انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:15am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 , 370 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

دوستان خودتون رو درگیر این حرف ها نکنید به بحث علمی خودمون ادامه بدیم بهتر هست من چند تا اسکن از زمین گرفتم ولی نت اجازه نمیده آپش کنم و از دیشب نشستم دارم پی سی بی تی ال رو از پایه درست میکنم که مونتاز برای کاربران راحت باشه که تا چند روز دیگه پی سی بی رو میزارم تا دوستان استفاده کنند اگه به من این اجازه رو بدید میتونم خیلی اطلاعات مفیدی رو تقدیم دوستان کنم

دوشنبه 11 اسفند1393 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saber-norozi نوشته است:
اقا cccal من که متوجه حرف های شما نشدم

نباید هم متوجه بشی، چون به نفعت نیست.

دوشنبه 11 اسفند1393 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
اسد جان دیروز رفتم یه جا یه اسکن گرفتم , امروز هم میرم همونجا از قنات اسکن میگیرم , فردا شب باهاش قرار دارم انشاالله که مفید باشه , راستش پسفردا هم بچم عمل داره یه مقداری هم نگرانم هم حالم گرفتس ... میرم بیرون که یه مقداری از فکر مشغولی در بیام ....

جعفر جان انشالله بچه ات خوب میشه نگران نباش ما تو ایران دکترای خوبی داریم حتی خارج از کشور هم میان ایران برای عمل جراحی @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 11 اسفند1393 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ب با سلام بنده ی جایی اسکن گرفتم اما وارد اسنافر میکنم کلش قرمز میشه و حتما باید زخره کنم در اسنافر ببینم تا تصویر رنگش به چه صورته 2 وم اینه که اعداد رو به صورت اعشاری وارد اسنافر میکنم رنگ ها را نشون میدهد اما به دون اعداد که اتوماتیک هست کل صفحه قرمز یک مربع خالی سفید میاد که هرچی میزنم سیا سفید نمیشه اما اعشاری وارد میکنم اینطور نیست باید چه کار کنم که تو اسنافر تو پیسی میزنم به تونم در خد اسنفر رنگ هارو تحلیل کنم

سه شنبه 19 اسفند1393 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من الان دارم میسازمش تمام قطعاتو جا زدم و ال سی دی نصب کردم میکرو هم پرگرام کردم الان روشن میکنم. رو ال سی دی هیچی نمیاد فقط روشن میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

سه شنبه 19 اسفند1393 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
دوستان من الان دارم میسازمش تمام قطعاتو جا زدم و ال سی دی نصب کردم میکرو هم پرگرام کردم الان روشن میکنم. رو ال سی دی هیچی نمیاد فقط روشن میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

اگه ولتاژ 5ولتتون درسته به ترتیب کریستال و دوخازن کنارش رو بررسی کنین بعد اتصالات ال سی دی بعد اتصالات میکرو و نهایتا پروگرام صحیح دوباره ی میکرو

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
milad7 نوشته است:

اگه ولتاژ 5ولتتون درسته به ترتیب کریستال و دوخازن کنارش رو بررسی کنین بعد اتصالات ال سی دی بعد اتصالات میکرو و نهایتا پروگرام صحیح دوباره ی میکرو

ولتاز 4.98 هست پرگرمو دوباره جا زدم ولی تغییری نکرد

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اتصالات ال سی دیو به این صورت وصل کردم. d4 به 11 ال سی دی و d5 به 12 ال سیدی و هرچی که تو نقشه بودو انجام دادم #:-s

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ب با سلام بنده ی جایی اسکن گرفتم اما وارد اسنافر میکنم کلش قرمز میشه و حتما باید زخره کنم در اسنافر ببینم تا تصویر رنگش به چه صورته 2 وم اینه که اعداد رو به صورت اعشاری وارد اسنافر میکنم رنگ ها را نشون میدهد اما به دون اعداد که اتوماتیک هست کل صفحه قرمز یک مربع خالی سفید میاد که هرچی میزنم سیا سفید نمیشه اما اعشاری وارد میکنم اینطور نیست باید چه کار کنم که تو اسنافر تو پیسی میزنم به تونم در خد اسنفر رنگ هارو تحلیل کنم

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
arash2015 نوشته است:

شما اگه میخوای به صورت دستی اعداد رو وارد کنید باید یک صفر به اخر اضافه کنید

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 19 اسفند1393 - 9:47pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 , 370 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure