وسوسه شدم که روش کار کنم زتگ زدم تا چند روز دیگه دوباره دستمو میگیره چون توی یه استان دیگس تا ببینیم با وجود دوستان و اساتید عزیز میشه کاری روش انجام داد که نسبت به فلزات رنگی حساسیت خوبی داشته باشه یا نه

جمعه 17 خرداد1392 - 3:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و وقت بخیر خدمت مدیران.اساتید و دوستان گرامی.
دستگاه lorenz l.p.x.8 ساخت آلمان رو کسی میشناسه و میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید.

دوشنبه 2 تیر1392 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure