انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 9:37pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 603 , 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

سلام خدمت اساتید گرامی...آیا این مدار تو سنس فلز میتونه کمک کنه تا در کنار نقطه زن فلزجو بتونیم باهاش به نتیجه برسیم؟؟؟؟....ممنون

شنبه 15 مهر1396 - 10:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ایشون مدار رو تقویت کردن شبیه به همون چیزی که ما پیشنهاد دادیم. ربطی به سلکتور 3 و 5 حالته نداره! چه تقویت شده باشه و چه نشده باشه با سلکتورهای اصلی ولتاژ خروجی تغییری نمیکنه. اون کلیدی که شما میبینین مربوط به تبدیل مدار تقویت نشده به تقویت شده هست نه سلکتور های دستگاه اصلی.

سلام مهندس جان خسته نباشید
مهندس چطور میتونم مدار رو تقویت کنم

یکشنبه 15 مهر1396 - 12:19am
مدیر کل
مدیر کل

این رو قبلا بطور مفصل در تاپیک توضیح دادم. اما انجامش رو توصیه نمیکنم چون دوستان ظاهرا جواب خوبی نگرفتن و مشکل بی ثباتی و پرش اعداد داشتن.

یکشنبه 15 مهر1396 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedyashar نوشته است:
سلام خدمت اساتید گرامی...آیا این مدار تو سنس فلز میتونه کمک کنه تا در کنار نقطه زن فلزجو بتونیم باهاش به نتیجه برسیم؟؟؟؟....ممنون

خیر چنین چیزی اثبات نشده..
به این سیستم در درجه اول باید به چشم یه حفره یاب نگاه کرد که در مکانهای معتبر کارآیی خودش رو اثبات کرده.

دوشنبه 16 مهر1396 - 2:27am

ebenoore نوشته است:
یک دستگاه زمین شناسی سالم دست ساز فلزجو خواست با پراپ و سیم کامل 350 تومان در خدمتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 19 مهر1396 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود
دوستانی که قصد خرید زمین شناسی رو دارید قبل خرید این تستها رو از فروشنده بخواهید که براتون انجام بده
1 ولتاژ خروجی بین 5 تا 6 دهم باید باشه
2 فرکانس خروجی 137 باید باشه
3 اگر غیر حضوری میخرید یک کلیپ ازش بزار بدون اتصال پراب. عدد جلوی مربع # باید ثابت و صفر باشه دستگاه تکون بده عدد نباید تغییر کنه و گرنه دستگاه نویز داره .
حتما این تست ها رو بگیرید.
اگر این چند خصیصه رعایت نشه با دستگاه روی زمین اصلا نمیشه کار کرد و هر اسکنی بکنید همراه با خطا هست

یکشنبه 23 مهر1396 - 8:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان...
من دستگاه زمین شناسی رو وقتی بدون وصل پراب روشن میکنم اعداد L و H هر دو ۵۱۲ هستش و عدد # صفر هست.... وقتیم پراب رو وصل میکنم همینه... حتی وقتیم پراب ها رو فرو میکنم تو زمین هیچ تغییری نمیکنن... مشکل از کجاس؟اینجوری که هیچ اسکنی نمیگیره... فرکانسمترم ندارم که تست کنم ببینم فرکانس بخش فرستتنده چنده... کسی میدونه مشکل از کجای دستگاس؟

سه شنبه 25 مهر1396 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Atroo نوشته است:
سلام خدمت دوستان...
من دستگاه زمین شناسی رو وقتی بدون وصل پراب روشن میکنم اعداد L و H هر دو ۵۱۲ هستش و عدد # صفر هست.... وقتیم پراب رو وصل میکنم همینه... حتی وقتیم پراب ها رو فرو میکنم تو زمین هیچ تغییری نمیکنن... مشکل از کجاس؟اینجوری که هیچ اسکنی نمیگیره... فرکانسمترم ندارم که تست کنم ببینم فرکانس بخش فرستتنده چنده... کسی میدونه مشکل از کجای دستگاس؟

سلام دوست عزیز ابتدا با اهمتر پایه 5 آیسی 5660 رو چک کن ببین ولتاژ منفی رو داری یا نه
به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر خرابی این آیسی است از یک نمونه با کیفیتش استفاده کن

آخرین بار توسط امیر حداد در سه شنبه 25 مهر1396 - 9:15pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت مهندس حمید و دوستان
خسته نباشید
مهندس سیم پراب ها چن مترباشه کافیه
با تشکر .

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:14pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

amid127 نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید و دوستان
خسته نباشید
مهندس سیم پراب ها چن مترباشه کافیه
با تشکر .

سلام دوستان
amid127 جان هر کدوم 10 متر باشه تا عمق 10 متر میتونین اسکن کنین.
بسته به نیاز خودتون استفاده کنین
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 603 , 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure