انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 4:32pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 407 , 408 , 409 , 410 , 411 , 412 , 413 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نوع کام ازقسمت دوایس منیجر ویندوزت شناسایی میشه.
شمامراحلو درست رفتید دراین قسمت باید انتقالت انجام بشه البته پس از فشار دادن کلید دانلود!اگه انتقال انجام نشد مشکلت از ماژولته که یامنفی وصل نیست یا tx rxرودرست رومدار وصل نکردین شایدم جفتشون جابجاست!تو فیبر اقای کاووشگر باید به قسمتtxفیبرrxماژول وصل بشه.

پنج شنبه 3 تیر1394 - 2:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

H.Amir نوشته است:
شب به خیر با اجازه اساتید و بزرگان سایت من چون با این سیستم خیلی حفاری داشتم یک چیزهایی دستم اومده و تونستم موفقیت هایی رو کسب کنم و کاربرانی که اینجا تصاویر رو برای تحلیل میزارن دلم میخواد یک کمکی بهشون بکنم البته باز میگم با اجازه اساتید و بزرگان سایت

مخیلی منون دوسته عزیز

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shakib نوشته است:
نوع کام ازقسمت دوایس منیجر ویندوزت شناسایی میشه.
شمامراحلو درست رفتید دراین قسمت باید انتقالت انجام بشه البته پس از فشار دادن کلید دانلود!اگه انتقال انجام نشد مشکلت از ماژولته که یامنفی وصل نیست یا tx rxرودرست رومدار وصل نکردین شایدم جفتشون جابجاست!تو فیبر اقای کاووشگر باید به قسمتtxفیبرrxماژول وصل بشه.

ممنون شکیب جان . من از مبدل rs232 دارم استفاده میکنم و قبلش درایورشو هم نصب کردم و تو سیستم شناسایی شد. تو این قسمت مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید

پنج شنبه 4 تیر1394 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورتو از اینکه دستگاهو رو مود نرمال قرار بدیم چیه؟ وقتی دکمه مودو فشار میدیم علامت ستاره یا میره رو c یا میره رو r که مربوط به ستر وستون هستند. مود نرمالو من متوجه نمیشم یعنی چی؟ دوستان لطفا کمک کنید من 1 هفته سر انتقال گیر کردم :(

پنج شنبه 4 تیر1394 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایسی max رو هم عوض کردم اتصالتو هم چک کردم ولی بازم مشکلم حل نشد. وقتی دکمه downlod فشار میدم پیام سندینگ تو پسی میاد ولی در برنامه چیزی انتقال داده نمیشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز از ماژولttlبهusbاستفاده کن خیال خودتوراحت کن.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام خدمت همه دوستان
بنده دستگاه را با موفقیت ساختم .دوستان فقط یک سئوال دارم در مورد خروجی های پراب ها آیا sk1 وsk2 فرسنده هستند و sk3و sk4 گیرنده و چگونه می شود چهارتا پراب را از نظر المان های خروجی نظیر ولتاژ و ... چک کنم ببینم خروجی های دستگاهم درست است و کلا چه خروجی باید داشته باشد تا مطمئن باشم دستگاه بدرستی کار می کند البته این سئوال را دارم چون می خواهم برای تست در بیرون از منزل با خیال راحت بروم
ممنون می شوم کسی راهنماییم کند

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان باتجربه لطفا بفرمایید این مدار تا چند متر عمق (حفره) را تشخیص میده .
متشکرم

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز شرمندتونم مثل اینکه بازم باید مزاحم شما بشم. لطفا راهنمایی کنید. من از ویندوز 7 استفاده میکنم که نرم افزار خود دستگاه اصلا نصب نمیشه و یه پیامی میده مبنی بر کمبود یک فایل. که عکس پیام خطاهم در صفحه قبلی موجوده. و الان دارم با اسافلر اطلاعاتو انتقال میدم و تمام مراحلو که دوستان گفتند انجام دادم ولی بازم انتقال انجام نمیشه عکس اتصالات rs232 رو هم قرار دادم که بررسی کنید. ممنونم مهندس جان

جمعه 5 تیر1394 - 2:29pm

آقا میلاد شما همیه مراحل رو درست انجام دادی ولی در نرم افزار اسنافر شما در قسمت تنظیماتش باید گزینه HARDWER رو روی EPE RESEST تنظیم کنی تا انتقال اطلاعات شما انجام بشه

شنبه 6 تیر1394 - 9:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 407 , 408 , 409 , 410 , 411 , 412 , 413 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure