انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:44pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 462 , 463 , 464 , 465 , 466 , 467 , 468 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hoshyar191 نوشته است:
دوستان لطفا مشکل منو بررسی فرمایید. متشکرم
من دوتا اسکن از قنات و در دو جای متفاوت گرفتم . در روی کانال قنات افزایش اعداد دارم وتصاویر مناسبی هم میگیرم ولی در هر دو مورد در ستون دوم اعدادم تقریبا بین 45 تا 50 تغییر نمیکنه ولی در ستونهای دیگه روی کانال تا 150 هم افزایش اعداد دارم. که در این گونه موارد نا چارا ستون دوم رو حذف میکنم و تصاویر گویا میشه .
دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز بهتره اسکن خودتونو بزارید بررسی بشه.
عددی که دستگاه از مقاومت زمین بدست میاره براش فرق نمیکنه که کدوم سطر یا ستون ذخیره بشه. اما اگه عدد بدست اومده از 512 بیشتر بشه موقع انتقال داده ها از دستگاه به اسنافلر 512 تا از عدد ثبت شده کم میکنه و تفاضل حاصل ثبت میشه. بررسی کنید ببینید اعداد در حافظه دستگاه با داده های ثبت شده در اسنافلر تطابق دارند یا نه. همون موقع که اسکن میکنید روند تغییرات اعداد توی ذهنتون داشته باشید تا حدودی کمک میکنه. از پاک شدن تمام حافظه آیسی اطمینان حاصل کنید و اینکه مطمین شید اعداد جدید خوانده شده از پراب زنی در ستون دوم بدرستی ذخیره میشه.

یکشنبه 2 آبان1394 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان گرامی یادمه در صفحات قبل یکی از دوستا گفته بود که در تلاشن از ضفر تا صد کار با دستگاه زمین شناسی رو برای دوستان آپلود کنن . اگر این کار انجام شده دوستان لطف کن صفحه مربوط به این مطلب رو به من و بقیه دوستان بگن

با تشکر

یا حق @};- @};- @};-

دوشنبه 4 آبان1394 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
fereidon نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان گرامی یادمه در صفحات قبل یکی از دوستا گفته بود که در تلاشن از ضفر تا صد کار با دستگاه زمین شناسی رو برای دوستان آپلود کنن . اگر این کار انجام شده دوستان لطف کن صفحه مربوط به این مطلب رو به من و بقیه دوستان بگن

با تشکر

یا حق @};- @};- @};-

دوست عزیز تو صفحه اول یه فایل ضمینه هست که کاری از گروه تلگرام شکار در طبیعت هست @};-

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 4 آبان1394 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستان عزیز وارد به کار نرم افزار اسنافلر و سورفر لطفا یک بزرگواری بفرمایید که نحوه انتقال اطلاعات از دستگاه زمین شناسی رو اول به نرم افزار اسنافلر و بعد به نرم افزار سورفر رو با عکس باکیفیت قدم به قدم توضیح بدن تا مشکل برخی دوستان حل بشه تو پی دی افی که دوستان زحمت کشیدن و جمع اوری کردن متاسفانه در بخش اموزش نرم افزار عکس کس کیفیت خوبی نداره و نمیشه دقیقا متوجه شد که باید چیکار کرد دوستان بزرگوار لطفا پیش قدم بشید و یک اموزش در مورد انتقال اطلاعات و کارکردن با این دو نرم افزار را بطور جداگانه در انجمن قرار دهید.
با تشکر......

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 5 آبان1394 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
مهندس حمید و اساتید انجمن @};- مدار رو منتاژ کردم اما چندتا اشکال پیش اومده لطفا بهم کمک کنید
c1 به کجای مدار باید وصل بشه
خروجی سیستم تقریبا 1.5 ولته _ این خروجی برا سیستم درسته یا نه
تشکر @};-

چهارشنبه 6 آبان1394 - 11:13am

با سلام دوستان من این مدار رو ساختم و خیلی هم ثباتش خوبه و از یک منطقه اسکن گرفتم که قبرستان بود به چند تا نقطه تو اسکن شک کردم اگه تصویر رو بزارم کسی هست که تحلیلش کنه

جمعه 8 آبان1394 - 11:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام
بنا به تجربه دوستان سلکتور ۵ حالته رو کدوم حالت بهتر جواب میده

شنبه 8 آبان1394 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
poya-pcb نوشته است:
با سلام دوستان من این مدار رو ساختم و خیلی هم ثباتش خوبه و از یک منطقه اسکن گرفتم که قبرستان بود به چند تا نقطه تو اسکن شک کردم اگه تصویر رو بزارم کسی هست که تحلیلش کنه

سلام دوست عزیز هم در این تایپیک قرار بدهید و هم در تایپیک زیر که استاد شمس انشاالله زحمت تحلیلش را بکشند \M/
viewtopic.php?f=22&t=3040

شنبه 9 آبان1394 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان.من دیشب از یه جایی اسکن گرفتم.اسکنم رو اینجا قرار میدم دوستان زحمت تحلیل اسکن ها رو بکشید ممنون میشم.

فقط چند جایی از اسکن ذخیره نشد این و میدونم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 14 آبان1394 - 10:28am

محل اقامت: پشت مانیتور
سلام دوستان کسی pcb مدار smdرو داره

پنج شنبه 14 آبان1394 - 2:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 462 , 463 , 464 , 465 , 466 , 467 , 468 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure