انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:28am

پاسخ به موضوع  [ 6468 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 , 610 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر حداد نوشته است:
Atroo نوشته است:
سلام خدمت دوستان...
من دستگاه زمین شناسی رو وقتی بدون وصل پراب روشن میکنم اعداد L و H هر دو ۵۱۲ هستش و عدد # صفر هست.... وقتیم پراب رو وصل میکنم همینه... حتی وقتیم پراب ها رو فرو میکنم تو زمین هیچ تغییری نمیکنن... مشکل از کجاس؟اینجوری که هیچ اسکنی نمیگیره... فرکانسمترم ندارم که تست کنم ببینم فرکانس بخش فرستتنده چنده... کسی میدونه مشکل از کجای دستگاس؟

سلام دوست عزیز ابتدا با اهمتر پایه 5 آیسی 5660 رو چک کن ببین ولتاژ منفی رو داری یا نه
به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر خرابی این آیسی است از یک نمونه با کیفیتش استفاده کن

ببخشید دوست عزیز منظورم آیسی 7660 بود

چهارشنبه 26 مهر1396 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه بخوام سلکتورو 3 حالترو فقط در یک حالت و مستقیم از خود مدار بگیرم رو کدوم حالت بزارم بهتره؟ هر وقت سیمهای اتصال این سلکتورو در میارم عدد کنار مربع صفر میشه ولی وقتی وصل میکنم عددها بازی میکنند. کلا رو اعصابه.

یکشنبه 30 مهر1396 - 8:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
اگه بخوام سلکتورو 3 حالترو فقط در یک حالت و مستقیم از خود مدار بگیرم رو کدوم حالت بزارم بهتره؟ هر وقت سیمهای اتصال این سلکتورو در میارم عدد کنار مربع صفر میشه ولی وقتی وصل میکنم عددها بازی میکنند. کلا رو اعصابه.

سلام بزار رو حالت اول متصل به مقاومت 1 مگااهم

یکشنبه 30 مهر1396 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر حداد نوشته است:
milad7 نوشته است:

سلام. ولی یک مگا حالت سومه. اول میشه 10 کیلو. داداش اگه از سلکتور استفاده میکنی تو جالت اول و دوم و سوم عدد کنار مربعت چنده؟

دوشنبه 1 آبان1396 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
امیر حداد نوشته است:
milad7 نوشته است:

سلام. ولی یک مگا حالت سومه. اول میشه 10 کیلو. داداش اگه از سلکتور استفاده میکنی تو حالت اول و دوم و سوم عدد کنار مربعت چنده؟

در رابطه با عدد کنار مربع تو حالت دوم و سوم نسب به حالت اول اعداد بزرگتر میشن @};-

دوشنبه 1 آبان1396 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون داداش. @};- پستهای قبلیو که مطالعه کردم طبق فرمایش دوستان وقتی که سلکتور سه حالترو در حالت 1 قرار دادیم عدد کنار مربع از یک تا 5 باید باشه و در حالت 2 عدد 10 تا 50 باشه و در حالت 3 عدد از 100 تا 500 و اینکه فقط یه عدد ثابتو نشون بده دستگاه درست کار میکنه البته یکی دو واحد تغییر هم مشکلی نداره . این چیزی بود که دوستان گفته بودن. حالا درست یا غلطشو اساتید باید نظر بدن

سه شنبه 2 آبان1396 - 9:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان، اگه اسکن رو به جای اینکه از چپ به راست ستون بندی کنیم، از راست به چپ بزنیم اونوقت باید تو نرم افزار چه تغییراتی بدیم تا درست نمایش بده؟

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است.

شنبه 5 آبان1396 - 1:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس خسته نباشید سیم پراب ها چن متر باشه که بتونی تا اخرین نقطه که میتونی اسکن کنی سیم کوتاه نیاد من سیم مای که گیرنده هستن رو هر کدوم دو متر گرفتم برا فرستنده چقدر باشه کافیه
با تشکر

شنبه 6 آبان1396 - 4:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید من مدار ttl رو ساختم چطوری حافظه دستگاه رو به لپ تاپ ارسال کنم ماژول ttl به usb هم روی مدار وصله و نرم افزار snuffler رو نصب کردم لطفا دوستان راهنمایی کنید

سه شنبه 8 آبان1396 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز
یه مدتی به خاطر مسائل شخصی نمیتونستم بیام نفهمیدم اخرش این موضوع انتقال دیتا به نرم افزارres2dvinچی شد کسی تونسته منتقل کنه ؟(میشه این انتقال دقیق و توضیح بدید)
روش پراپ زنی تغییر کرده؟
با تشکر @};-

چهارشنبه 10 آبان1396 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6468 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 , 610 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure