انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:28pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 606 , 607 , 608 , 609 , 610 , 611 , 612 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس عزیز
اره فرمایش شما متین اما هر چی سعی کردم نمی تونم عدد کنار H,L یا عدد کنار مربع رو به 500 برسونم یا به صفر برسونم به این خاطر میگم باید ایراد از گیرنده باشه اگر امکان داره شما یا یکی از دوستانی که اپراتوری دستگاه رو بلد هستن نحوه کالیبره کردن اون رو به من اموزش بدین مرسی

جمعه 25 آبان1396 - 1:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
لطفا یک نفر که به اپراتوری دستگاه وارد هست به من اموزش بده که چجوری دستگاه رو کالیبره کنم
مرسی

جمعه 26 آبان1396 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
آقای حسن زاده @};-
جزوه فارسی آموزش کار با دستگاه زمین شناسی به همت reza68 و کاوشگر و مهدی و سعید و ... به تاریخ 26 شهریور 94:
که در صفحه اول همین تاپیک هست رو دانلود و مطالعه بفرمایید اگه فکر کردین کافی نبود میتونین کل این تاپیک که شامل تجربیات اپراتوری و هم شامل ساخت دستگاه و ریزه کاری هایی مهم که باید رعایت بکنین دوستان توضیح دادن رو هم مطالعه بفرمایین.

شنبه 27 آبان1396 - 11:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammad22 نوشته است:
سلام
آقای حسن زاده @};-
جزوه فارسی آموزش کار با دستگاه زمین شناسی به همت reza68 و کاوشگر و مهدی و سعید و ... به تاریخ 26 شهریور 94:
که در صفحه اول همین تاپیک هست رو دانلود و مطالعه بفرمایید اگه فکر کردین کافی نبود میتونین کل این تاپیک که شامل تجربیات اپراتوری و هم شامل ساخت دستگاه و ریزه کاری هایی مهم که باید رعایت بکنین دوستان توضیح دادن رو هم مطالعه بفرمایین.

سلام محمد جان
من جزوه گرو شکار رو کامل مطالعه کردم اما جدا از اینکه یکی دو مورد اشتباه هم داره بقیه نکاتش خوب ولی ابتدایی هست در مورد 600 صفحه هم خودت هم میدونی که خوندن این همه صفحه که بیشتر اون هم زیاد مفید نیست و جملات تکراری هست مشکلی از من حل نمیکنه من دقیقا نیاز به یه مرد دارم که به اپراتوری دستگاه وارد باشه و جواب چند سئوال من رو بده در مورد انتقال اطلاعات یا ساخت گراید و غیره یا اسنافر و سورفر من هیچ مشکلی ندارم در مورد پراپ زنی جند نکته هست که باید از یکی بپرسم چون بین صفحات هم سرچ کردم چیز بدرد بخوری نبود

یکشنبه 28 آبان1396 - 8:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

hasanzade نوشته است:
mohammad22 نوشته است:
سلام
آقای حسن زاده @};-

سلام محمد جان
من جزوه گرو شکار رو کامل مطالعه کردم اما جدا از اینکه یکی دو مورد اشتباه هم داره بقیه نکاتش خوب ولی ابتدایی هست در مورد 600 صفحه هم خودت هم میدونی که خوندن این همه صفحه که بیشتر اون هم زیاد مفید نیست و جملات تکراری هست مشکلی از من حل نمیکنه من دقیقا نیاز به یه مرد دارم که به اپراتوری دستگاه وارد باشه و جواب چند سئوال من رو بده در مورد انتقال اطلاعات یا ساخت گراید و غیره یا اسنافر و سورفر من هیچ مشکلی ندارم در مورد پراپ زنی جند نکته هست که باید از یکی بپرسم چون بین صفحات هم سرچ کردم چیز بدرد بخوری نبود

سلام خسته نباشید
دوست عزیز انتقال اطلاعات خیلی ساده است هم به روش ttl و هم به روش پورت سریال یکی هستن مهمترین نکته باید com نرم افزار با سخت افزاری که میخوای انتقال بدی یکی باشن

یکشنبه 28 آبان1396 - 9:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

loyal.866 نوشته است:
hasanzade نوشته است:
mohammad22 نوشته است:
سلام
آقای حسن زاده @};-

سلام محمد جان

سلام خسته نباشید
دوست عزیز انتقال اطلاعات خیلی ساده است هم به روش ttl و هم به روش پورت سریال یکی هستن مهمترین نکته باید com نرم افزار با سخت افزاری که میخوای انتقال بدی یکی باشن

دوست گرامی با دقت بیشتری مطالعه بفرمائید من نوشتم در مورد انتقال اطلاعات مشکلی ندارم

دوشنبه 29 آبان1396 - 2:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید گرامی
من دیروز دستگاه رو بردم یه جایی برای اسکن اما اعداد مرتبا تغییر می کرد و من بناچار صبر میکردم و اعداد نزدیک به هم رو ذخیره میکردم مگر جاهایی که اختلاف زیاد بود ودر نهایت شکل اسکن 4 در 10 من شکل زیر شد
اولا ایا این اسکن درسته ؟
دوما برای ثبات اعداد نمیشه یه فیلتر بگذاریم سر راه ورودی p1,p2که فقط فرکانس 137.5 رو عبور بده نمیدونم کلا قاطی کردم از دست این دستگاه لطفا کمک کنید مرسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 29 آبان1396 - 3:06pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
بنده در زمینه اپراتوری این دستگاه تجربه ندارم اما بنظر میاد تصاویر شما مشکل داره. عرض کردم مساله این دستگاه بیشتر اپراتوری هست و دوستان صاحب تجربه باید کمک کنن.
چون فرمودین فقط در حالت اتصال سیم پرابها پرش اعداد و اثر نویز دارین بعید میدونم داخل مدار ایرادی مرتبط با این موضوع وجود داشته باشه. طبیعتا گذاشتن فیلتر هم معنی نداره. هر چند که اصلا تعریف فیلتر باند گذر روی موج مربعی به این سادگیها هم نیست. بهرحال شما باید دستگاه رو در مکان دیگه هم تست کنین. شاید اون مکان خاص به حدی نویز داره که دستگاه قابل استفاده نباشه. نهایتا استفاده از سیم شیلد برای پرابهای گیرنده میتونه راه حل خوبی باشه.

دوشنبه 29 آبان1396 - 3:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
بنده در زمینه اپراتوری این دستگاه تجربه ندارم اما بنظر میاد تصاویر شما مشکل داره. عرض کردم مساله این دستگاه بیشتر اپراتوری هست و دوستان صاحب تجربه باید کمک کنن.
چون فرمودین فقط در حالت اتصال سیم پرابها پرش اعداد و اثر نویز دارین بعید میدونم داخل مدار ایرادی مرتبط با این موضوع وجود داشته باشه. طبیعتا گذاشتن فیلتر هم معنی نداره. هر چند که اصلا تعریف فیلتر باند گذر روی موج مربعی به این سادگیها هم نیست. بهرحال شما باید دستگاه رو در مکان دیگه هم تست کنین. شاید اون مکان خاص به حدی نویز داره که دستگاه قابل استفاده نباشه. نهایتا استفاده از سیم شیلد برای پرابهای گیرنده میتونه راه حل خوبی باشه.

مرسی مهندس عزیز
در مورد اپراتوری کدوم یکی از دوستان باید کمک کنه که من مستقیما برم دنبالش اخه سه روزه که به غیر از شما هیچ کس جواب درستی بهم نمیده

دوشنبه 29 آبان1396 - 4:01pm
مدیر کل
مدیر کل

هر کدوم از دوستانی که معرفت و شعور باز پس دادن این همه اطلاعاتی که از این انجمن و بخصوص از این تاپیک آموختن رو داشته باشن! :-w :D
بهرحال مطمئن باشین مشکل شما با مطالعه تاپیک و کمی تست روی دستگاه و اپراتوریش حل شدنی هست. فایلهای قرار گرفته در پست اول هم بنظر من باید برای راه افتادن شما در اپراتوری کافی باشه.

دوشنبه 29 آبان1396 - 4:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 606 , 607 , 608 , 609 , 610 , 611 , 612 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure