انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:32pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 586 , 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود خدمت اساتید و مهندس حمید گرامی می خواستم بدونم این خازنی که علامت زدم ایا تو نقشه جای مثبت و منفیش درسته یعنی پایه مثبت همونی هست که زمین مدار وصل شده با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 6 خرداد1396 - 1:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سئوال بعدی که از خدمت دوستان و اساتید گل دارم اینه که برای اینکه با دستگاه چند اسکن پشت سر هم از چند منطقه بگیریم باید چیکار کنیم و اگر حافظه دستگاه پر بشه ایا خودش اخطار میده یا نه میره روی دیتای اولی ذخیره میکنه مثلا من میخوام یه اسکن 30 در 50 متر بگیرم و بعد برم یه منطقه دیگه یه اسکن 10 در 20 بگیرم و سئوال اخر اینکه بهترین یا استانداری برای سایز زمین جهت اسکن وجود داره یا نه هر چی خودمون انتخاب کنیم باسپاس

یکشنبه 6 خرداد1396 - 2:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

k.irani70 نوشته است:
سئوال بعدی که از خدمت دوستان و اساتید گل دارم اینه که برای اینکه با دستگاه چند اسکن پشت سر هم از چند منطقه بگیریم باید چیکار کنیم و اگر حافظه دستگاه پر بشه ایا خودش اخطار میده یا نه میره روی دیتای اولی ذخیره میکنه مثلا من میخوام یه اسکن 30 در 50 متر بگیرم و بعد برم یه منطقه دیگه یه اسکن 10 در 20 بگیرم و سئوال اخر اینکه بهترین یا استانداری برای سایز زمین جهت اسکن وجود داره یا نه هر چی خودمون انتخاب کنیم باسپاس

سلام دوست عزیز
در رابطه با خازن بله درسته پایه مثبتش منفی مدار و پایه منفیش هم منفی 5ولت خروجی از آیسی 7660 است
در رابطه با سوال دومتون شما می تونید عرض اسکن اول رو از R0تاR29 در دستگاه سیو کنید و طولش رو هم از C0تاC49 سیو کنید در این صورت برای عرض اسکن دوم مثلا از R32تاR42 سیو می کنید و طولش رو هم از C52تاC72 سیو می کنید.
شما با توجه به آیسی حافظه ایی که در دستگاه استفاده کردید می تونید از R0تاR127 و از C0تاC127 در دستگاه سیو کنید حالا شما برای چند اسکن مثلا می تونید از0تا50رو به اسکن اول اختصاص بدید و برای اسکن بعد از 52شروع می کنید
اگر هم حافظه دستگاه پر بشه اطلاعات روی دیتای قبلی سیو میشه
البته با این کار باید وقتی اطلاعات رو به نرم افزار اسنافر انتقال دادید یک فایل جداگانه از اسکن اول و یک فایل جداگانه دیگر هم از اسکن دوم برای نرم افزار سورفر بسازید.
در رابطه با سایز هم بستگی به مکان داره @};-

یکشنبه 7 خرداد1396 - 9:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

امیر حداد نوشته است:
k.irani70 نوشته است:

سلام دوست عزیز
در رابطه با خازن بله درسته پایه مثبتش منفی مدار و پایه منفیش هم منفی 5ولت خروجی از آیسی 7660 است
در رابطه با سوال دومتون شما می تونید عرض اسکن اول رو از R0تاR29 در دستگاه سیو کنید و طولش رو هم از C0تاC49 سیو کنید در این صورت برای عرض اسکن دوم مثلا از R32تاR42 سیو می کنید و طولش رو هم از C52تاC72 سیو می کنید.
شما با توجه به آیسی حافظه ایی که در دستگاه استفاده کردید می تونید از R0تاR127 و از C0تاC127 در دستگاه سیو کنید حالا شما برای چند اسکن مثلا می تونید از0تا50رو به اسکن اول اختصاص بدید و برای اسکن بعد از 52شروع می کنید
اگر هم حافظه دستگاه پر بشه اطلاعات روی دیتای قبلی سیو میشه
البته با این کار باید وقتی اطلاعات رو به نرم افزار اسنافر انتقال دادید یک فایل جداگانه از اسکن اول و یک فایل جداگانه دیگر هم از اسکن دوم برای نرم افزار سورفر بسازید.
در رابطه با سایز هم بستگی به مکان داره @};-

از راهنمایی شما سپاسگذارم

یکشنبه 7 خرداد1396 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت تمامی دوستان
دوستانی که طالب دستگاه های اسکنر و تصویری هستند . تعداد محدودی دستگاه اسکنر حرفه ای جهت فروش موجوده که از نظر قیمت کاملا مقرون به صرفه و زیرقیمت واقعی این دستگاه ها هستند.تمامی سیستم ها به شرط آموزش کامل اپراتوری و تست زیرخاک خدمت خریدار ارائه میشه . دارای 2سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش هستند. عمق کاوش این دستگاه ها بالای 8 متر تضمین میکنم.و به شرط تست زیرخاک باب میل خریدار ارئه میدم. مجهز به سوپر سنسور قدرتمند و سیستم Live اسکن (اسکن زنده) و مشاهده تصاویر سه بعدی هستش.نرم افزار تحلیل و آنالیز کننده ی تصاویر هم نرم افزار معروف visulaizer که سیستم های اگزاماینر و محصولات okm با قیمت های نجومی از این برنامه استفاده میکنند هست.

دوستانی هم که طالب دستگاه های نقطه زن هستند.تمامی محصولات شرکت مینلب استرالیا و لورنز آلمان و گرت آمریکا به شرط اورجینال بودن و تست زیرخاک و آموزش کامل اپراتوری ارائه میدم . دستگاه های نقطه زن هم دارای 3سال گارانتی معتبر و 5سال خدمات پس از فروش میباشد .

از دوستان تقاضا میشه خواهشا فقظ و فقظ خریدار واقی pmخصوصی بده من درخدمتم .

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 8 خرداد1396 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

k.irani70 نوشته است:
امیر حداد نوشته است:
از راهنمایی شما سپاسگذارم

خواهش میکنم دوست عزیز
موفق باشید @};-

سه شنبه 9 خرداد1396 - 10:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان
مهندس این خازن 1میکرفاراد الکترولیت مشکل نداره ۵۰ ولت باشه
با تشکر

یکشنبه 14 خرداد1396 - 2:25pm
مدیر کل
مدیر کل

اشکالی نداره. اتفاقا خازنهای با ولتاژ کاری بالاتر معمولا کیفیت بهتری دارن. خازن الکترولیت در رنج 1 میکرو فاراد یا مشابه چون ابعادش کوچک و قیمتش ارزان هست معمولا فروشنده ها با ولتاژ کاری بالا وارد میکنن که کاربردهای بیشتری رو پوشش بده و لازم نباشه چند مدل با ولتاژ کار مختلف از همون ظرفیت برای فروش بذارن. بهمین لحاظ ولتاژ کاری 50 و 63 ولت برای این رنج از خازنها متداول تر هست.

یکشنبه 14 خرداد1396 - 2:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

متشکر مهندس جان

یکشنبه 14 خرداد1396 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
اشکالی نداره. اتفاقا خازنهای با ولتاژ کاری بالاتر معمولا کیفیت بهتری دارن. خازن الکترولیت در رنج 1 میکرو فاراد یا مشابه چون ابعادش کوچک و قیمتش ارزان هست معمولا فروشنده ها با ولتاژ کاری بالا وارد میکنن که کاربردهای بیشتری رو پوشش بده و لازم نباشه چند مدل با ولتاژ کار مختلف از همون ظرفیت برای فروش بذارن. بهمین لحاظ ولتاژ کاری 50 و 63 ولت برای این رنج از خازنها متداول تر هست.

سلام مهندس عزیز خسته نباشید مهندس من از مبدل ttlاستفاده کردم که پایه واتاژ3.3ولت خالی میمونه ایرادی که نداره؟

پنج شنبه 1 تیر1396 - 10:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 586 , 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saeed19955 و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure