انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:32pm

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

عمق زنی این دستگاه چقدرهست من برای تشخیص حفره یک دستگاه نیاز دارم اگه حفره رو نشون بده کارمون حل میشه

شنبه 16 خرداد1394 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

milad7 نوشته است:
sasanasadi نوشته است:
باسلام دستگاه من هم راه افتاد.راستی دوستان پرابها رو از چی استفاده کردن ؟ممنون.

سلام دوست عزیز از میله استیل با قطر 6 میلیمتر و ارتفاع حداکثر 30 سانت استفاده کنید. شما از فیبری که جناب کاوشگر زحمتشو کشید استفاده کردید؟ و آیا کلید down عمل میکنه؟ من الان 2 روزه منتظر جوابم :(

وا... من تازه مشکل مربع نشون دادن رو حل کردم کلیدها هم دوتاش برای کم و زیاد کردن عدد هست که درست عمل میکنه ودوتاش هم ستاره رو جابجا میکنه یعنی گزینه رو عوض میکنه که عمل میکنن تا همین حد فعلا دستگام راه افتاده تا بقیه کا رهاش روبکنم.کلید رو تست کردید.؟فکر کنم کلید یه پایش به میکرو وصل باشه ارتباطش رو چک کنید.در ضمن من فیبر رو زده بودم که فیبر جدید آماده شد تو سایت دیگه عوضش نکردم با همون فیبر اولیه ساختم.

شنبه 16 خرداد1394 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میلاد عزیز اگه جواب نداد میکرو رو دوباره پرو گرام کن و اگه نشد یکی دیگه بگیر ضرر نداره من خودم دوهفته درگیر میکرو بودم مجبور شدم یکی دیگه بخرم تا راه بیفته

یکشنبه 16 خرداد1394 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
حمید نوشته است:
میلاد جان خب مشخصه شما باید خود کلید و سیمکشیش رو چک کنی و بعد مقاومت 29 و سیمکشی روی فیبرش تا پایه 12 میکرو. این اشکال از جای دیگه نمیتونه باشه.

مهندس جان من تمام مسیرهارو چک کردم و تو پستهای قبلی هم نوشتم که سیمها و کلیدهای مختلفیو امتحان کردم و ولتاژ 5 ولته هم رو کلید دارم و هم در پایه میکرو مربوط به این کلید ولی عمل نمیکنه :( احتمال داره ازمیکرو باشه؟

سلام آقا میلاد
یه تیکه سیم بردار و یه طرفش رو بزن به +5 ولت و طرف دیگه رو بزن به پایه 12 آیسی میکرو اگه کار کرد که مشکل شما یا از سوکت ایسی هست یا از لاینها اگه کار نکرد پایه 12 آیسی میکرو آسیب دیده اونو عوضش کن درست میشه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 16 خرداد1394 - 12:06am

کسی جواب ما رو نداد اگه این سیستم برای حفره جواب میده من شروع به ساختن کنم

یکشنبه 16 خرداد1394 - 12:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

با اجازه اساتید:
دوست من اپراتوری این دستگاه کمی سخته البته مهندس حمید ذکر کردن که قابلیت حفره یابی روهم داره این دستگاه.

یکشنبه 16 خرداد1394 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
milad7 نوشته است:
حمید نوشته است:
میلاد جان خب مشخصه شما باید خود کلید و سیمکشیش رو چک کنی و بعد مقاومت 29 و سیمکشی روی فیبرش تا پایه 12 میکرو. این اشکال از جای دیگه نمیتونه باشه.

مهندس جان من تمام مسیرهارو چک کردم و تو پستهای قبلی هم نوشتم که سیمها و کلیدهای مختلفیو امتحان کردم و ولتاژ 5 ولته هم رو کلید دارم و هم در پایه میکرو مربوط به این کلید ولی عمل نمیکنه :( احتمال داره ازمیکرو باشه؟

سلام آقا میلاد
یه تیکه سیم بردار و یه طرفش رو بزن به +5 ولت و طرف دیگه رو بزن به پایه 12 آیسی میکرو اگه کار کرد که مشکل شما یا از سوکت ایسی هست یا از لاینها اگه کار نکرد پایه 12 آیسی میکرو آسیب دیده اونو عوضش کن درست میشه

کاوشگر جان دست گلت درد نکنه درست شد :-BD . همین کارو که فرمودید انجام دادم. از پایه میکرو بود میکرو عوض کردم درست شد. @};- الان h , l مربوط به تستند یا a ,b ؟

یکشنبه 16 خرداد1394 - 12:49am
مدیر کل
مدیر کل

sasanasadi نوشته است:
با اجازه اساتید:
دوست من اپراتوری این دستگاه کمی سخته البته مهندس حمید ذکر کردن که قابلیت حفره یابی روهم داره این دستگاه.

خواهش میکنم.
البته تصحیح کنم که اصلا قابلیت اصلی این نوع دستگاه حفره یابی در مقیاس بزرگ هست و برای فلزیابی به اون شکل کارایی نداره!

یکشنبه 16 خرداد1394 - 1:47am

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان و {{استاد حمید}} فقط از کدوم فیبر برای مونتاز استفاده کنم

یکشنبه 17 خرداد1394 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

H.Amir نوشته است:
عمق زنی این دستگاه چقدرهست من برای تشخیص حفره یک دستگاه نیاز دارم اگه حفره رو نشون بده کارمون حل میشه

دوست عزیز همون طور که تو چند صفحه قبل گفتم من این دتستگاهو تا 8 متر تست کردم برای پیدا کردن غار و تونل خیلی عالیه احتمالا خیلی بیشتر هم جواب می ده ولی در مورد فلزات دفینه نمی دونم چطور عمل می کنه . البته دوستمون کاوشگر با روشهای جالبی این کار رو عملی کرده و متن توضیحاتش توی صفحات قبل هست ولی من هنوز تست نکردم برای بیشتر شدن عمق زنی در این سیستم باید دو پراپ ثابت رو به نسبت عمقی که می خواهیم اسکن کنیم دو برابر باید فاصله بدید و منطقه اسکن هم باید قدری وسیع باشه مخصوصا برای عمق های زیاد .
موفق باشید

یا حق @};- @};- @};-

یکشنبه 17 خرداد1394 - 12:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure