انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:10pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 564 , 565 , 566 , 567 , 568 , 569 , 570 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

محل اقامت: مشهد
امیر حداد نوشته است:
ehsanlab نوشته است:
سلام دوستان.
ساخت دستگاه من تموم شد.
ولي علامتهاي L , H يا A , B روي قسمت بالايي نمياد و فقط نوشته شده SOIL RESISTIVITY
آيا مشكلي هست در ساخت مدارم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.
متشكرم

سلام دوست عزیز
احتمالا میکرو دستگاهتون درست پروگرم نشده چون اون نوشته فقط چند ثانیه نمایش پیدا میکنه بعد با حروف L و H و# یا A و B و # عوض میشه @};-

ممنونم از راهنماييتون

( برای بالا رفتن از بعضی پله ها باید تاوان داد )

پنج شنبه 25 آذر1395 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان یک نرم افزار برای انتقال دیتا هست که میزارم شاید بتونه کمک کنه لینک دانلود
http://s9.picofile.com/file/8278661118/ ... i.rar.html

جمعه 25 آذر1395 - 12:00am

farokh نوشته است:
درود بر دوستان
جناب مسعود کاوش لطفا بطور واضح بفرمایید اسکنی که قراره شما زحمت معکوس سازیش را بکشید باید به چه روشی گرفته شده باشد و تعداد پراپها و ارایش و متراژ انها و طول و عرض میدان کاوش و تمام جزییاتی که نیازمند یک اسکن اولیه سالم و بدون نقص است را توضیح دهید . مسلما در حال حاضر اسکنهایی که می زنیم استاندارد خاصی نداشته و حتی اگر قابلیت معکوس سازی داشته باشد بعید است نتیجه رضایت بخشی داشته باشد . ایا این دستگاه می تواند دیتای خامی که شما برای معکوس سازی نیاز دارید از زمین بدست اورد؟
اگر می تواند به چه روش و اصولی؟ یا کلا کار با این دستگاه اب در هاون کوبیدن است؟

سلام
مایل بودید همکاری کنید درزمینه پروژه اسکن اتومات،ایمیل بفرستید
راهنمایی من در اینجا انگار اشتباهه که برخی دوستان فکر نکنند دنبال هدف مالی هستم. من دنبال توانمندسازی این دستگاهم که وقتگیرنباشه و ریسک خطرات اپراتوری صفر بشه
ولی جواب سوال آخرتون اینه که من هم تقریبا از همین سیستم استفاده میکنم
iran_royal_company@yahoo.com

جمعه 26 آذر1395 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی جناب مسعودکاوش

اولن که خیلی ممنونیم بخاطر راهنماییهاتون..

اما فکر کنم موضوع رو اشتباه متوجه شدین!
مسئله اینجاست که طرح و ایده و راهنماییهای شما با توجه به هزینه های سنگینی که داره برای اکثر اعضای فعال در این انجمن قابل استفاده نیست!!

و گرنه همه میخوایم که این دستگاه توانمند سازی بشه!
و از اون مهمتر در واقع اپراتوری صحیح رو یاد بگیریم!!

خودتون بفرمایید که این ایده اتومات سازی شما چقدر هزینه خواهد داشت تا همه بدونند..

با سپاس.

شنبه 26 آذر1395 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهر افرین هزینه زیادی نداره تعداد الکترود ها افزایش پیدا میکنه و همچنین یک شمارنده برای اون تعریف میشه که نیاز به نوشتن هگز جدید هست که باید تغیراتی در ان داد برای تقویت مدار باید ولتاژ کاری ان رو افزایش بدیم تا هم عمق بیشتری و افت ولتاژ نداشته باشیم

شنبه 27 آذر1395 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یک چیز دیگه برای هر ارایه باید در هگز یک منو تعریف بشه تا دستگاه شناسایی کنه که از چه نوعی ارایه پیروی کنه تا سیستم بتونه مقاومت های سر هر الکترود رو بدست بیاورد

شنبه 27 آذر1395 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز

یعنی بیایم مثلا برای اسکن یک مساحت 50 متره ، ما تمامی پراپ هارو بکاریم در زمین و بعد طبق ارایه ای که تعریف شده دستگاه بیاد دونه دونه 4 پراپ ( البته دوتاش ثابت هست ) رو فعال کنه ، ذخیره کنه و طبق همین روال پیش بره تا اسکن به پایان برسه ؟

شنبه 27 آذر1395 - 8:05pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز
بله الکترود ها در یک ستون میچینیم اون دو الکترود ثابت ولتاژ ما هستن که با مشخصه ولت متر شناخته وبقیه الکترود ها الکترود های اندازه گیری مقاومت هستن که با مشخصه اهم متر شناخته می شود . در این نمونه اندازه گیری ولتاژ ثابت که همان с1و с2هست و الکترود های های دیگر p1وp2هستن .و همچنین دستگاه قدرت نوع شناسایی نوع الکترود زنی دارد به نظر من اگر بخوایم دستگاهی با این نوع روش کار درست کنیم که دستگاهی بسیار قوی تری هم هست نیاز به ایجاد یک تاپیک جدید هست و همچنین همکاری دوستان عزیز که هم در الکترونیک و هم در نوشتن برنامه نویسی اطلاعات خوبی دارن مهندس حمید می تونن کمک بسیار زیادی بکنن اگر دوستان مایل بودن دستگاه جدید طراحی بشه من هم در این طرح جدید کمک خواهم کرد و اطلاعات این نمونه دستگاه ها رو میزارم

شنبه 27 آذر1395 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما دوست گرامی javads2aa

اگر واقعن اینچنین باشه که شما فرمودین هر نوع همکاری که از دستم بر بیاد انجام خواهم داد :ymhug:

ضمنن تو صفحه 560 سه تا پی دی اف آموزشی خوب گذاشتین که ارزش ترجمه رو دارند!
با مترجم صحبت میکنم..
دوستانیکه توان همکاری دارند لطفن اعلام کنند

با سپاس @};-

یکشنبه 27 آذر1395 - 2:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر دوستان
فایل پی دی اف با عنوان :

( تشخیص اهداف در مقیاس کوچک توسط وارونگی 2D از دو طرفه داده های سه الکترود: نرم افزار به بررسی های باستان شناسی)

در صورت ترجمه ممکنه جواب برخی سوالات را به ما بدهد.

http://s8.picofile.com/file/8278944076/ ... P.pdf.html

یکشنبه 28 آذر1395 - 10:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 564 , 565 , 566 , 567 , 568 , 569 , 570 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure