انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:15am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

ممنون اقا امیر برای من مهم این هست که تونستم این مدار با ارزش رو بسازم و از دوستانی که برای به این جا رسیدن این مدار زحمت کشیدن تشکر میکنم

یکشنبه 9 اسفند1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamadreza نوشته است:
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه ولی میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که با دستگاه aus pro آذرکیت کار کرده باشه؟ آخه اون هم به همین صورت و با تغییر اعداد و رسانایی خاک و سنگ و فضای خالی و اگه دست بده،جنس،کار میکنه،گفتم بپرسم،البته خودم دارمش ولی بخاطر محدودیتهایی که این نوع سیستمها دارن،هنوز موفقیتی نداشتم

سلام دوست عزیز اون سیستم همین هستش فقط اسمش عوض شده همین چیز خواصی هم نداره.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 10 اسفند1393 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir1377 نوشته است:
saber-norozi نوشته است:
من صابرم عزیز دل برادر :-Q با ادب باش ~X(

سلام دوست عزیز این چیز عجیبی نیست افراد بی ادب مثل ایشون کم نیستن تو این انجمن اگر می خوای با ما باشی عادت باید کنی ورودتون به بخش زمین شناسی تبریک میگمموفق باشید.

جناب با ادب، شما برو تو قسمت فلزیابهای پالسی- tl12000 صفحه 700 مخصوصا"پست مهندس حمید را مطالعه کن بعد متوجه کل داستان میشی . شاید هم با این برادر صابر دستتون تو یه کاسه هست که سنگشو به سینه میزنی.
خسته نباشی :p

یکشنبه 10 اسفند1393 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
جعفر جان لطفا از محضر استاد زمين شناسي استفاده كن.
ما رو هم فراموش نكن داداش.
راستي يادمه كه در مورد جابجا نشون دادن تصوير صحبت شده بود و برميگرده به تنظيمات انتقال و ...
ياحق

بینا جان منظور شما را در مورد برعکس افتادن عکس تو سولفور و اسنافلر میدونم اما من منظورم جابجا افتادن محل هدف هست که اگه بشه فردا عکسشو میزارم . این بنده خدایی که بهم گفته که بهت یاد میدم از من قول گرفته که تو این کار ازش استفاده نکنم و گفته که شرایط کار و بهروری درست سیستم را برام فراهم میکنه , البته من بهش گفتم که به این کار علاقه دارم و نمیتونم ترک کنم .... خلاصه اگه شرایط فراهم بشه مطالب را خدمت همه میگم.

مرسی جعفر جان میدونم تو این کار استفاده نمیکنید :D بهش بگو به کسی نمیگی بذار همه چیز رو یادت بده بعد یواشکی بیا به ما هم بگو و البته حقیقتا هم سر قولتون هستید چون نمیگید فقط دارید تایپ میکنید :)) @};- @};-
جعفر جان شوخی :-*

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 10 اسفند1393 - 2:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کارت درسته جعفر جان حرف نداره ولی داری زمین رو خیس میکنید فکر کنم شما رو گمراه کنه چون هر کاری انجام بدید باز زمین یکدست خیس نمیشه و همین باعث افزایش و کاهش مقاومت دستگاه بشه چون وقتی پرابها رو با دست هم لمس کنید اعداد زیاد تغییر میکنه چه برسه به ابپاشی بهتره تو همون شرایت اسکن کنید @};- تصاویرت هم عالی بود

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 10 اسفند1393 - 2:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اسد جان دیروز رفتم یه جا یه اسکن گرفتم , امروز هم میرم همونجا از قنات اسکن میگیرم , فردا شب باهاش قرار دارم انشاالله که مفید باشه , راستش پسفردا هم بچم عمل داره یه مقداری هم نگرانم هم حالم گرفتس ... میرم بیرون که یه مقداری از فکر مشغولی در بیام ....

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 10 اسفند1393 - 2:39am

اقا cccal من که متوجه حرف های شما نشدم

دوشنبه 11 اسفند1393 - 8:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

CCcall نوشته است:
amir1377 نوشته است:
saber-norozi نوشته است:

سلام دوست عزیز این چیز عجیبی نیست افراد بی ادب مثل ایشون کم نیستن تو این انجمن اگر می خوای با ما باشی عادت باید کنی ورودتون به بخش زمین شناسی تبریک میگمموفق باشید.

جناب با ادب، شما برو تو قسمت فلزیابهای پالسی- tl12000 صفحه 700 مخصوصا"پست مهندس حمید را مطالعه کن بعد متوجه کل داستان میشی . شاید هم با این برادر صابر دستتون تو یه کاسه هست که سنگشو به سینه میزنی.

شما برو هروقت ادب یاد گرفتی بیا انجمن اینم برا خودت :p ابی گلد هر کی بود برا این بخش زحمت زیاد کشید پس اینم داشته باش :-Q منم کارم با مسایل باند بازی اینجا نیست پست هام رو بخونی کلا متوجه میشی من اومدم با کمک دوستان سطح سوادم رو بالا ببرم با امثال شما هم کاری ندارم =)) :)) در مورد دستم با ایشون تو یه کاسه هست یانه الله و اعلمی شما دستت با کی تو یه کاسه هستش عزیز دل =)) :-J
اگر این انجمن یه ناظم داشت اجازه به شما نمیداد امثال شما ها جولان بدید تو این سایت منم آدم بی ادبی نیستم مگر نه میدونستم چی بهت بگم که خوب بسوزی بعید هم میدونم ایرانی باشی مگر نه حد خودت رو میدونستی با کی چه طور برخورد کنی بزرگوار :-H

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 11 اسفند1393 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Amir1377 = Like

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

دوشنبه 11 اسفند1393 - 2:07pm

CCcall نوشته است:
amir1377 نوشته است:
saber-norozi نوشته است:

سلام.
شما با 6تا پست چطور در مورد دیگران قضاوت میکنید؟ابی گلد رو ازکجا میشناسی؟اینجا هست که مسئله بودار میشه. 8-} ....شما از کی خط میگیرید؟
قبل ار توهین به دیگران قد و قواره ی پست هات رو نگاه کن اونوقت توهین کن

دوشنبه 11 اسفند1393 - 5:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure