انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 7:17pm

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 453 , 454 , 455 , 456 , 457 , 458 , 459 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

liudengyuan نوشته است:
Dear friend, I want to detect four to six metres underground deep hole, hole volume 150 x60x60cm, it can be displayed? I have already made a circuit board, but I still can't use, I don't know how to gain, and the output resistance of five files, can you explain to me?

HI dear friend
I realized this was something that you said that you want a depth of 6 meters in hole the size of 60 x 60 x 150 cm exploring to do
To do this you have 14 rows and 4 columns Prop check

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کاوشگر عزیز چندتا سوال دارم. برای اینکه تصویر در سورفور برعکس نشه باید چکار کنیم؟ آیا در حالت h,l پراب زنی کنیم یا در حالت a,b این موضوع هنوز برام روشن نشده. با تشکر

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
سلام کاوشگر عزیز چندتا سوال دارم. برای اینکه تصویر در سورفور برعکس نشه باید چکار کنیم؟ آیا در حالت h,l پراب زنی کنیم یا در حالت a,b این موضوع هنوز برام روشن نشده. با تشکر

سلام آقا میلاد
دوست عزیز من خودم فعلا راهی پیدا نکردم که تصویر رو تو سورفر درست ببینم ولی الان کار کردن باهاش به صورت برعکس هم عادی شده در هنگام کار هم اگه در حالا L---H قرار بگیره قسمت تقویت کننده مدار به کار میوفته و بهتره در حالت A---B یه قسمت مدار از کار خارج میشه و در واقع برا عمق زنی های کم به درد میخوره

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس گذارم کاوشگر عزیز. @};- این دوتصویر مربوط به یه نقطه هست که هفته پیش در حالت a,b تصویر گرفتم. (تصویر1) و تصویر دومو هم امروز در حالت h,l با یک ستون کمتر حدود یک متر هم ستون نسبت به قبلی عقب تر قرار دادم که این تصویرو گرفتم. لطفا بررسی کنید :)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
سپاس گذارم کاوشگر عزیز. @};- این دوتصویر مربوط به یه نقطه هست که هفته پیش در حالت a,b تصویر گرفتم. (تصویر1) و تصویر دومو هم امروز در حالت h,l با یک ستون کمتر حدود یک متر هم ستون نسبت به قبلی عقب تر قرار دادم که این تصویرو گرفتم. لطفا بررسی کنید :)

اگه براتون ممکنه فایل اسنفلر رو برام ارسال کنید تا کامل بررسی کنم
ممنون

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه راهی داره از سایت فلزجو بفرستم بفرمایید تا بفرستم و اگر نه در سایتی دیگه آپلود کنم و بدم خدمتون. چون قبلا خواستم با فلزجو آپ کنم نشد :(

سه شنبه 30 شهریور1394 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بفرمایید کاوشگر عزیز :) @};-

سه شنبه 30 شهریور1394 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
آقا میلاد اون نقطهای که با حرف A مشخص کردم به نظر میاد که یه حفره باشه باید یه بار دیگه پراپ زنی بشه البته ابعداد خودتو باید کمی بیشتر در نظر بگیری مثلا 5*7
اون نقطهB هم شما تو دستگاه سیو نکردی تو عملایات پراپ زنی و سیو کردن دیتا بهتره دقت بکنی و تسلت بیشتری داشته باشی
موفق باشید @};-

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 31 شهریور1394 - 6:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
madrek نوشته است:
سلام از دوستان يعني كسي مدل ttlنساخته بابا مارم بازي بدين

سلام دوست عزیز من رو مدارم هم مبدل ttl دارم و هم rs232. خوب شما اگه بخواین فقط از ttl استفاده کنید مشکلی نداره. فایل هردو تا هم بصورت جداگانه در صفحه اول موجوده. هرجا به مشکل برخوردید دوستان هستند راهنمایی میکنن

سلام میلاد جان ممنون که پاسخ دادین من ttlرو ساختم وبا هگز411 پروگرام کردم ومبدل ttlبهusb (قیمت17000) از چهره الکترونیک خریدم اما مشکل ارتباط با کامپیوتر دارم میشه بگید با چی مدلttlرو به کامپیوتر وصل میکنید بازم تشکر از لطفتون

سه شنبه 31 شهریور1394 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
دوستان امروز تو نت داشتم میگشتم اینو پیدا کردم. با ترنسلت هم میشه دستوپا شکسته ترجمش کرد.
http://www.resistivity.net/download/bert-tutorial.pdf

مرسی اقا میلاد . مطالعه دقیقش نکردم ، ورژن جدید 2014 است ، عجب تصویرهایی داده. حیف مدار جدیدی قرار نداده بسازیم :D بریم توی سایتش ببینیم در راه خدا چی گذاشته :))
http://www.resistivity.net
مداری خودمان ساختیم خیلی قدیمیه (سال 2003 )؛ مدارات و نرم افزار های جدیدی باید باشه که از هر نظر بهتر باشه ! نهایتا مدارات و دستگاهایی میاد توی بازار که بشه با زیر خاکی حرف زد :)) اول بهش میگی سلام ، اگه جواب سلامو داد بعد بهش میگی اجازه میدی از خاک بیارمت بیرون هوا بخوری ،اونم میگه نه جایم خیلی خوبه زحمت بیخودی نکش زنگ میزنم کلانتری! =)) دوباره ازش خواهش میکنی میگی لطفا افتخار بده با هم بریم هوا خوری ! باز هم میگه نه التماس نکن ! نهایتا میگه اگر جایت خوب نیست میتونی بیایی پیش من، راحت زیر خاک بخوابی =))
......................................................................................................
همانطور که اقای کاوشگر عزیز گفتند احتمال اینکه اینجا پایین تصویر حفره ای باشه هست. برای درک بهتر دفعه بعد باید بندازیش وسط

سه شنبه 31 شهریور1394 - 11:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 453 , 454 , 455 , 456 , 457 , 458 , 459 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure